Jak nejlépe a nejrychleji zhubnout břicho?

Attila8
19.3.16 08:03

Jak nejlépe a nejrychleji zhubnout břicho?

Ahoj potřebuji poradit, jak mám zhubnout pupek… Mám ho velký, už se mi udělal tzv nadpi*ník a visí mi dolů. Pomooooc když začnu hubnout, tak vše na mém těle se zmenšuje kromě břicha 8o :zed: :,(

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
913
19.3.16 08:12

Ahoj. Já ti teda neporadím, ale mám ten stejný problém tak si s tebou ráda počkám na nějákou radu. Nohy mam jak špilky, ale to břicho to je děs :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27355
19.3.16 08:12

A jak hubnes? Co jis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19128
19.3.16 08:20

Když ono nejde cíleně hubnout konkrétní část těla, tak to bohužel nefunguje. Takže jediná rada je hubnout + cvičit, posilovat celé tělo a to břicho půjde nakonec taky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
19.3.16 08:24

Břicho prý hlavně stravou a cvičení je jen doplněk :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Attila8
19.3.16 08:31

Já jsem žrout to je fakt, miluji sladké, ale to jim jen dopoledne ale teda denně, sladké myslím, třeba bábovku, domácí buchty, nemyslím tím čokoládu nebo kupované nějaké sladkosti, jinak snídám vločky s mlékem, medem a skořicí pak okolo 8-10 to sladké, pak oběd, maso a příloha plus hromada zeleniny, no a pak už nemám hlad :-D ale na večer si dám třeba jogurt, denně poklusávám 5 km se psama s pár kopečkama, za chvíli už vytáhnu kolo, každý den před spaním dělám sérii cviků na břicho, nohy, boky, zadek… Ale nic velkého vždy když sval začne pálit udělám pár cviků, dám pauzu a pak ještě 2× když sval pálí je to prý dobré znamení ale mám hrozný lavor :,( nohy hubené nemám, nikdy jsem neměla ale mám je hodně osvalené a pevné.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
17324
19.3.16 08:35

Nemáš rozestup?

Jinak Jillian Michaels má super cvičení na břicho 6 weeks 6 pack ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13343
19.3.16 08:37
@Attila8 píše:
Ahoj potřebuji poradit, jak mám zhubnout pupek… Mám ho velký, už se mi udělal tzv nadpi*ník a visí mi dolů. Pomooooc když začnu hubnout, tak vše na mém těle se zmenšuje kromě břicha 8o :zed: :,(

Zeptám se, bydlíš v paneláku nebo v baráku? To je při hubnutí velmi důležité :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Attila8
19.3.16 08:39

@chipsa prooooč? :mrgreen: v baráku a mám haldu zvířat :mrgreen: už ráno mi začíná kolotoč krmení :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
13343
19.3.16 08:40
@Attila8 píše:
@chipsa prooooč? :mrgreen: v baráku a mám haldu zvířat :mrgreen: už ráno mi začíná kolotoč krmení :mrgreen:

Přesně tak, v baráku je ten pohyb sám od sebe :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Attila8
19.3.16 08:40

@terulína jaký rozestup?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
11
19.3.16 08:42

"

Příspěvek upraven 19.03.16 v 08:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13343
19.3.16 08:42

Včera jsem ryla několik hodin na zahradě, to je ten nejlepší pohyb :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13343
19.3.16 08:45

Jde o to, že v paneláku chodíte od zdi ke zdi, večer se rozvalíte na sedačku u televize, brambůrky, křupky.. Kdežto barák a povinnosti v něm vás velmi rychle donutí hubnout, ani o tom nemusíte přemýšlet :lol: :lol: Mohu tento návod vřele doporučit, nic lepšího totiž neexistuje :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
19.3.16 08:47

Břicho zhubneš dietou (stravou). Ale jestli máš postavu typu jablko, tak asi holt to břicho půjde až naposled :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat