Jak nebýt ve stresu z prvního rozchodu

Anonymní
22.3.20 10:50

Jak nebýt ve stresu z prvního rozchodu

Byla to moje první láska a kvůli mě chybě se ti muselo ukončit. Já ho pořád mám v srdci a nejhorší je, že se bojím, že už nenajdu někoho jako je on.
Někdy mě to přejde a jsem několik dní v pohode, jenže třeba dnes jsem zase v nehorázném stresu kdy nemůžu nic dělat. K tomu je karanténa, takže nemůžu jít ven si jen tak s kamarády vyvetrat hlavu. Vůbec nevím jak se zase uklidnit. Někdo říká, že to chce čas, a někdo že pomohlo najít další lásku…
Jenže ještě s tou karanténou je to strašně těžký…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

40311
22.3.20 11:18

Dej tomu čas. Byl jsem v podobné situaci, kdy se se mnou holka rozešla po tříměsíční známosti. Je to těžké a rozumím ti. Je třeba být chvilku sama a uspořádat si myšlenky, než začneš nový vztah. A vím, že tě to teď neutěší, ale jsou na tom lidé i hůř. Věř, že každý takový karambol tě má posílit. Přeji ti hodně sil a ať je brzy zase lépe :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22905
22.3.20 11:44
@Anonymní píše:
Byla to moje první láska a kvůli mě chybě se ti muselo ukončit. Já ho pořád mám v srdci a nejhorší je, že se bojím, že už nenajdu někoho jako je on.
Někdy mě to přejde a jsem několik dní v pohode, jenže třeba dnes jsem zase v nehorázném stresu kdy nemůžu nic dělat. K tomu je karanténa, takže nemůžu jít ven si jen tak s kamarády vyvetrat hlavu. Vůbec nevím jak se zase uklidnit. Někdo říká, že to chce čas, a někdo že pomohlo najít další lásku…
Jenže ještě s tou karanténou je to strašně těžký…
Čas to vyléčí. Zacvič si, pusť si hezký film nebo hudbu, co máš ráda. Bude to dobré.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama