Jak nejlépe posílím pánevní dno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 16:17
Jak nejlépe posílím pánevní dno?

Ahoj holky,
po třech porodech mám pánevní dno fakt povolené. Jak nejlépe být opět ve formě se svou vagínou? Slyšela jsem o kuličkách a cvičení, ale moc se mi to nepozdává. Máte zkušenosti?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14852 příspěvků 30.04.19 16:18

Kuličky jsou dobre. Cvičení mi moc nepomohlo, je těžké to dělat správně.

Ou
Echt Kelišová 7806 příspěvků 30.04.19 16:20

Potřebuješ cvičit na pánevní dno a ideálně k tomu ještě srovnat dysbalance v pánevní oblasti jako takové. Po základním zpevnění a uvolnění se hodí i ty kuličky - tedy cvičení se zátěží.

SPolehlivé sysétmy jsou třeba cvičení podle mojžíšové - ideálně pod vedením fyzioterapeuta, který zároveň umí odblokovat potřebné kousky zad. Nebo právě ony kegelovy cviky s vaginálními kuličkam, hormonální jóga, dobře vedené pilates a nebo třeba dobře vedené orientílní tance, kde se s pánevním ndem pracuje.

Takové ty semináře na pánevní dno mohenodžáro a spol, také používají ten samý princip, jen se člověk musí smířit se vší tou ezoterickou omáčkou okolo. primární je pochopit pár cviků a cvičit je pravidelně a dlouhodobě.

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 30.04.19 17:48

Nejlepe poradi fyzioterapeut :palec:

Daenerys91
Kecalka 485 příspěvků 6 inzerátů 30.04.19 17:54

Pro začátek začni rytmicky zadržovat moč při čůrání a pak 1× denně 10 minut stahovat a uvolnovat pánevní dno. Mně toto pomohlo a zvládne to každý.

eri1989
Povídálka 27 příspěvků 9 inzerátů 02.05.19 17:10
Které kuličky

A poradíte mi, které venušiny kuličky jsou nejlepší?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 21:33

Dobře vedené cvičení - máte někdo spolehlivé reference na Jihočeský kraj nebo Vysočinu,
ať už přímo fyzioterapeut nebo cvičení pro veřejnost…

Váš příspěvek
Reklama