Jak oblékat miminko na noc

Anonymní
25.9.20 03:43

Jak oblékat na noc miminko

Ahoj možná se zeptám blbě ale prosím o radu.. Jak mám oblékat miminko na noc když má docela silnou rýmu.. Má overalek a přikrýváme ho jen velkou plynou a už tak je ráno zpocený.. Jsou mu 3 měsíce.. Ve spacím pytli ani v zavinovacce nevydrží, je v tím nespokojený..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3146
25.9.20 04:41

Jestli se budí zpocený, neprikryvala bych ničím. Ani plínou. Asi to nepotřebuje. Naše malá se taky odkopava a spí jen v overalku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6688
25.9.20 06:18

A na kolik mate natopeno? Lepsi chladneji a prikryt. Overalek bavlneny? Ptam se, protoze nektere mamy davaji i fleece (coz osobne nechapu). A nepoti se treba, protoze mu neni dobre - kdyz ma tu rymu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 06:24

Ano bavlněný overalek, potil se i když rýmu neměl.. :nevim: jak je to z procházkami venku, mám zůstat raději doma? dala jsem mu mokrou plinu přes postýlku aby měl vlhčí vzduch.. Chodím s ním sice každý den ale vždy chvilku brečí, protože nejni vůbec kocarkovy.. Doma mu často větrám.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 06:25

@Kukacka123 jo a jsme v byte pod střechou, takže bohužel když jsou tepla tak to nejde moc ovlivnit.. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
6688
25.9.20 06:36

Pokud je to jen ryma, tak bych ven asi sla, kdyz je pekne. Ted proste vic obliknes, kdyz bude zima…kdyby byla ryma dlouhodobe, tak bych asi resila s dr…

Jasne, tak pokud mate doma teplo, tak bych klidne nechala v overalku, olinu pod hlavu, at se to vsakne ten pot a vymenovat. Mokra plina je dobra.

A co nositko, kdyz nechce byt v kocarku? Dcera taky obcas mela dny, ze v kocarku rvala a rvala, tak jsem vytahla nositko a to bylo fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1409
25.9.20 06:37

Pokud neni horecka, ale jen ryma, tak se s ditetem normalne ven chodi, ale jen do prirody (zadne obchody, MHD a t
ak). Zatimco dite neni v mistnosti, tak porad vetrat. Lze naklonit postylku, aby mel hlavu vys, jestli ji uz naklonenou nemate. Lze strikat sprej s morskou(slanou) vodou 0+. Pokud je ryma opravdu silna, tak ji pred spanim odsat nebo i rano, kdyz je potreba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 06:39

@Kukacka123 tomu nosítku bych se ráda vyhla, na nákup nebo něco vyřídit tak ok, ale na procházky? Nevím jestli je to nesmysl, ale prý si na to zvykne a pak by v kočárku už vůbec nebyl.. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 06:40

@Kukacka123 jo a co je špatný na fleecu? Jen pro zajímavost? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 06:42

@Oriseka mořskou vodu stříkáme a odsavame taky.. A to je další věc, mohu odsávat kdykoli a častěji? Nebo je lepší to odsávání omezit? Máme odsávačku na vysavač..

• Citovat
  • Nahlásit
1409
25.9.20 06:49

Ja jsem odsavala pred spanim a rano, kdyz se v noci vzbudil a evidentne to potreboval, tak jeste jednou v noci, takze celkove max 3krat denne. Pred tim odsavanim vzdy tu morskou vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1409
25.9.20 06:52

Pak jsem jeste davala eukalyptovy olejicek do aromalampy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
25.9.20 07:06
@Anonymní píše:
@Kukacka123 tomu nosítku bych se ráda vyhla, na nákup nebo něco vyřídit tak ok, ale na procházky? Nevím jestli je to nesmysl, ale prý si na to zvykne a pak by v kočárku už vůbec nebyl.. :think:

A kdyby si zvykl - tobě by to vadilo, omezovalo by tě to v něčem? Nebo máš strach jen proto, že tě straší okolí? :) Mně do nosítka nejvíc kecají lidi, kteří v životě dítě nenosili, ale slyšeli od někoho, že…
Syn je tedy v kočárku rád, ale čím dál tím víc nosím v nosítku, protože je to pohodlnější.
Taky můžeš vzít ven obojí - v nosítku uspat a pak opatrně položit do kočárku, jestli to u vás projde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6981
25.9.20 07:45

Odsávala bych jak je potřeba, pokud má fakt nos ucpaný. Protože u malých dětí, když odsáváš častěji tak se prý, ty hleny tvoří i víc. Ven na procházku klidně, ale jen pokud je hezky a teplo. Případně dát třeba do kočárku obléknout jako ven a šoupnout k otevřenými oknu.
A vzduch doma hodně zvlhčovat.

Na spaní overálek víc asi nic, syn se taky vždycky hodně potil. Hlavně na hlavičce, tak ji měl položenou na plíně látkové a ty jsem měnila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6688
25.9.20 07:57
@Anonymní píše:
@Kukacka123 tomu nosítku bych se ráda vyhla, na nákup nebo něco vyřídit tak ok, ale na procházky? Nevím jestli je to nesmysl, ale prý si na to zvykne a pak by v kočárku už vůbec nebyl.. :think:

Je to blbost. Dcera takhle nechtela byt v kocaru a asi 2 mesice jsem jen nosila. Pak mi zas naopak spala jen v kocaru…nedej si do vseho kecat ;) jak tu zaznelo, nejchytrejsi jsou ti, co nikdy nenosili :mrgreen: ja mam taky radsi kocar, ale snad je prednejsi pohodli miminka.

@Anonymní píše:
@Kukacka123 jo a co je špatný na fleecu? Jen pro zajímavost? ;)

Tak je to umelina a dite se v tom o to vic poti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama