Jak oblékat miminko na doma?

Anonymní
2.6.21 14:21

Jak oblékat miminko na doma

Dobrý dne jak oblikat 6ti měsíční miminka na doma?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
216
2.6.21 14:24

Já dávám body, tepláčky a ponožky. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
2.6.21 14:24

Tak záleží jak mate doma teplo, jestli nemáte průvan atak :nevim: já dětem na doma nechávala body a polodupacky, když bylo chladněji, tak sem přes body natahla triko, když bylo echt horko, tak jenom lehoucke body a nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1316
2.6.21 14:33

Body/triko, tepláky nebo punčocháče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1691
2.6.21 14:41

Záleží na teplotě a dítěti. Syn byl v zime doma jen v bodycku. Žádné ponožky ani tepláky, v tom mu bylo vedro. I venku byl oblečený na můj vkus málo, ale jemu to vyhovovalo. Naopak dcera v létě měla několik vrstev a ještě zavinovacku a alespoň jednu deku. Doteď je zimomriva, oblékám ji o dost víc, než syna. Má to asi po mně, aktuálně jsem doma v županu a teplých ponožkách :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
2.6.21 14:42

Body, tepláčky a ponožky. Nebo punčochy a tričko :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
709
2.6.21 20:50

Záleží jak máte doma teplo. Dcera je pouze v body, ponožky si stejně okamžitě sundá a tepláky ji zase kloužou při pokusech o lezení. Občas ji teda tepláky dám, když se mi zdá, že je jí chladněji, ale převážně bývá jenom v body.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
2.6.21 21:57

Jen body a nebo jen plenka. Mám teda oba kluky citlivý na horko. Oběma se od narození potí hlavička ve spanku a jsou rychle zpocený. Doma máme mezi 18-20st.
Na druhou stranu kamarádka má zmrzlinu. Takže její malej oblikal vždy ještě puncosky, mikinku, teplacky nebo overal.
Byl nespokojený, když byl na lehko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat