Jak nejstaršího milence jste měli?

Anonymní
10.12.19 22:11

Jak nejstarsiho milence jste měli

Zajimalo by mne jak nejstaršího milence jste měly a jake to bylo, já donedávna 60 ale před cca 2 mesici jsem se začala intimne stýkat s jednim dlouholetým známým…nikdy by mne to nenapadlo vzhledem k jeho věku… byl mi vždy příjemny ale je mu 72 let…! poprve to nešlo, byl strašně nevozní, podruhe trochu lepe a potřetí už normálne… máme spoustu společných témat k hovoru takže naše setkání určitě nejsou o sexu spíše o předávání nákych životnich zkušeností a jemu má společnost lichotí a je se mnou rád..vždy se na sebe těšíme když se vidime. Máme společný koniček. mě je 40.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.12.19 22:15

2× sem měla muže jednou tak starého jak já, v 18 jemu bylo 36, to byla taková záležitost pár rande a jedna noc a ve 24 letech sem měla 49 leteho, to byla záležitost jen jedné noci, spis úlet. Ale nechtěla bych o tolik staršího muže na delší dobu, zkušenost ok, ale ten věkový rozdíl je znát, nestačili mi v posteli 8)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 22:17

Mne je 30 a milenci 53. Nas “vztah” trva 3 roky. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
21776
10.12.19 22:17

Mému nejstaršímu milenci bylo 21 let :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
10.12.19 22:21
@Anonymní píše:
2× sem měla muže jednou tak starého jak já, v 18 jemu bylo 36, to byla taková záležitost pár rande a jedna noc a ve 24 letech sem měla 49 leteho, to byla záležitost jen jedné noci, spis úlet. Ale nechtěla bych o tolik staršího muže na delší dobu, zkušenost ok, ale ten věkový rozdíl je znát, nestačili mi v posteli 8)

To je asi kus od kusu…já právě žiji s partnerem, je mu přes 60 let a nestačím ja jemu…chtěl by nejlepe každy den..já to určitě každý den nechci… sice jsem rada ze mu to všechno tak dobře jeste funguje…ale vzala jsem si staršího a doufala že v tomhle ohledu už budu mít vetsi klídek! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 22:29
@Anonymní píše:
Zajimalo by mne jak nejstaršího milence jste měly a jake to bylo, já donedávna 60 ale před cca 2 mesici jsem se začala intimne stýkat s jednim dlouholetým známým…nikdy by mne to nenapadlo vzhledem k jeho věku… byl mi vždy příjemny ale je mu 72 let…! poprve to nešlo, byl strašně nevozní, podruhe trochu lepe a potřetí už normálne… máme spoustu společných témat k hovoru takže naše setkání určitě nejsou o sexu spíše o předávání nákych životnich zkušeností a jemu má společnost lichotí a je se mnou rád..vždy se na sebe těšíme když se vidime. Máme společný koniček. mě je 40.

Ne, na seniory fakt nejsem takze 48 me je 47

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 22:33

Ve 20 letech jsem nějaký ten měsíc chodila se 40 letým. Neklapalo by to. Choval se jako puberťák, ale vzhledově už ten věk prostě šel znát a já tenkrát hledala spíš jen povyražení. Byla s ním sranda, ale to je tak vše. Vyměnila jsem ho za 17 let mladšího (od něj) kluka, kterého jsem si nakonec vzala. Žít bych s někým s tak velkým věkovým rozdílem nemohla. Moje rodiče mají mezi sebou také větší rozdíl a dokud táta nebyl v důchodu, bylo to fajn, ale potom už ten rozdíl je hooodně znát a já bych na to zkrátka neměla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 22:44

Milence jsem mela v mych 32 a jemu myslim 57. Sex dobry, ale jinak bylo znat, ze je jina generace a delal chytreho :roll: nechala jsem toho brzo a on to nemohl rozdychat…

• Citovat
  • Nahlásit
192
10.12.19 23:06

Mne vzdy velmi imponovali starsi muzi. Je pravda ze jsem nikoho pod osm let starsiho nemela, ale dal nez o deset let jsem to dotahnout nestihla :D treba to jeste prijde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32008
10.12.19 23:16
@Anonymní píše:
Zajimalo by mne jak nejstaršího milence jste měly a jake to bylo, já donedávna 60 ale před cca 2 mesici jsem se začala intimne stýkat s jednim dlouholetým známým…nikdy by mne to nenapadlo vzhledem k jeho věku… byl mi vždy příjemny ale je mu 72 let…! poprve to nešlo, byl strašně nevozní, podruhe trochu lepe a potřetí už normálne… máme spoustu společných témat k hovoru takže naše setkání určitě nejsou o sexu spíše o předávání nákych životnich zkušeností a jemu má společnost lichotí a je se mnou rád..vždy se na sebe těšíme když se vidime. Máme společný koniček. mě je 40.

Nepředstavitelný mít sex s někým, kdo je starší než můj otec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5769
10.12.19 23:19

Uf. takovej „dědoušek“ nepředstavitelné, 60 a dokonce…72…73 je mému tátovi, uffff

již jim nevoní kůže, již jsou prostě staří nebo starší…nepředstavitelné, nepopírám že jiná může bejt spokojena ale pro mě scifi

:think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32008
10.12.19 23:26
@Borrealis píše:
Uf. takovej „dědoušek“ nepředstavitelné, 60 a dokonce…72…73 je mému tátovi, uffff

již jim nevoní kůže, již jsou prostě staří nebo starší…nepředstavitelné, nepopírám že jiná může bejt spokojena ale pro mě scifi

:think:

Já bych k němu ráda chodila na přednášky, ale dát mu pusu :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1119
10.12.19 23:28

Aktuálně 33, ale rok od roku je starší a starší… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5769
10.12.19 23:29

@listento …já sem tvé stáří…pozvi mě dál… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2148
11.12.19 00:19

Když mi bylo 17, chodila jsem s klukem, kterému bylo 37. I když mentálně byl teda tak na úrovni 20 :mrgreen:. Ve 20 jsem pak měla poměr s 55 letým a ve 22 jsem chodila dva roky se 40 letým. Nutno podotknout, že všichni umělci, takže dost mimo realitu :lol:. Sex nejlepší s tím 55, tomu 40 to dost často nešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat