Jak oblékat na jaře do kočárku

1034
12.3.21 21:59

Jak oblékat na jaře do kočárku

Mám skoro tříměsíční mimino, začíná se oteplovat a já přemýšlím, čím ho vybavit na jarní procházky do kočárku, na teplotu cca 10-20°C. Přemýšlím, jestli pořídit jarní fusak. A v čem ji dát do toho fusaku? Existují nějaké lehké kombinézy na jaro? Nebo body, kalhoty, miminka, na to prostě dát jen nějakou bundu a šoupnout do jarního fusaku, pro jistotu přibalit deku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62830
12.3.21 22:11

Dávám flece overal a max deku, taky flece. Do které ho zabalím :think: záleží, jak je.. Na těch 10 st mi pak spí 3 hodiny v kočáru a je v pohodě. Má 4 měsíce :think: chce to zkusit. Každé mrne je jiné, nás má raději zimu, jak jsem zjistila :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
12.3.21 22:14

@Kolicek95 jsou takové lehčí chlupaté overaly na jaro, okolo těch 10 stupnu klidně i se zimním fusakem, nebo pak se zavinovačkou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
12.3.21 22:28

Já dávám do jarního fusaku, na sebe teplé kalhoty, body, mikinu/svetr a teplou bundu. Jak se otepluje, postupně odebírám vrstvy.

Případně máme i tenčí overaly, prodávají se takové chlupaté. Loni jsem měla z F&F, na podzim jsem kupovala v Pepcu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
13.3.21 09:37

Mně vždycky přišlo strašně nepraktický navlilat tak malý mimino do mikiny, bundy, kalhot… Když existují overaly snad všech možných tlouštěk. Na jaro jsem měla pro dítě fleecovy a byl v jarním emitex fusaku. Dle počasí a teplotniho komfortu daného dítěte. Jeden syn byl horkokrevny, ve fleecovem overalu jezdil celou zimu, na jaře měl místo toho takové to teplejší pyzamo, netuším, co to je, možná froté? Ale on byl asi výjimka, všichni ostatní měli teplejší oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat