Jak nepustit už přítele domů - rozchod

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
24.5.22 21:44

Jak nepustit uz pritele domu rozchod

Ahoj Holky tak nak Strucne ziji v Rakousku 5let jsem zila s Muslimem Albanec mam s nim dite 4roky Odesla sem od nej a bohuzel zase ho k sobe nechala se vratit je to 8mesicu ted uz je konecna ale moje otazka zacal chodit do prace ja taky on prijde v 18hod ja v 15hod domu muj syn ze skolky v pul 4 kdyz mu reknu at odejde ze uz nas vztah nema Cenu nepujde ani za Boha zitra to chci konecne utnout ale jak???byt je psany na me on ma taky klice bojim se pomoc dekuju pardon za hrubky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4031
24.5.22 21:53

Vyměnit zámek? Nebýt doma, až se bude vracet, aby tě neukecal? Nicméně má pořád právo se stýkat s dítětem, měla bych strach, že ho někam odvede. Tak asi zařídit předběžné svěření do péče, jestli to v Rakousku jako v ČR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26656
24.5.22 21:55

Tak ono to není tak jednoduchý, u nás rozhodně ne. Jak to je v Rakousku a jaká práva se váží k užívání bytu, to ti tady asi nikdo neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
24.5.22 22:01
@ProfZav píše:
Vyměnit zámek? Nebýt doma, až se bude vracet, aby tě neukecal? Nicméně má pořád právo se stýkat s dítětem, měla bych strach, že ho někam odvede. Tak asi zařídit předběžné svěření do péče, jestli to v Rakousku jako v ČR.

Dekuju za odpoved No fabky sem si koupila takze je to dobry napad vymenit? ale on bude stat pred barakem treba tejden nez neprijdu Rodinu tu ma ma kam jit muj Plan vymenit a az se bude chtit po praci dostat domu tak za dverma mluvit ze je konec mezitim volat policajty jinak nepujde veci uz bude mit zbaleny a otevrit az prijedou policajti malej je svereny me do pece musi byt ale chudak u toho mozna sousedka si ho pujci je mi zle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
24.5.22 22:04

Nejde mi o Prava na vse mam pravo ja jako matka v rakousku jsou matky na prvnim miste byt je muj a vyhodit ho muzu kdykoli nejsme oddany jen nikoho nemam s kym se poradit posilnit bojim v ten moment az se bude vracet z prace omg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26656
24.5.22 22:06
@Lenina8 píše:
Nejde mi o Prava na vse mam pravo ja jako matka v rakousku jsou matky na prvnim miste byt je muj a vyhodit ho muzu kdykoli nejsme oddany jen nikoho nemam s kym se poradit posilnit bojim v ten moment az se bude vracet z prace omg

No, tak třeba v čechách nikoho jen tak vyhodit nesmíš. Někdy se může jednat i o trestný čit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.5.22 22:10

Co není jasného na tom, že muslim neodejde ani za Boha? Musí se zvolit jiná metoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
24.5.22 22:17
@Lenina8 píše:
Dekuju za odpoved No fabky sem si koupila takze je to dobry napad vymenit? ale on bude stat pred barakem treba tejden nez neprijdu Rodinu tu ma ma kam jit muj Plan vymenit a az se bude chtit po praci dostat domu tak za dverma mluvit ze je konec mezitim volat policajty jinak nepujde veci uz bude mit zbaleny a otevrit az prijedou policajti malej je svereny me do pece musi byt ale chudak u toho mozna sousedka si ho pujci je mi zle

To by mohlo vyjít. Hlavně za žádnou cenu neotvirat. Až přijedou policajti. Možná by taky bylo dobrý se na nějaký čas schovat v ČR, někde, kde o tom on neví. V jeho případě bych se trochu bála, že tě jen tak nenechá odejít. Ale zase nevím jak to je, aby to nebylo brane jako únos dítěte do zahraničí. Zkusila bych kontaktovat nějaké neziskovky co pomáhají ženám odejít od agresoru, nebo případně zavolat na českou ambasádu a poradit se tam, zda můžeš na nějaký čas s dítětem odejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.22 06:18

To máš především za to, že si bereš kulturně neadaptované. Bohužel. Co na to říct. S těmito nizkokulturnimi lidmi z Albánie, Egypta a podobných barbarských hord to lze očekávat. A to říkám jako člověk, který žil v Egyptě. Díky dědovi, který tam byl pracovně. Pritelkyni jsem nepustil ani ven na procházku a to nelze ani zabalenou do černého šátku od hlavy k patě. Jakmile člověk na pět minut odešel, obklopilo ji tak 5 kluků. Stačilo nastartovat auto a najíždět na ně. Teď ti nezbývá nic jiného, než zdrhnout aby tě už nemohl najít.

• Citovat
  • Nahlásit
2805
27.5.22 17:44

No nezávidím vám. Bála bych se především o dítě, že ho odveze někam „k nim“. Máte se tam na koho obrátit pro pomoc, myslím nějakou rodinu, kamarády?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
27.5.22 18:12

Tak v první řadě bych to udělala tak, že bych se domluvila se svou rodinou, že tam třeba na 14 dní pojedu, domluvila bych se v práci na 14 dnech. Záleží na místních zákonech atd.. Ale u rodiny bych byla prostě na návštěvě a neříkala bych mu o rozchodu. Za těch 14 bych se připravila na vše. Podala bych žádost o svěření atd.(taky bych si zkusila pojistit aby dítě neunesl do jeho země, takže bych už v těch papírech chtěla mít, že dítě třeba nesmí opustit EU.). A určitě bych nenechala nic náhodě a hledala bych právníka na podobné (smíšené) vztahy. Mně stačilo vidět seznam pohřešovaných dětí z ČR. Spousta jich byla cizinců(byli tam i přímo sourozenci) a bylo jasné, že je unesl rodič, ale tím, že jsou s rodičem, mají menší možnosti to řešit. Někoho v Evropě by se ještě pokusili přimět vrátit se s dítětem a možná by to i zkusili řešit tvrdě, ale ve chvíli kdy bude i mimo kontinent, je to hned složitější. Během té doby si tam dítě zvykne a nakonec soud řekne, že dítě je s rodičem a je v místě svého nového bydliště zvyklé a nebylo by vhodné to měnit. Takže druhý rodič pokud chce dítě vidět, má si vzít dovolenou a přiletět. Což ne do každého státu si někdo troufne i kdyby na to měl lítat tam každý měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat