Jak navrátit jeho pozornost?

Anonymní
27.7.19 09:35

Jak navrátit jeho pozornost?

Dobrý den,
obracím se na vás s prosbou, protože už fakt nevim co dělat a strašně mě to trápí.
Asi před měsícem mě kamarádka vytáhla na jednu akci, ale nechtěla jsem na ty akci spát, tak mi řekla že jeden jeji kamarád tam jede na motorce a že je ze stejné vesnice jako já, tak že mi domluví odvoz. Motorky miluju tak jsem souhlasila. Když mě odvezl domů tak jsme si dali na sebe kontakt a začali jsme si psát, pak jsme šli ven, vzal mě na projížďku na motorce atd. Asi týden jsme se scházeli a psali si a já si přišla jak v sedmem nebi. Po týdnu jsem jela na dovolenou a říkal mi, že půjdeme na rande a že pro mě přijede. Když jsem jela na dovolenou, tak jsem se těšila až zase přijedu. No bohužel během mého pobytu mi začal psát mín a mín, a byl pro děti s tou kamarádkou co nás seznámila(ona přítele má, ale neměl čas), ale neudělala jsem žárlivou scénu :) no od te doby psal dost málo až vůbec. Možná jsem trochu jančila a on mi řekl, že nechce nikam spěchat atd, že mě nezná.
Když jsem už přijela domu, tak jsem ho pozvala na kafe a on přijel a řekl mi, že se zamiloval do té kamarádky, dost se mě to dotklo, ale žádný scény jsem nedělala. Večer se jel projet a psali jsme si už docela intimní věci a vyustilo to v to že za mnou přijel a vyspali jsme se spolu. Spali jsme spolu ještě dvakrát a tenhle týden mi psal víc a já si myslela, že to bude dobrý, v úterý jsme se viděli naposled. Ve středu byl s kamarádem v kině a to už pak moc nepsal. Ve čtvrtek jsem mu tedy napsala co se děje a on že na ni musí furt myslet, což mě zabolelo a ještě mi řekl, že jak měl byvalku s dětmi tak že si na to zvykl a chtěl by to takto znovu :( Včera už jsem nemohla a napsala mu, že jsem se do něj zamilovala a on nevěděl co na to napsat a jen řekl, že to není dobrý nápad. Pak mi ještě řekl, že nikam nechtěl spěchat a že když na něj někdo zatlačí, že se kousne a je to v haji.
Vůbec nevím jestli je ještě šance, že se vše obrátí a budeme spolu? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3758
27.7.19 09:40

Uf. Kašli na něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3393
27.7.19 09:46

Kup si motorku, když ji miluješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.19 09:50

@Amelie30 kéž by to šlo, mám ho moc ráda a on mě prý také ale jako kamarádku

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.19 09:50

@Zumpa noo jen kdyby byly na motorku peníze :(

• Citovat
  • Nahlásit
27.7.19 10:01

Rychle dál o něj. Nesnaž se zbytečně, nevnucuj se, tohle podle mě nemá budoucnost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
27.7.19 10:04

8o Podle mě teda jeho pozornost ničím nezískáš. A jak by ti bylo, kdyby se nakonec rozhodl pro tebe a občas se viděl s tou kamarádkou? Věřila bys, že k ní najednou už nic necítí?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
27.7.19 10:08

Myslim si, ze by typek mel prestat vozit slecny na motorce :mrgreen:
Kazde svezeni = nova laska.
Podle me to o te kamaradce jsou jen kecy a holky jen bali na svezeni. Ty jsi asi byla jen jedna z nich.
Vykasli se na to. Neni to jediny chlap na svete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
27.7.19 10:08

Jen se ztrapnujes

• Citovat
  • Nahlásit
4410
27.7.19 10:10
@Anonymní píše:
Dobrý den,
obracím se na vás s prosbou, protože už fakt nevim co dělat a strašně mě to trápí.
Asi před měsícem mě kamarádka vytáhla na jednu akci, ale nechtěla jsem na ty akci spát, tak mi řekla že jeden jeji kamarád tam jede na motorce a že je ze stejné vesnice jako já, tak že mi domluví odvoz. Motorky miluju tak jsem souhlasila. Když mě odvezl domů tak jsme si dali na sebe kontakt a začali jsme si psát, pak jsme šli ven, vzal mě na projížďku na motorce atd. Asi týden jsme se scházeli a psali si a já si přišla jak v sedmem nebi. Po týdnu jsem jela na dovolenou a říkal mi, že půjdeme na rande a že pro mě přijede. Když jsem jela na dovolenou, tak jsem se těšila až zase přijedu. No bohužel během mého pobytu mi začal psát mín a mín, a byl pro děti s tou kamarádkou co nás seznámila(ona přítele má, ale neměl čas), ale neudělala jsem žárlivou scénu :) no od te doby psal dost málo až vůbec. Možná jsem trochu jančila a on mi řekl, že nechce nikam spěchat atd, že mě nezná.
Když jsem už přijela domu, tak jsem ho pozvala na kafe a on přijel a řekl mi, že se zamiloval do té kamarádky,dost se mě to dotklo, ale žádný scény jsem nedělala. Večer se jel projet a psali jsme si už docela intimní věci a vyustilo to v to že za mnou přijel a vyspali jsme se spolu. Spali jsme spolu ještě dvakráta tenhle týden mi psal víc a já si myslela, že to bude dobrý, v úterý jsme se viděli naposled. Ve středu byl s kamarádem v kině a to už pak moc nepsal. Ve čtvrtek jsem mu tedy napsala co se děje a on že na ni musí furt myslet, což mě zabolelo a ještě mi řekl, že jak měl byvalku s dětmi tak že si na to zvykl a chtěl by to takto znovu :( Včera už jsem nemohla a napsala mu, že jsem se do něj zamilovala a on nevěděl co na to napsat a jen řekl, že to není dobrý nápad. Pak mi ještě řekl, že nikam nechtěl spěchat a že když na něj někdo zatlačí, že se kousne a je to v haji.
Vůbec nevím jestli je ještě šance, že se vše obrátí a budeme spolu? :,(

No to je teda partie :roll:, je „zamilovaný“ a přitom chrápe s tebou? no fuj… to je teda láska. Najdi si někoho normálního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.19 10:20

@zrnko to snad nee žádnej vesnickej playboy to není :D bohužel k tý kámošce něco asi cítí, ale že neví a ona ho nechce. Je to děsný, každej chlap se mnou zametl. Dneska jdu asi s kamarádkou ( ne s tou do které se zamiloval ) na jednu akci u nás a asi tam bude i on, tak mam z toho obavy jak se bude chovat. A zrovna včera jsem koukala na Nebezpečné vztahy a bylo tam něco podobného… A závěr byl stejný on řekl, že asi někam odjede daleko a to samé mi řekl i on :(

• Citovat
  • Nahlásit
5098
27.7.19 10:25

Kolik vám je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.19 10:32

@Náměsíčná mě 22 a jemu bylo 26

• Citovat
  • Nahlásit
18120
27.7.19 10:34

Děláš ze sebe jenom matraci, on tě jinak brát nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4519
27.7.19 10:39

Nejlip udelas, kdyz ho budes ignorovat. Uplne. On ti jasne rekl jak to ma, vsechno ostatni je zbytecne, jen se ponizujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama