Jak navázat kontakt s kolegou

Anonymní
včera v 16:56

Jak navázat kontakt s kolegou

Ahoj holky,

pracuji v budově, kde je mnoho kanceláří, které mají pronajaty různé firmy. Já jsem v kanceláři sama a chodí za mnou mnoho klientů. V budově je celkově hodně lidí, hodně firem, ale jelikož se tam pohybuji dlouho, s někým se občas potkám a pozdravím, ale nejsme kolegové v tom pravém smyslu.

Líbí se mi jeden muž. Když se potkáme, pozdravíme se. Občas na mě zamává, když jde okolo, nebo já na něj. Za poslední tři měsíce za mnou dvakrát sám přišel dovnitř, to se předtím nikdy nestalo :D. V obou případech se zeptal, jaktože mě tu tak dlouho neviděl - jednou jsem měla covid a podruhé byla na dovolené. Chvíli jsme se bavili a bylo to fajn, ale bohužel jsem toho moc nevyužila, i když se normálně bavím s mnoha lidmi za den, jakmile se mi někdo líbí, je to se mnou špatný :D. Myslím, že vůbec netuší, že se mi líbí.

Moc se mi líbí a myslím na něj, chtěla bych si s ním potykat, trochu ho poznat, někam s ním zajít. Ale vůbec nevím, jak postupovat :D. Napadlo mě sebrat všechnu svou odvahu a taky někdy přijít za ním, ale vždy tam má některého z kolegů, nepracuje sám. A i kdyby tam sám byl, vlastně nevím, pod jakou záminkou bych se měla stavit a co bych mu měla říct.

Máte někdo nějaký nápad? Díky moc :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3824
včera v 17:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

pracuji v budově, kde je mnoho kanceláří, které mají pronajaty různé firmy. Já jsem v kanceláři sama a chodí za mnou mnoho klientů. V budově je celkově hodně lidí, hodně firem, ale jelikož se tam pohybuji dlouho, s někým se občas potkám a pozdravím, ale nejsme kolegové v tom pravém smyslu.

Líbí se mi jeden muž. Když se potkáme, pozdravíme se. Občas na mě zamává, když jde okolo, nebo já na něj. Za poslední tři měsíce za mnou dvakrát sám přišel dovnitř, to se předtím nikdy nestalo :D. V obou případech se zeptal, jaktože mě tu tak dlouho neviděl - jednou jsem měla covid a podruhé byla na dovolené. Chvíli jsme se bavili a bylo to fajn, ale bohužel jsem toho moc nevyužila, i když se normálně bavím s mnoha lidmi za den, jakmile se mi někdo líbí, je to se mnou špatný :D. Myslím, že vůbec netuší, že se mi líbí.

Moc se mi líbí a myslím na něj, chtěla bych si s ním potykat, trochu ho poznat, někam s ním zajít. Ale vůbec nevím, jak postupovat :D. Napadlo mě sebrat všechnu svou odvahu a taky někdy přijít za ním, ale vždy tam má některého z kolegů, nepracuje sám. A i kdyby tam sám byl, vlastně nevím, pod jakou záminkou bych se měla stavit a co bych mu měla říct.

Treba se ho zeptej, kam chodí na obědy, třeba te tam doprovodi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4583
včera v 17:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

A doufam, ze u te dovolene jsi zduraznila, ze jsi byla s kamaradkou, aby nemel pochybnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 17:13

Já bych řekla, že to právě vypadá, že já moc zájem nejevím, jsem mladší než on a určitě si může myslet, že jsem zadaná…

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16872
včera v 17:21

No prostě až ho příště uvidíš tak za ním zajdi, pozdrav, volně konverzuj a nabídni možnost, že byste se domluvili na oběd.

ano riskuješ odmítnutí a trapas.

No to se stává, obvykle se na to neumírá. Potenciálníé zisk je výrazně vyšší, než možná ztráta.

Decentnějí varianta je, že si ho dohledáš na sociílních sítích a přidáš k přátelům a pošleš mu nějakou nezávaznou zprávu typu ahoj, jak se daří? (od holky vůči chlapovi, co zjevně má zájem to je úplně v klidu)

Tedy pokud tomu dobře rozumím a pracovně se spolu nesetkáváte, takže případný vztah nic moc nemá co narušit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 17:44

Díky za reakce. Sociální sítě bohužel nemá, tak musím osobně :D

• Citovat
  • Nahlásit
včera v 18:12

Ja bych se chytla vzdycky neceho aktualniho. Az ho zas vycihas, tak muzes nahodit:

Tyjo, o jsem rada, ze vas vidim, konecne nekdo normalni…
On se (snad) zepta: jak to?
A ty muzes mit predpripravenou nejakou kratkou historku o srazce s blbcem…
Nebude-li tupy, tak se chytne…
Pak byste se meli uvolnit uz oba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
včera v 18:20

Zeptej se kam chodi na obed a delej pak blbou ze nevis kde to je a at te doprovodi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat