Jak naučit znovu spát v postýlce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrej91
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 10.11.14 20:40
Jak naučit znovu spát v postýlce

Holky prosím radu, jak naučit malého znovu spinkat ve své postýlce.. jde o to, že jsme měli laryngytidu, a doktorka mi řekla ať si ho dám k sobě do postele a do vyvýšené polohy, abych ho měla při ruce.. no a teď když dám malého do postýlky vyvádi jako blázen, třeba si i na chvilku lehne ale zase se postaví a brečí, brečí brečí a já na tohle vážně nemám srdce, ale nemůže prostě spát s námi v posteli, přece nevyšoupnu přítele na gauč, když má malý od mala svoji postýlku :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 10.11.14 20:42

A co postylku prirazit k velke posteli, chytnout za ruku, hladit atd.? Bude to chvili trvat, nechce se vzdat nabyteho privilegia ;)

H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 10.11.14 20:43

Vydržet :nevim: Buď přítel, dítě nebo oba. Někdo bude namítat, že to není nic proti ničemu, aby s vámi malý spal, že to je malé dítě, že chce cítit mámu a podobně. Já mám názor ten, že dítě má mít svůj prostor a rodiče taky, přes den je na kontakt času dost.

Andrej91
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 10.11.14 20:43

@Ali-Ali zkoušela jsem, je vzteklý a křičí hají a ukazuje na postel, je mu 16 měsíců, takže ví co chce, ale nejde mu vysvětlit co chci od něj já :lol:

Andrej91
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 10.11.14 20:45

@H8N2O4S Já jsem taky zastánce toho že dítě má být ve své postýlce, za prvé my ho rušíme tím jak se v noci otáčíme a on tím jak po nás leze.. ale zvyknul si strašně rychle, tohle trvalo 4 dny, a už mi tu brečí přes hodinu, jsem u něj v místnosti, ale jdu mu dát maximálně dudlík když mu vypadne

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 10.11.14 20:48

@Andrej91
Asi zadna zazracna rada neni. CHodit po chvilkach utisit, pohladit, zase zmizet, uklidnovat, ale neustupovat. Hlavne neustopovat, pokud zmeknes, tak mas jeste vetsi problem. Ted kdyz vi, co chce, a ze ty chces neco jineho, tak uz je to i vychovna zalezitost.
Preji pevne nervy ;)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 10.11.14 20:48

Malej roce spal s nama v posteli skoro celou noc, pak mě to přestalo asi po měsíci bavit a prostě jsem ho po probuzení v postýlce pochovala, uklidnila a položila zpátky. Vztekal se hodinu, kdy jsem na něj mluvila, hladila a hlavně rukou držela, aby si nestoupal, pak usnul a od té doby spi v postýlce celou noc. Musíte vydržet, zase tak velkej, aby pochopil, co chcete, není. Nebo spíš on to chápe, ale nechce :-)

Andrej91
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 10.11.14 20:51

No je to o nervy, asi si dám sluchátka do uší, on ten lumpík i dělá že kašle, jestli přijdu :lol:,, on ví co po něm chci ale myslí si, že si to vybrečí, ale nechci odstavit partnera na druhou kolej.. celý den se věnuji malému tak můžeme mít soukromí alespon v ložnici :).. a ne se bát pohnout :lol:

Andrej91
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 10.11.14 20:52

@ProfZav můžu se zeptat jak dlouho to zhruba trvalo než se to naučil? :)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 10.11.14 21:19

Jen ten jeden večer. Využila jsem toho, že chlap nebyl doma, protože ten by to nedal. Ještě jsem ho učila před tím spát přes den doma, protože byl zvyklý na kočár a po těch stovkách nachozenych kilometrů v jakémkoli počasí mě to přestalo bavit a to trvalo asi týden a pláč nebyl tak dlouhém, max čtvrt hodiny. Ale je fakt, že mám dost klidný dítě. Držím palce!

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 10.11.14 21:21

A ještě teda já byla celou dobu u něj, protože taky kašlal a nechtěla jsem, aby si stoupal, ale aby ležel.

saralinda
Kecalka 337 příspěvků 10.11.14 21:57

My zvolili polovicate reseni. Uspime ho v nasi posteli, a pak ho preneseme do jeho postylky.

Andrej91
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 10.11.14 22:10

@saralinda Mě přijde ten náš moc vychytralý, já to zkusila včera, že usnul semnou, už mu i vypadl dudlík, takže spal tvrdě, tak jsem ho přendala a do dvou minut byl vzhůru.. nechápu jak to poznal.. mě kdyby někdo v noci někam odnesl, tak to nevím :lol:..

Alušáček
Závislačka 3485 příspěvků 10.11.14 22:10

@saralinda zrovna tohle jsem taky chtěla poradit, patřím mezi ty maminky co moc nevydrží :lol:

Andrej91
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 10.11.14 22:11

Jinak se dnes považuji za vítěze, po dvou hodinách přemlouvání usnul ve své postýlce sám, tak zítra snad to nebude trvat tak dlouho :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >