Jak o sebe pečujete a s jakou kosmetikou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Diaceny
Stálice 63 příspěvků 10.11.18 18:14
Jak o sebe pečujete a s jakou kosmetikou?

Ahoj, zajímalo by mě, jak se staráte o svůj zevnějšek každý den a pak co děláte pro vzhled pravidelně, ale ne každodenně. Co používáte ve sprše, po sprše, na pleť? Používáte séra? A malujete se - jenom když jdete ven nebo i doma?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

PupuP
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 10.11.18 18:18

Maluju se kazdy den do prace -rasenka, stiny, oboci. Jinak zadne telove ani pletove kremy nepouzivam, ani na ruce nebo luj. Ve sprse sprchovy gel a sampon jen koprivovy. Nemam rada kdyz se to prehani,pokozka pak ztraci prirozenou schopnost hydratace… ale az zestarnu,tak mi asi nic jinyho nezbyde, i kdyz mamka se nikdy nicim nemazala a vypada mladsi nez je ;)

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5425 příspěvků 10.11.18 18:31

Nepoužívám skoro nic. Nemaluju skoro na ven, natož doma. Do práce, do společnosti max oči. Na vlasy obyč šampon z drogerie a kondicionér (většinou třeba balea z dm). Na ruce tuhé mýdlo. Ve sprše intimní gel. Akorát si třeba promažu pokožku po holení kokosovým olejem, každý den se nemažu. Na obličej hlavně teď když je chladněji nějaký opět obyč hydratační krémy teď mám nějaký kokosový co mi dala tchýně z avonu a účel splní. Spíš v okolí vidím že čím víc toho člověk na sebe napatlá, tím hůř v pokročilém věku vypadá.

Ferdina
Stálice 68 příspěvků 10.11.18 18:33

Já ráno začnu vyčištěním zubů :mrgreen: a pleti - na tu používám Lumispa (dlouho jsem se zdráhala ji koupit kvůli ceně a po prvním čištění jsem litovala, že jsem ji nekoupila dřív :roll: protože jsem hodně trpěla na pupínky a teď po půlroce používání se objeví jednou za čas nějaký) poté použiju krém na obličej, střídám mandlový od značky Ryor a Lancôme. Maluji se málokdy, spíš jen obočí a trošku pudru…Večer opět používám Lumispa a noční krém opět od Lancôme. Ve sprše momentálně používám dětské sprchové gely, protože jsem dlouho hledala nějaký, po kterém by mne nesvědilo tělo :roll: Na vlasy Redken a jednou za týden nechám přes noc na vlasech kokosový olej. Jednou za 3 měsíce chodím ke kadeřnici. Dřív jsem kupovala hodně kosmetiky a zkoušela nové a nové věci, ale teď už zůstávám u mnou osvědčených :srdce: Jinak zhruba 2× do týdne používám express bělící pásky na zuby.

axelina
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 3 inzeráty 10.11.18 18:33

@Diaceny snažím se každý den hodinu aktivního pohybu. sprchuju se jen vodou bez mýdla. používám telove mleko, samozřejme se odličuju každý večer a občas zajdu na laser protože mam hnusnou plet. nemaluju se moc.

axelina
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 3 inzeráty 10.11.18 18:34

@Kriss Tina je to spíš geneticky dane. bud rada že mas stesti a nemusis nic moc používat :-)

MáškaMarie33
Kecalka 214 příspěvků 10.11.18 18:40

Na mytí používám sprchové oleje, nemusím se pak už ničím mazat. Na vlasy šampon od Hristiny. Maluji se střízlivě.

Martassek
Kecalka 195 příspěvků 10.11.18 18:45

Jednou měsíčně mám kadeřnici (barvení+střih). Jednou týdně si dělám manikůru a pedikůru. Snažím se být upravená a oholená i přes zimu… :lol: Šampón, sprchový gel a krém na ruce se snažím mít přírodní, ať si kůže odpočine od chemie, kterou si nedokážu odpustit u dekorativní kosmetiky. Každý den si upravuji vlasy a maluji se ( make-up, řasenka, obočí, tvářenka a lesk na rty). U kosmetiky se hodně inspiruji u blogerek, proč nevyužít toho, že to někdo vyzkouší za mě… ;) Ale rozhodně neutrácím majlant. :kytka:

Náměsíčná
Závislačka 4034 příspěvků 10.11.18 19:02

Maluju si většinou jen oči (řasenka, stíny) někdy BB. Lepší líčení jednou za čas když někam jdeme. Krém denní a noční, tělové mléko a krém na ruce hlavně v zimně. Vlasy barvím hennou. Šampon kopřiva většinou.

ShadowDancer
Stálice 88 příspěvků 1 inzerát 10.11.18 19:03

Začínám zubní hygienou, kde používám mezizubní, nit, na to si potrpím. Vlasy myju marockým jílem, stejně jako pleť na kterou ještě použiju konjakovou houbičku a levandulový olej (teď zkouším olej z růže), myju se sprcháčem bez chemie, intimní partie jen vodou a po sexu antibakteriálním olejem od saloosu, mažu kokosovým olejem. Trhám obočí, téměř se nemaluji. Kojím a na prsa používám olej od Nobilis T. jinak se snažím hodně pít, jíst zdravě, léčit si psychické rány, být v klidu. :mavam:

Lenka_Hal
Kelišová 5288 příspěvků 10.11.18 19:04

Tak cisteni vseho je kazdodenni zaklad, i plet se radne cisti, i kdybych unavou vecer padala na dr…Na myti mam pevne, rucne delane mydlo s prirodni vuni, pletove mleko od Honest Comp., kremy od Weledy, serum obohacene od mnou pridane kys. hyaluronove. Maluju se tak 3×tydne, ale ne moc, jen rasenku a BB krem, vyjimecne rtenku, spis do bezova (s cervenou vypadam jak cikanka), na vlasy mam zvlastni masku…a hlavne zdrave jim a denne sportuju, to je moje zakladni pece:)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16452 příspěvků 10.11.18 19:10

Zdravý životní styl je základ - pohyb, strava, pitný režim, spánek (pokud dítě dovolí) 8)
Plet si mažu bambuckým máslem, šampony přírodní - weleda, alwerde a pod, kosmetika rovněž :think: Používám jí minimum - vystačím si s tužkou na oči, výjimečně stíny, a pomáda na rty :think: Ty mám hodně výrazné samy o sobě, takže rtěnku nepoužívám, byla bych jak černoušek Bubu 8)
jo, a vlasy si barvím Hennou

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 10.11.18 19:24

Najela jsem na prirodni kosmetiku. Myju se tuhym mydlem Almara, oblicej obden, telo tak 2× tydne, jinak jen voda. Na oblicej pouzivam ruzovou vodu a bud oleje nebo krem prirodni na pupinky. Sampon a kond.Urtekram. Masku a peeling si delam doma z jilu, kavy, cukru a kokosaku. Jednou mesicne jdu ke kosmeticce a tak 4× rocne ke kadernici jen na strih. Nejim blbe, piju vodu a caje, jsem v psychicke pohode, nepomlouvam a nenechavam v sobe hnit krivdy. Je mi pres tricet a zrovna nedavno jedna pani vahala, zda mam vubec uz po maturite. Takze to delam asi dobre :-) Mohla bych tak pet kilo shodit, ale i kdyz se hybu a neprasim extra v jidle, nejak to nejde. Veset se kvuli tomu nebudu. Jo a nepiju tvrdy alkohol, zato si rada dam vino. Maluju se do prace - bb krem, oboci, rasy, nekdy stiny. Ale musim to komplet vymenit, neni to uplne prirodni.

malá_holka
Kelišová 5332 příspěvků 10.11.18 19:38
@Diaceny píše:
Ahoj, zajímalo by mě, jak se staráte o svůj zevnějšek každý den a pak co děláte pro vzhled pravidelně, ale ne každodenně. Co používáte ve sprše, po sprše, na pleť? Používáte séra? A malujete se - jenom když jdete ven nebo i doma?

maluju se do práce a když jdu někam mezi lidi, občas ale jdu i přírodně,je to dost fajn pocit. odličuju se mýdlem, mažu niveou a dermacolem, emulzí s ureou.ve sprše obyč mýdlem a ne na celý tělo.mam ekzém.na vlasy šampon, žadný kondicionér ani masku, nebarvím si vlasy.nehty na krátko, občas lak. holím si nohy, podpaží a pipinu :mrgreen: občas peeling. je mi 30 a často si myslej, že jsem na střední :lol: všechny věkovy kategrie :lol:

malá_holka
Kelišová 5332 příspěvků 10.11.18 19:45

a sakra, jdete na to až takhle 8o tak to taky čistím tesáky 20minut, dent. hygiena 2× do roka, všechny preventivky, trhám obočí, nesportuju teda :nevim: mám 48kg a 164 cm. piju hlavně vodu, ale klidně si dám pepsi, nepiju, nehulím. jím víceméně ok. ale zase, klidně kfc a brambůrky :nevim: miluju ovoce a zeleninu, sýry. luštěniny a jakýkoliv maso.rýži a brambory, těstoviny jím asi nejmíň :think: občas jóga a rehab. cvičení. ze šminek dávám bb, bronzer, tvářenku, rozjasňovač, tužku na oči a řasenku.občas jemný stíny a pořádně rozblendit :lol: . nevydržím bez balzámu na rty

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >