Jak nevyhazovat potraviny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pionyrka
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 27.06.19 11:21
Jak nevyhazovat potraviny

Ac se snažím sec můžu prostě se mi to nedaří. Mám dvě dcery nejedliky a tak od všeho snedi jen půlku, kdybych po nich měla dojidat budu zachvilku jak becka a tak každý týden nějaké jídlo skončí v koši, snažím se zařazovat, vymyslet ze zbytku další jídla, ale stejně vyhazuju, jak jste na tom vy. Uvědomuji si, že jídlo je drahé a tak mám z toho vždy výčitky, že jsem zase něco vyhodila.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ravedd
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 27.06.19 11:24

@pionyrka určitě bych min vařila /nakupovala a nebo trvanlivejsi potraviny. Z vařených jídel Co jde zamrazit nebo druhý den si to dát ještě jednou :nevim:

Tableta
Kelišová 5308 příspěvků 27.06.19 11:27

Dětem nabírej míň a pak jim podle potřeby přidej, ať to nemusíš vyhazovat. Pokud jsou dostatečně velké, ať si naberou samy. Vař maximálně na 2 dny. Spoustu jídel můžeš dojíst jen tak s chlebem. Pokud zbyde větší porce, tak ji zamraz a můžeš si ji vytáhnout, až budeš sama doma a nebudeš muset vařit i pro holky.

Kfětoslava
Závislačka 2944 příspěvků 27.06.19 11:28

Dávala bych na talíř míň

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 27.06.19 11:28

Mám doma podobné rozmachanky. Dávám jim na talíř jen menší množství s tím, že si můžou přidat. Tím množství vyhozeného jídla alespoň trochu eliminuji. Zbytky z hrnců většinou dojida manžel, pokud zbyde, nechávám na další den.

unuděná
Echt Kelišová 8213 příspěvků 27.06.19 11:31

Nechala bych děti nandat si samotné a pak trvala na tom, že co si nandají, taky snědí. Jsou-li na to malé, pak prostě dávej sama na talíř míň. Plus mě se osvědčilo, že nedojezené jídlo nechám na stole ještě cca hodinku a ve většině případů ho děti dojedí i studené. Speciálně různé těstoviny, knedlíky, brambory :mavam:

Kriss Tina
Extra třída :D 11075 příspěvků 27.06.19 11:31

Dávej dětem menší porce, já radši synovi 2× přidám než aby mi vrátil půlku talíře plnou. Když zbyde z něčeho třeba jedna porce tak to dojim já třeba druhý den nebo k veceri, nebo si to chlap vezme do práce.

Lama Lama
Hvězda diskuse 53873 příspěvků 27.06.19 11:32

NO, zbytky co nedojí, to je větší problém, to leda menší porce a budou si přidávat.
Jinak mě se osvědčilo kupovat základní suroviny, které mají široké využití. Nakoupim mléko, z toho se něco vypije, dá do kafe, co zbyde, udělám jogurt. Co se nesní jogurt, jde do budchty nebo scedim na „lučinu“ a jde na chleba. Zbytky zeleniny a jiných potravin spracovávám do takových univerzálních jídel, co zpracuje kdeco - hrstková nebo zeleninová polévka; zeleninový kukus; zeleninové placky. I další potraviny kupuju tak, aby šly použít tak nějak univerzálně - i do hlavního jídla, na večeři nebo k snídani - vejce do buchty, obalit tím chleba na smaženky a na večeři nebo udělat ke snídani. Šunka - zase bud s vejcem k snídani, na svačinu… Sýr do těstovin, ke svačině, zapéct nebop večer k vínu.
Neosvědčily se mi různé polotovary, hotové výrobky - páč když na ně někdo nemá zrovna chut, tak s tím nic moc jiného už něudělám a zůstane to viset v lednici a vyhazuji.

Murka
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 27.06.19 11:34

Myslíš třeba teplá jídla (obědy, večeře)? Dávej na talíř velmi malé porce o kterých víš, že je snědí, přidat si můžou vždycky. A to co zbude v hrnci se dá zamrazit na jindy, když třeba není čas vařit, tak jen rozmrazíš, ohřeješ a je to. U nás se to tak dělá běžně. Zamrazit se dá kromě brambor snad úplně všechno. Nabrat si přiměřenou porci jsem musela naučit i manžela. Vždycky „velké oči“, porce jak pro horníka a pak mu půlka zbyla a já musela vyhodit (nedojedené jídlo z talíře nezmrazuji :D).
To samé u nás platí i u studených jídel. Chlebů namažu tolik, kolik vím, že fakt snědí nebo radši o jeden míň. Brambor jako přílohu vařím naopak víc a počítám s tím, že co se nesní dnes k obědu s masem a omáčkou, tak ze zbytku udělám druhý den třeba placky nebo krokety. Prostě celkově jídla vařím spíš míň (přejídat se nemusí a dojíst se můžou zeleninou). Stejně tak nákupy dělám podle potřeby a ne abych měla doma zásoby a pak to prošlé/zkažené vyhazovala. Vždycky když vidím, co vyhazuje sousedka jídla, je mi skoro do pláče - celé bochníky chleba, prošlé jogurty/sýry/salámy, ovoce, zeleninu.

Janli
Echt Kelišová 9365 příspěvků 27.06.19 11:37

Mám to stejný a ty rady jsou tu prakticky k ničemu, protože to snad dělá každej normální člověk. Poloviční jogurty ovšem nedělají, všechno jídlo se zamrazit nedá a děti jsou schopný rozdrbat i malý porce na talíři. Mladší dcerka je navíc takový expert, že si syslí jídlo na horší časy a já nacházím potraviny v různým stupni použitelnosti, občas i podle toho, že se najednou objeví zástup mravenců. A tak, podle Čtyř dohod, dělám věci jak je umím nejlíp a když už musím něco vyhodit tak mě to sice mrzí, ale nehroutím se z toho.

Příspěvek upraven 27.06.19 v 11:37

Heivka
Závislačka 4123 příspěvků 27.06.19 11:37

Dávejte jim menší porce, já vařím ve velkém a hodně mrazím (vývary na polévky, ragů na těstoviny, omáčky,…). Je pravda že já hodně zbytků zpracuji pro psy (hlavně odřezky a slupky ovoce a zeleniny, zbytky masa). Já mám tedy štěstí na děti -žrouty (moje roční sní asi dvakrát větší porci než její pětiletá sestřenice a ještě by si přidala - a to je ta moje holka vytáhlá žížala) ale vyhazování potravin jsme taky dlouho řešil a nakonec jediná cesta byla udělat si zevrubný plán jídel na měsíc a podle toho nakupujeme.

Heivka
Závislačka 4123 příspěvků 27.06.19 11:39

@Murka Jak děláte krokety?

Bubla Bůčková
Kelišová 7178 příspěvků 27.06.19 11:43

Hotova jídla nechávam na druhý den. Ale věčně vyhazuju plesnivou zeleninu a ovoce a ještě je to ekl v lednici. Další Murphyho zákon je u nás na chleba. Když je v bochníku, nikdo ho nejí. Když nemáme, zjistím, když se těším na chleba se salámem :cert: a jako když vyhazuju plesnivý večerní chlebík za 34 korun, tak jsem taky nasr… :mrgreen:

Heivka
Závislačka 4123 příspěvků 27.06.19 12:01

@Bubla_Bučková Zeleninu nám zachraňuje lednice, máme Liebherr se speciálními šuplíky s nízkou a vysokou vlhkostí, a od té doby zelenina maximálně zvadne (a i to trvá déle než týden) ale plesniví minimálně za ty čtyři roky co tuhle lednici máme jsem vyhazovala tak maximálně 10-20 kusů plesnivé zeleniny nebo ovoce, dřív to byla půlka zeleninové ho šuplíku za týden (za tu dobu se nám minimálně půlka ceny lednice vrátila v nevyhozených potravinách). Ale třeba chleba, mám vyzkoušený že od Maška (poctivý kvaskový žitno-pšenicný chleba) tvrdne ale neplesniví (je v otevřeném sáčku a dřevěném chlebníku), když koupím třeba „Tanvald“ tak je za dva dny zelený, ale zase netvrdne :mrgreen:

Kriss Tina
Extra třída :D 11075 příspěvků 27.06.19 12:18

@Bubla_Bučková já dávám pečivo do mrazáku, akorát chleba nedám celý bochník ale rozdělím na čtvrtky. Tak mám pořád nějaký doma a nic nevyhazuju :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama