Jak obléct 3. měsíční miminko na podzim a zimu?

75
24.8.21 08:14

Jak obléct 3mesicni miminko na podzim a zimu?

Hezký den. Máme červencové miminko a jelikož se pomalu, ale jistě blíží podzim a zima, přemýšlím o vybavicce na podzim a zimu do kočárku. Ráda si nechám poradit vaše zkušenosti, do čeho oblékate vaše děti 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27072
24.8.21 08:32

Já nejvíc využila teplý overal (ne na sníh, takový ten chlupatý) a dobrý fusak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1974
24.8.21 08:34

Já jsem nejvíc používala overaly, měla jsem fleecový z lidlu a pak ještě takový teplákový z HM. Když bylo tepleji tak deku, když chladněji tak jsem měla jarní fusak od emitexu. Pod ten overal jen body. A čepičku. A v zimě to samé jen, pod overal ještě punčochy a pak zimní fusak. Čepičku. Měla jsem připravenou i teplou kombinézu, ale tu jsem ani nepoužila. Fusak byl teplý dost. A takovou tu slídu na kočárek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1678
24.8.21 08:57

Dávala jsem.body, overal, kombinézu, čepici a do fusaku. Ale mám celkem špatný fusak a zimomřivé dítě. Zpětně bych si místo čepice pořídila kuklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2857
24.8.21 11:22

Ahojky, já mám devitimesicniho, ale také jeste leží. Dnes měl takovy jakoby sametový overal (jednovrstvy), pod nim body s krátkým a ponožky. V kočárku jarní fusak a přes nej tenkou dečku, na ni softshellovy kryt.Plus čepici, co byla u toho overalu.

Kdyby neměl ten overal, dala bych mu mikinu nebo platenou bundicku a tepláky. Taky ponožky a bavlněnou dvojvrstvou čepici.

Na zimu máme připraveny zimní vlneny fusak, prosivany kabatek a do mrazu perovou bundu. Kdyby už chodil, pořídila bych jeste teplejší kalhoty, jinak bude v tom fusaku. Přes fusak jeste tu tenkou decku a teplejší nanoznik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
24.8.21 11:27

Já se v zimě držela pravidla - o vrstvu víc než u sebe, s tim, že bundu většinou nahrazoval fusak v kočárku, takže převážně měla punčochy, body, slabší mikinu, kombinézu - takovou tu plyšovou, ne teplou, čepici a fusak, když jsme šli ven bez kočáru, tak místo plyšový kombinézy klasickou zimní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
25.8.21 06:22

Ve 3 měsících v zimě jsme nejvíce využili hlavně kombinezku a v zimě jsem s kombinezkou strkala ještě do fusaku. Pod to nějaké tričko s dlouhým rukávem a body, puncochace..kdyz nebyla zas taková zima tak jen v kombinéze a na tu slabou deku..my jsme kombinezovy:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat