Jak nevypadat jako šmudla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 17:01
Jak nevypadat jako šmudla?

Ahoj všem, jdu se s vámi poradit. V polovině srpna se stěhuji za prací do Prahy a bojím se, abych mezi ostatními kolegyněmi a i spolubydlícími a vůbec všemi nevypadala jako šmudla. Je mi 25, jsem silnější postavy, mám velmi mastnou pleť s černými tečkami. Tady u nás na vesnici je to více méně jedno jak kdo vypadá neboť to tu nikdo neřeší. Já ale nechci vypadat jako bych právě vylezla z chléva nebo něco takového. Poradíte mi prosím? Děkuji moc

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Slečna Holmesová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 17:10

Ahoj zakladatelko :) Jako první, pokud jsi silnější, by jsi měla zkusit cvičit a jíst zdravě - omez fastfoody a nejez čokolády a brambůrky. Zkus víc o sebe pečovat a zaměř se na pleť - kup si kvalitní pečující kosmetiku popřípadně i dekorativní ;) Taky si zkus nakoupit nové oblečení, správně zvolené kousky vypadají krásně i na boubelkách. Ať se ti v nové práci daří! :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 17:13

@Slečna Holmesová tak na postavě pracuji již delší dobu docházím na obezitologii a váha postupně klesá dolu presne podle planu… Spis mam problem ze se vůbec nevyznam v ty kosmetice a ani obleceni… Prostě jsem to nikdy nijak neresila a ted nevim co s tim… Bojim se ze budu vypadat blbe, nevhodne a tim pádem se ani nebudu cítit dobre…

brisco
Závislačka 3719 příspěvků 03.08.19 17:15

Důležitý jsou vlasy, určitě si najdi kadernici na místě.

Slečna Holmesová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 17:16
@Anonymní píše:
@Slečna Holmesová tak na postavě pracuji již delší dobu docházím na obezitologii a váha postupně klesá dolu presne podle planu… Spis mam problem ze se vůbec nevyznam v ty kosmetice a ani obleceni… Prostě jsem to nikdy nijak neresila a ted nevim co s tim… Bojim se ze budu vypadat blbe, nevhodne a tim pádem se ani nebudu cítit dobre…

Tak se zkus na netu podívat na nějakou přírodní kosmetiku tak je na horší pleť nejlepší. A do jaké pozice nastupuješ, smím-li vědět? Od toho se totiž odvíjí i oblečení, jaké by bylo dobré nosit

Kaci89
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 03.08.19 17:17

Ja jsem se naucila dobre licit podle youtube, doporucuji kouknout na terrymakeuptutorial.vse tam vysvetluje a doporucuje co koupit

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 17:19

@Slečna Holmesová učitelka na gymnáziu
Tudíž bych i rada predesla nějakému vysmivani ohledně mého vzhledu i od pubertalnich studentů/studentek

bjetuschka
Kelišová 5104 příspěvků 03.08.19 17:20

Pleť bych určitě řešila na kosmetice - kosmetička ti pleť vyčistí, doporučí vhodné přípravky, udělá ti takovou tu masáž atd.
Pak vhodná strava pomůže nejen postavě, ale té pleti taky… Co se týče oblečení, koukej se kolem sebe, choď po krámech, zkus omrknout i nějaký časopisy, abys měla trochu přehled…
Já mám ráda ženský styl - šaty, sukně, halenky atd. - takže nakupuji v POSHme (e-shop), v Orsay, sem tam s. Oliver nebo Tom Taylor. Ale sama uvidíš, co ti sedne a v čem se budeš cítit dobře. Jen tomu věnuj trochu času a běž ty krámy omrknout…

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1833 příspěvků 03.08.19 17:20

Zakladatelko, mohu se zeptat kolik Ti je?

Tableta
Kelišová 5435 příspěvků 03.08.19 17:26
@_.Emilyyy píše:
Zakladatelko, mohu se zeptat kolik Ti je?

Psala to v úvodním příspěvku.

Calendulka
Kecalka 397 příspěvků 03.08.19 17:27

Ono je těžko radit „na slepo“, když tě člověk nevidí :nevim: Mastnou pleť je dobré čistit. Každému ovšem může sednout jiný přípravek. Já mám ráda na čištění pleti pleťovou vodu s ovocnými kyselinami, což je v podstatě chemický peeling - používám tak 2× týdně.
Na mastnou pleť je dobrý i pudr, ať se moc neleskneš.

Jinak jaký máš tvar obličeje? Pokud máš kulatý obličej (jako spousta boubelek), tak na takových se mi líbí vhodně zvolený bronzer a tvářenka (dokáže opticky obličej zeštíhlit).
http://dailystyle.cz/…-obliceje-i/

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1833 příspěvků 03.08.19 17:29
@Tableta píše:
Psala to v úvodním příspěvku.

Aha, pardon, cetla jsem to narychlo..

Slečna Holmesová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 17:29
@Anonymní píše:
@Slečna Holmesová učitelka na gymnáziu
Tudíž bych i rada predesla nějakému vysmivani ohledně mého vzhledu i od pubertalnich studentů/studentek

Já osobně bych volila teda nějaké typicky ženské oblečení… Elegantní sukně, halenky, body, krásně vypadají i saka a kabátky ;) Ale rozhodně se neboj riflí a nějakého pěkného vršku. Zkus koupit i nějaký náhrdelník, dámské hodinky, můžeš i náušnice :palec: Určitě se poohlední i po nějakých botkách a jestli máš možnost, vem s sebou i kamarádku :palec:

Malaga
Nadpozemská drbna 26112 příspěvků 03.08.19 17:30

A můžeš do toho něco zainvestovat? Co třeba barevná typologie a výběr stylu?
Co třeba vyzkoušet probeauty? Koukni jim na stránky, mají tam proměny…

ametyst
Extra třída :D 11392 příspěvků 03.08.19 17:31

Jsem z Prahy a rozhodně si nemyslím, že tu jsou jen vystajlované modelíny, takže za prvé buď v klidu, vyčnívat určitě nebudeš :). A dost možná jsi jen hodně sebekritická. Jako šmudla nebudeš vypadat když budeš mít umyté vlasy, čisté zuby, alespon lehký make up-doporučuju třeba BB cream, řasenku, lest na rty a hned člověk vypadá líp.
Je tu spousta obchoďáků tak oblečení taky snadno najdeš :).
A určitě objevíš i fajn kosmetiku. Já třeba chodím na kosmetiku kde dělají i čištění pleti ultrazvukovou špachtlí-právě proti černým tečkám.
Hodně štěstí :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama