Jak nosit tyto šaty v zimě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzice
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 11.11.14 19:27
Jak nosit tyto šaty v zimě?

Aho holky, mám dotaz, moc se mi líbí tyhle šaty
http://www.promod.cz/…0052046.html
Ale nevím jak je nosit v zimě aby vynikly. Poradíte?

Reakce:
bjetuschka
Závislačka 4836 příspěvků 11.11.14 19:31

Tak jak je to na té fotce (černé punčocháče) a přes to sáčko místo svetříku. Tak bych to nosila já :andel:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17048 příspěvků 11.11.14 19:32

A nebo mě napadlo dovnitř do toho černý triko na tělo, ale zase záleží jak jsi záhřevná, já bych se v tom upekla

zuzice
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 11.11.14 19:37

No jo, ale mám pocit, že triko budou rušit švy na rukávu :-( jedině nějaké co má jakoby raglánový rukáv, ale upnuté :-(
nebo nevím, jenom v saku zmrznu a pod kabát se mi nevejde :-(

yweth
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 11.11.14 19:37

Já bych pod šatky hodila černé triko s dlouhým rukávem a k tomu černé punčochy a kozačky :)

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 11.11.14 19:44

Hodila bych pod to cerne upnute body s dlouhym rukavem. Tam nebudes mit na rukavech zadne svy…

KPKristy
Hvězda diskuse 46622 příspěvků 11.11.14 20:16

@bjetuschka, pardon, vpad na profil byl omyl..

zuzice
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 11.11.14 20:24

Body, to je nápad :potlesk: díky :kytka:

paja88
Kelišová 5207 příspěvků 11.11.14 20:32

@zuzice, me by se tera k tomu vic hodila hneda barva a zlaty doplnky :think:, mozna i seda, ta cerna se si nelibi vubec ( jasne vec vkusu ) a spis bych k tomu volila rukavky :think: asi by se mi libilo, kdyby bylo videt kousek ramen :think: a nebo teda to body, aby to bylo uple, kdyz uz teda…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >