Reklama

Jak nemít nudnou svatbu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verousek4
Povídálka 13 příspěvků 23.01.17 14:09
Jak nemít nudnou svatbu

Ahoj maminky, chtěla bych se vás zeptat jak probíhala vaše svatba od začátku až do konce? Mám trošku strach z toho, že ta naše bude jedno velké fópá ne pro nás ale pro ostatní. Většinou vše nechávám tak nějak samovolně plynout a daří se, ale tentokrát se bojím, že bude potřeba zakročit o trošku více. O obřad jako samotný strach nemám. Plánujeme se vzít v kostele, kde nás oddá náš pan farář, při odchodu bych si místo rýže ve vlasech představovala foukání bublinek, což si myslím, že na fotce bude působit pěkně :) Potom se chystáme odjet do restaurace, která je v krásném lese, poblíž je dokonce i rybníček. Hostinu nejspíš nachystáme venku ( záleží na počasí ).. problémem je, že absolutně nevím jak dál. Co za zábavu a tak podobně..na svatbě budou vesměs starší generace a jen pár mladých párů, kteří ovšem nijak neinklinují k alhokolu a aktivitám co přicházejí potom..tudíž bychom chtěli něco klidnějšího, ale zároveň se neunudit. Jestli mě chápete.. Kapelu nechceme, maximálně něco klidnějšího jako housle, kytara atp :) v záloze mám i gramofon. Představovala bych si venku menší plácek kde by se dalo zatancovat, pustit lampionky..Co myslíte vy? Co byste přidali…popřípadě se prosím podělte s tím jak probíhala vaše svatba..moc ráda se nechám trochu inspirovat..Děkuju :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18939 příspěvků 23.01.17 14:23

To pousteni lampionku v lese bych vynechala jestlli ho nechcete podpalit.
Zkus spis nez tady stranky beremese.cz

Marcam
Závislačka 4887 příspěvků 23.01.17 14:24

@verousek4 já ti kapelu radím, bylo to prima a společnost se fajn rozjela :palec:

ksafnika
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 23.01.17 14:24

Pozvat zabavne hosty ;)

Premek_Orac
Závislačka 4208 příspěvků 23.01.17 14:26

@verousek4 Nechcete nudnou svatbu?
Pak doporučuji:

1. říci NE. Prostě NE.
  2. Faráře oslovovat,,pro­roku."
  3. jako zábavu rozjet hru na pravdu, pokud se to nerozjede tak navrhnot grupáč všech se všema.
  4. Těsně po obřadu příchod cikánky s pěti dětmi s tím, že,,koho si to bereč, tady máš svoje děcka a starej se." To jsme bee srandy udělali jednomu kamarádovi a bylao to hodně povedný. Jen nevěsta se moc nebavila.

Já být tebou, tak si takové starosti nedělám. Pokud bude dobrá nálada a lidé se vájemně trochu znají, tak si budou povídat. Pokud bych to něčím oživil, tak třeba udělat,,žertovnou dražbu" o,,první knhu nevěsty " (koupíte někde v antikvariátu starý slabikář), loknu, která možná patřila Jacksonovi, o pivní tácek po první manželově opici apod.

Pouštění lamionů nebo balonků je fajn, hudbu byste mohli té starší generaci přizpůsobit, pak se určiě zvednou a ůjdou si trsnout.

Nedělej si s tím zbytečně stresy. Když si sednou lidi, baví se i bez zábavy, když ne, nic nepomůže…

PS: Budeš mít únos?

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 23.01.17 14:44

@verousek4 domluvit se se svedky, aby pripravili vhodnou zabavu. Upozornit je, ze mate spise starsi hosty, aby tomu zabavu prizpusobili :think:.

marketa94
Povídálka 17 příspěvků 23.01.17 14:46

Ahojky a přemýšlela jsi o řečníkovi? byli jsme na svatbě a tam ho měli a bylo to super.. vše organizoval a všichni o všem věděli zábava nevázla, furt se něco dělo. na naší stavbě jsme ho neměli a zdálo se mi že byl menší zmatek
nebo mě tak napadlo jestli máte s budoucím manželem nějakého kamaráda či kamarádku která umí organizovat a nestydí se trochu předvést před lidmi :) že kdyby to trochu vázlo tak ať je někdo v záloze :)
každopádně přeji hodně štěstí :*

Janli
Kelišová 5370 příspěvků 9 inzerátů 23.01.17 14:52

Jestli myslíš bublinky z klasického bublifuku tak na ty honem zapomeň! Dělají fleky, které nejdou vyprat. Koukni tady na pár diskusí, kde se to řeší. Ať nemáš zbytečně zničené šaty a manžel oblek.

Bara04
Kecalka 201 příspěvků 23.01.17 15:01

Hele najdi dobrého DJ s pisnickama co sednou všem…
my na posledni chvili našli poklad :-)) taky jsme měli starší kamarády… hrála se pak jen tombola, ta pobavila, ale bez dobré hudby by to bylo blbý… měl všechny žánry a tančily i babičky:-)
my měli bublifuk a fleky jsme neřešili

Uživatel je onlineLadyLada
Závislačka 4524 příspěvků 23.01.17 15:09

Mě by teda svatba bez muziky (nemusí to být hned celá kapela, stačí jeden co zpívá a zároveň hraje na klávesy), přišla přehnaně komorní, né-li upjatá. Není mi jasné, co bych celý večer u té gramofonové desky měla dělat :nevim:

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 23.01.17 15:10

Nezlob se ba me ale svatba bez kapely i bez DJ? No tak to teda opravdu nevim co bych na ty svatbe delala. Svatba je o tanci a zabave. Najdi si na netu „svatebni hry“ tam neco vyberes.

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 23.01.17 15:17

Jak uz bylo zminovano, bublifuk ti znici saty a jeste jsem nepotkala farare, ktery by byl pro, aby se ryze, bubliny a jine kraviny pri vychodu provadely. Za schodama jo, ale pak uz to stejne nema moc smysl.
My jsme meli na svatbe cimbal a kost vina, nejmladsi ucastnik mel 16, nejstarsi pres 70 a bavili se spolu uplne vsichni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 15:28

My bublifuky měli, jsou speciální, svatební, ty fleky nedělaj - fakt nebyl ani jeden a na fotkách to vypadá super,
já měla svatbu tedka v září, takže to mám ještě v živé paměti :-)
My měli dopoledne focení, jenom já s manželem, na 12 se k nám sjela rodina moje i manželova, obřad byl o půl 2, pak jsem jeli na hostinu kde nejdřív proběhla klasika zametení rozbitého talíře a poznání vodaxvodka, pak měla naše kamarádka proslov, polívka, raut, chvilku posezení odpočinek, pak jsem měli propanbutanovou bombu a nafukovali jsem balonky ke kterým jsme přivazovali vzkazy a pak je šli hromadně pustit na louku - vznikly parádní fotky, pak krájení dortu, my měli DJ a spokojenost, hráli jsem jenom dvě hry, jednu s tím seznamem otázek pro nevěstu a ženicha, kdy sedíme zády k sobě a zvedáme botu dle odpovědi a pak svatební kočár obě proběhly v pořádku a lidi se bavili. pak tancování, první tanec a tak… pak párty, kolem 22 hodiny byl ohnostroj :-) apak zas tanec a tak…
měli jsem asi 40 lidí od dětí až po důchodce, bavili se všichni :-) :-) :-) máme hezký vzpomínky :-)

verousek4
Povídálka 13 příspěvků 23.01.17 15:35

Jee tak to je super, moc díky za tipy. Ani jsem nevěděla, že se dá sehnat speciální bublifuk..a ty balonky jsou bezva. Moc díky :)

inkakřivák
Extra třída :D 13192 příspěvků 23.01.17 15:56

Řekni ne a vidíš to vzrůšo. Anebo taky třeba na dotaz berete si - odpověz no vypadám snad jako magor? To by mohlo taky zabrat si myslím

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama