Jak navázat kontakt s mužem, o kterého mám zájem?

Anonymní
27.5.21 13:19

Jak navázat kontakt s mužem, o kterého mám zájem?

Před nějakou dobou jsem se setkala jsem se s mužem, který mi byl velmi sympatický. Tehdy jsem byla ještě zadaná a náš kontakt byl krátký a čistě formální, ale i tak se mi velmi líbil.
Co myslíte, mám ho nějak vyhledat a kontaktovat? Pokud ano, pak jak?
Moha bych ho kontaktovat pomocí své práce (oslovit ho jako potenciálního klienta), přes Facebook, nebo si počkat, až budeme na nějaké společné akci (to by ale mohlo trvat měsíce).
A jak to zaonačit, aby to nepůsobilo trapně, ale vzbudilo zájem?
Děkuji předem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5817
27.5.21 13:29
@Anonymní píše:
Před nějakou dobou jsem se setkala jsem se s mužem, který mi byl velmi sympatický. Tehdy jsem byla ještě zadaná a náš kontakt byl krátký a čistě formální, ale i tak se mi velmi líbil.
Moha bych ho kontaktovat pomocí své práce (oslovit ho jako potenciálního klienta), přes Facebook, nebo si počkat, až budeme na nějaké společné akci (to by ale mohlo trvat měsíce).
Děkuji předem.

Už zas? Vždyť ses ptala cca před týdnem :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9252
27.5.21 13:30

Normálně mu napsat o schůzku. Je to jednoduchý chlap, pochopí to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.21 16:15
@Kockazvysocan píše:
Už zas? Vždyť ses ptala cca před týdnem :roll:

Ano, ale bohužel jsem dostala jen jednu odpověď…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.21 17:07

Oslovila bych ho pracovně, pokud máš tu možnost, případně se mu ozvala s nějakou záminkou, pokud lze na nějakou nenápadnou přijít.

• Citovat
  • Nahlásit
677
27.5.21 23:26
@Anonymní píše:
Děkuji předem.

Stalo se mi něco podobného před rokem. Potkali jsme se náhodou v práci, viděli se asi půl minuty. Líbil se mi, cítila jsem že tam něco je. Podívala jsem se na vizitku co nosí a řekla si že zkusím FB. Za pár desítek minut co jsem si prohlédla profil jsem mu okomentovala fotku ze mu to slusi. Skoro hned odpověděl a tak jsme si začali psát SZ. Teď leží vedle mě a žijeme spolu. Držim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
28.5.21 02:03
@Anonymní píše:
Děkuji předem.

Posli mu lejno v krabici. Dam ruku do ohne, ze se ozve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
88
28.5.21 07:13

Práci bych do toho netahala, nemíchala bych osobní a pracovní vztahy.

Normálně si ho přidej na FB a pak začni něco jako: Ahoj, jsem X a známe se z Y a uvidíš, jestli si tě bude pamatovat a bude se chtít bavit :D Není na tom nic neobvyklého nebo trapného. Neboj se toho a držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 13:28
@Pavlik Morozov píše:
Posli mu lejno v krabici. Dam ruku do ohne, ze se ozve.

Lejno poslu tobe.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 13:29
@Anonymní píše:
Oslovila bych ho pracovně, pokud máš tu možnost, případně se mu ozvala s nějakou záminkou, pokud lze na nějakou nenápadnou přijít.

Jo, jen jeste nejakou rozumnou vymyslet.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 13:33
@Ayo píše:
Práci bych do toho netahala, nemíchala bych osobní a pracovní vztahy.Normálně si ho přidej na FB a pak začni něco jako: Ahoj, jsem X a známe se z Y a uvidíš, jestli si tě bude pamatovat a bude se chtít bavit :D Není na tom nic neobvyklého nebo trapného. Neboj se toho a držím palce.

Ja mam praci, ve ktere se chvilemi stira rozdil mezi soukromim a praci. :lol:
Jinak nevim, co byvh mu napsala. Aby to nedopadlo jako „Ahoj, ja jsem X, a trapne mlceni…“.

• Citovat
  • Nahlásit
15723
2.6.21 13:38

Tak pokud znáš jeho jméno, normálně bych mu napsala přes Fb messenger…určitě né pracovně, to se nikam nedostanete, pozvala bych ho na skleničku…normálně to teda nedělám, ale tady není na co čekat, když se uvidíte zase bůhví kdy :nevim: A buď bude mít taky zájem, nebo ne…i kdyby jsi mu psala pod jinou záminkou, tak pochopí o co ti jde…když mu to napíšeš narovinu, ocení alespoň odvahu a upřímnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 16:06
@Sonarka píše:
Tak pokud znáš jeho jméno, normálně bych mu napsala přes Fb messenger…určitě né pracovně, to se nikam nedostanete, pozvala bych ho na skleničku…normálně to teda nedělám, ale tady není na co čekat, když se uvidíte zase bůhví kdy :nevim: A buď bude mít taky zájem, nebo ne…i kdyby jsi mu psala pod jinou záminkou, tak pochopí o co ti jde…když mu to napíšeš narovinu, ocení alespoň odvahu a upřímnost.

Jmeno znam. Ja jsem to taky jeste nikdy nezkousela.
Ale je mi tak nejak blbe psat mu primo.

• Citovat
  • Nahlásit
1455
2.6.21 16:22
@Anonymní píše:
Jmeno znam. Ja jsem to taky jeste nikdy nezkousela.
Ale je mi tak nejak blbe psat mu primo.

V pořádku, tak mu nepiš, když je ti to blbé, klofne ho jiná, které to blbé nepřijde :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 16:26
@Kutil Tom píše:
V pořádku, tak mu nepiš, když je ti to blbé, klofne ho jiná, které to blbé nepřijde :palec:

Ja ho nechci nechat na pospas jine. :zed:
Chci o nejak provest, ale stydim se a nevim, jak na to.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat