Jak oblect 3 mesicni miminko ven kdyz je dnes venku 18 stupnu

15
30.3.21 11:34

Jak oblect 3 mesicni miminko ven kdyz je dnes venku 18 stupnu

Dobry den muzu se zeptat jak mam oblect 3 mesicni mimco? A mam ho davat jeste do zimniho fusaku? Ted jak bylo tech 9 stupnu tak se mi potil a mel na sobe body s dlouhym teplacky, teple ponozky, zimni overal takovej medvidkovej a byl v zimnim fusaku a jeste jsem mela zaplej ten deklik na kocarku. Tak fakt nevim jak ho vypravit ted kdyz je venku tak pekne. Nechci ho uz tak balit ale zase se bojim at mu neni zima. Predem moc dekuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7798
30.3.21 11:41

Já jsem dneska dala jen mikinu a tenkou deku + dekl na kočárek. Synovi je 5 týdnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3272
30.3.21 11:41

My jsme dnes v tricku. A v kocarku nefouka naopak je vyhraty ze slunicka.

Takze mikcu a nejakou deku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5125
30.3.21 11:48
@Dropa píše:
Dobry den muzu se zeptat jak mam oblect 3 mesicni mimco? A mam ho davat jeste do zimniho fusaku? Ted jak bylo tech 9 stupnu tak se mi potil a mel na sobe body s dlouhym teplacky, teple ponozky, zimni overal takovej medvidkovej a byl v zimnim fusaku a jeste jsem mela zaplej ten deklik na kocarku. Tak fakt nevim jak ho vypravit ted kdyz je venku tak pekne. Nechci ho uz tak balit ale zase se bojim at mu neni zima. Predem moc dekuju :)

Toto jsem dávala dceři v 4-7 měsících když byli mrazy mínus 5 až mínus dese… jak už bylo nad nulou dala jsem jen body, polodupky, ponožky teplé a teplejší mikinku a šup do zimního fusáku, ale jak je 9st dala bych fleesový overál a do jarního fusáku, max. sebou deka. A dneska u nás 16st jen to overálek fleesový a max. dečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62979
30.3.21 11:49

@Dropa můj teď spal venku v body a polodupkach, Takhke jsem ho dala do fusaku. Spokojen, spal 3 hodiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5125
30.3.21 11:49
@martina.se píše:
@Dropa můj teď spal venku v body a polodupkach, Takhke jsem ho dala do fusaku. Spokojen, spal 3 hodiny

do zimního fusáku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19492
30.3.21 11:54

@Dropa lepší obléct méně a případně přidat deku!
navlíkáš moc, obleč ho jako sebe a on má mít jednu vrstvu navíc - což je jarní slabý fusak případně deka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2811
30.3.21 12:10

Dítě oblekejte jako sebe, vždy můžete prikryt dečkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7199
30.3.21 12:38

Akorát se chystám ven s půlročním, bude mít tepláky, body a mikinu, v kočáře už mám jen teplejší deku a pod kočárem nánožník na korbu pro strýčka Příhodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
30.3.21 17:04

Já jsem dala cepicku, tricko s krátkým a na to bundicku, když jsem šla s malým na zahradu. Samozřejmě teplacky a ponožky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
30.3.21 21:31

Takhle jsem oblékala v zimě. Dala bych tepláky, ponožky, bodyno s dlouhým a lehkou bundu/mikinu, čepici. Pod kočár hodila deku pro případ nouze a šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62979
31.3.21 06:59
@Veru1987 píše:
do zimního fusáku?

Jo, v jedné vrstvě.. Tady bylo 16 st a pod mrakem :think: zpocený nebyl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19573
31.3.21 07:05

Vcera jsem davala bodaso s dlouhym rukavem, tepkacky a tenkou fleecovou mikinu, tedy o vrstvu vic nez sobe a starsim detem, mimco bylo ve stinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5125
31.3.21 16:52
@martina.se píše:
Jo, v jedné vrstvě.. Tady bylo 16 st a pod mrakem :think: zpocený nebyl

Za mě je to hodně, ale dejme tomu. Nedala bych v 16st zimní fusák. Já bych dala ten overálek, mikinku a jarní fusák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4276
31.3.21 17:05

Neblbni, takhle jsem kluka balila do kočárku v zimě. Když si nejsi jistá, vždycky je lepší, když je mimču trochu zima, než teplo. V dnešním počasí (pokud u vás zrovna extra nefouká apod.) bych miminku dala body s dlouhým, tepláčky, ponožky, jarní fusak. Do tašky přibal kabátek a lehkou čepičku, kdyby bylo nějak blbě, a víc bych se tím netrápila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat