Jak nejšetrněji odstavit od kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mirinda27
Závislačka 2972 příspěvků 21.01.19 23:43
Jak nejsetrneji odstavit od kojeni

Hezky večer. Mám 10 měsíčního syna a rada bych ho v únoru(přítel bude mít volno) odstavila od kojení a to tak, ze budu spát v jiné místnosti a syn bude s přítelem v pokoji. Aby me prostě necítil, necítil mliko. Myslíte si, ze je to blbost? Mate s tím nějaká zkušenost? Nebo jak nejlépe odstavit? Kojim už jen v noci a syn me využívá jako dudlik. A kusance jeho 4 zubama už to bolí. Děkuji za rady

Reakce:
slečna97
Kecalka 130 příspěvků 22.01.19 00:02

já nevím, chápu, že je to strašně těžké, ale začala bych už teď, prsa bych přelepila náplastí a nedala, ano bude křičet, ječet, nabídla bych mu VODU nebo mléko (ale hlad asi nemá, a kazí se i zuby po mléka), pokud nezabere, tak bych ho nechala chvilku brečet :nevim: :nevim: , oni to brzy pochopí, ale ty nesmíš ustoupit, :nevim: :nevim:

Mirinda27
Závislačka 2972 příspěvků 22.01.19 00:12
@slečna97 píše:
já nevím, chápu, že je to strašně těžké, ale začala bych už teď, prsa bych přelepila náplastí a nedala, ano bude křičet, ječet, nabídla bych mu VODU nebo mléko (ale hlad asi nemá, a kazí se i zuby po mléka), pokud nezabere, tak bych ho nechala chvilku brečet :nevim: :nevim: , oni to brzy pochopí, ale ty nesmíš ustoupit, :nevim: :nevim:

Můj plán je takový,ze chci od pondělí spát vedle v místnosti,aby uspaval tatínek a v noci k malýmu vstával taky on a v patek.odjet na víkend pryč. Jen si říkám jestli to není moc drsný?!?? Chci to udělat az v únoru,az bude přítel doma a nebude muset vstávat do prace a bude se moct přes den vyspat,když bude mít delší ,,noční ,

Pam12
Echt Kelišová 8585 příspěvků 22.01.19 00:31

Ja prelepila ty bradavky. Ale klukovi byly dva roky a pochopil to tak, ze mliko došlo a nevztekal se. U desetimesicniho pecka bych asi na takhle radikální krok neměla nervy. První syn se mezi devátým desátým měsícem odstavil sám, ze dne na den.

chaela
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 06:48

10 m dite nejaky naplasti na bradavkach opravdu nepochopi. Mladší syn taky v tom věku už jen v noci zuzlal, nepil, hlad neměl. Takže jsem mu jednu noc prostě to prso už nedala. Když se vzbudil, dostal dudel, pohlazení, pusu, když začal brečet, pochovala jsem ho, nabídla vodu… proste mel veskerou moji peci a pozornost. Sebrat mu kojeni a zaroven mámu mi nepřijde jako dobrý nápad.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >