Jak nejdéle výhradní kojení?

Anonymni
2.10.09 10:58

Jak nejdele vyhradni kojeni???????????????????

Dobry den, delam si maly pruzkum. Maminky, kolik z Vas vyhradne kojilo i po 6 mesici veku ditete? Jak dlouho? Dekuji Katka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2901
2.10.09 11:09

Skoro se ostýchám sem to číslo napsat, protože zní neuvěřitelně. Pokud o tom chceš dát řeč, zkontaktuj mě přes SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23549
2.10.09 11:27

Ahoj, ségra výhradně kojila do jednoho roku a pak vydržela kojit do 4 let, malý snědl třeba guláš a zapil to MM…akorát synovec už se za to styděl, tak chodili někam do „intimna“ :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
2.10.09 11:39

Já sice ne, ale kamarádka výhradně kojila 1 rok - obě své děti, pak teprve začínala s příkrmy. A v pohodě to dětem stačilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
2.10.09 12:05

Já do 6 měs a 3 týdnů, páč jsme jeli na dovču a nechtěla jsem na tu dovču příkrmy tahat :oops: Takže už jsme najeli na oběd a večerní kaši, ale moc mu to jídlo nejede, sní pár lžic a pak si dá MM, pít taky nechce, takže jako bych plně kojila :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
2.10.09 12:26

ahojky do 13 měsíců odmítal mi veškeré příkrmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kvetinka56
2.10.09 12:35

Me maminka kojila vyhradne 16 mesicu, taky jsem ji odmitala prikrmy. Pry jsem do 3let pak byla hodne hubena ( v porovnani s prikrmovanymi detmi), ale od skolky az doted mam spis opacny problem :D

• Nahlásit
  • Citovat
1837
2.10.09 14:20

Já: 10 dní. (potom do dvou měsíců s příkrmem - snažily sme se jinak… ale nešlo).

Moje kamarádka ale DO ROKA. Holčička teda vypadala uplně normálně… doktorka jí nadávala, ale ta holčička prostě nic jiného do pusy nevzala. Než mámu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
2.10.09 15:07

Já kojim stále,viz metřík(přez 2roky) a kojit budu asi než pujde do školy :lol:a od roka jí uplně vše a jí snad pořád,od rána do večera.nesmí nikoho vidět hejbnout pusou.Na svuj věk vypadá podviživeně,má asi 11,5kg a to dá k snídani celej rohlík a velkej banán a za hodinu a pul už na mě řve mám hlad mám hlad(to je jediná věta co umí) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
2.10.09 15:25

Plné kojení do 7 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
2.10.09 18:48

Elinka se kojila výhradně do konce 6.měsíce, pak s příkrmy, kterým stejně moc nedala. A jinak se kojila do tří let. Dala si např. na večeři chleba s rybí pomazánkou a zapila MM. Taky zhruba od 1,5 roku chtěla své soukromí, ale brala to zároveň jako pitný režim a asi protodo dnes nemá potřebu pít. Stále ji musíme nutit, aby pila (je jí 7 let), prý to tak u „dlouhokojenců“ bývá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.10.09 20:15

Já výhradně 9 měsíců a s nezměněnou frekvencí ale zároveň s příkrmy další 4. V 16ti měsících jsme to ukončili.

aghata nepřihlášená

• Nahlásit
  • Citovat
7572
2.10.09 20:18

Ahoj, plné kojení do 7. měsíce, pak do 2 let. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1264
4.10.09 01:48

Ahoj ja vyhradne kojla do 8 mesicu,pak jsme zacli hodne pomalu s prikrmy…
Kojim porad,ale snazim se to uz omezovat :roll: ale vypada to ze tez budu muset dojizdet na kojeni jeste na zakladku za malou 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
placička
15.10.13 20:37

Výhradní kojení do dvou let!!!

Ahoj, otázka zní:slyšel někdo o teorii kdy se dítě NESMÍ krmit, ale čeká se na to až samo začne jíst lžičkou a do té doby se výhradně kojí? Známá to takto praktikuje, dítě skoro dva roky jenom kojí, nikdy nemělo maso, kaši, NIC. Prý mu občas dá vařenou zeleninu, ale jelikož dítě jíst samo neumí, tak si s jídlem jen hraje. A tak kromě MM nejí nic :! Prý jde o nějakou alternativní metodu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama