Jak naučit usínat stoupající si miminko?

9.2.20 10:02

Jak naučit usínat stoupající si miminko?

Všude je hodně rad, jak naučit usínat a spát miminko samo. Ale jak na to, když osmiměsíční prcek v postýlce zásadně jen stojí a lehnout si odmítá? Usne jen u prsu nebo uhoupáním. Když ho dáme do postýlky neuspaného, okamžitě si stoupne, nechce ležet a nechápe, jakou blbost to po něm chceme. Máte to někdo podobně? Nějaké tipy, rady? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1001
9.2.20 10:06

@Terišja u nás to bylo podobné :lol: přešlo to samo. Zkoušeli jsme všechno možné i si lehnout s ním v manželské posteli. Nic nepomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
9.2.20 10:13

Stoupání =konec se spaním v 19hod. Nejdřív jsem zkoušela pokládat, nastal řev a výsledek nula. Najeli jsme na systém koupání, večeře, pak je vzhůru ještě do půl deváté, necháme prcka lézt, stoupat (čím víc, tím líp) unaví se, v devět si dá mléko, odnesu do postýlky, maximálně dvakrát se ještě postaví, ale nechá se bez protestů položit (protože únava :lol: ) a usíná do sedmi do rána.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
9.2.20 10:13

Máme to s malou, 10m, úplně stejně. Akorát že ona nechtěla ležet na zádech už od 4 měsíce, kdy se otočila sama na bříško.. naštěstí se nechá v pohodě spící přesunout, hlavně večer. Přes den je to trochu horší, ale aspoň spí v kočáru. Nemám žádnou radu, furt jsem na nic, co by fungovalo, nepřišla. Nechce si nechat zpívat, číst pohádky, hladit apod. Je to děs. Pořád doufám, že to časem přejde. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19505
9.2.20 10:19

Spatne. Bojovali jsme vic jak dva roky (ke stoupani se pak pridalo zdrhani z postele).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.20 10:42

Také jsem s tím bojovala, ale marně. :) Ze začátku fungovalo houpátko, vždy když usnul, přenesla jsem ho do postýlky. Ale později v něm spal jen pokud jsem houpala, jakmile jsem přestala, byl vzhůru. :D Kolem druhého roku si zvykl na rituál jídlo, koupání a do postele. V posteli jsem přečetla pohádku, popřála mu dobrou noc, řekla mu, že ho mám ráda a dala pusinku, zhasla a odešla. Někdy si tam hrál ještě chvilku s plyšákama a pak usnul.:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
9.2.20 10:51

Takže když vydrží ještě 14 měsíců, bude v pohodě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1001
9.2.20 10:58

@Svistice no z utíkání z postele mám hrůzu už teď 8o vůbec si to nedokážu představit. Čeká nás to tak za půl roku max

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15179
9.2.20 11:13

Taky to máme :D musíme uspat v naší posteli a pak ho přesunout do jeho postýlky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
524
10.2.20 20:24

Jojo-to delala starsi dcera-proste jsem ji tak dlpuho vracela zpatky na zada, az usnula… treba tricetkrat… :roll: A to to fungovalo jen, kdyz me u toho nevidela-to neprotestovala, neb nemela „komu nadavat“. Takze jsem to delala tak, ze jsem byla schovana za mantinelem postylky a jen ji rukou pokladala zpatky. Bez mluveni, bez ocniho kontaktu…
Ale vyrostla z toho behem cca mesice a ted je z ni uplne normalne usinajici clovek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama