Jak oblékáte miminka ve 20 stupních?

127
31.3.16 20:44

Jak oblékáte miminka ve 20 stupních?

Ahoj holky, prosím, jak moc oblékáte ted na venek miminka, když už se dělá tak hezky? Malému budou čtyři měsíce, ještě ho mám v hlubokém kočárku. Třeba dneska bylo u nás skoro 20 stupnu, tak jsem mu dala punčocháče, tepláčky, bodýčko s dlouhým rukávem, na to teplou bundičku, čepičku a šup do fusaku. Jak jsem přišla, byl trošku zpocený, ale nevím si moc rady, zase nechci, aby mi onemocněl… :nevim: předem moc děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58662
31.3.16 20:46

@zusaf ve 20 st? kluk měl měsíc a půl (říjen), body s dl rukávem, polodupky, tepláky, ponožky a slabá mikina. Nic víc :nevim: jo a lehkou čepku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5940
31.3.16 20:46

FUSAK?!?!? 8o 8o
Z toho jdu fakt do kolen, rodič tlačí dítě v tričku a ono zababušené ve fusaku! Dneska jsem viděla i se zimní čepkou!
Fusak už vytáhni, stačí slída a když má punčocháče nedala bych ani tu.

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
31.3.16 20:47

@zusaf mmchdm, máš dávat o vrstvu víc, než máš sama, takhle se upeče - vč toho fusaku. U nás 8 st, kluk ve fusaku sedí (2 h venku spí) a má na sobě jen punčocháče a na těle slabou mikinu (nesnáší víc vrstev, proto má fusak) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
31.3.16 20:51

Dnes - 9mesicu- puncochace, body s dl. rukavem, slaba mikinka, slaba capka s ksiltem :-) fusak rozeply- pouze na nem lezela.. Kdyz fouklo- slida… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
levante
31.3.16 20:56

Jak píšou holky. Fusak ve 20stupnich? Takhle se ti brzy přehřeje. Fusak jsem měla tak do 5 stupňů, ale to tam malej ležel jen v puncoskach, body a triku :D dneska mel mikcu, lehkou bundu, kalhoty a lehka decka. A ani už jsem nezakrývala kočár tím platem nahoře. A jak si tam frajer chrupkal.

• Nahlásit
  • Citovat
9450
31.3.16 20:58

V tomto počasí jsem dávala Jen tepláčky, bodyno, mikču a tenkou bundu, čepici. A navrch deku + slídu, nánožník.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
31.3.16 20:59

Takže dneska mame 7 měsícu. Tričko zastrcene v teplakach. Přes tepláky větší ponožky, mikina a ještě jedna mikina. Byla v rozeplem fusaku :lol: a bez čepice. Dnes poprvé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ferret
31.3.16 21:01

@zusaf Teda, to jsem nedávala ani v minus pěti. Záleží na dítěti, co má rádo, některé je zimomřivější, ale takhle ho navléct, to si koleduje o horečku z přehřátí.

Já vždycky dávala ležícímu miminu plus mínus to co sobě a buď přikrýt tenkou dečkou (jaro), nebo do volného fusaku a teplejší deku (zima). Ve 20 stupních bych dala čtyřměsíčnímu body s dlouhým, kalhoty, tenkou mikinu a látkovou čepičku. Bez fusaku, s teplejší dekou, odkrýt se dá vždycky.

• Nahlásit
  • Citovat
3686
31.3.16 21:01

Holky, co je ta slida? Stačí místo fusaku normal teplá deka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9450
31.3.16 21:03
@Dojcanis píše:
Holky, co je ta slida? Stačí místo fusaku normal teplá deka?

Taková ten kryt na korbičce, nánožník na sportáku, totéž bývá na hluboký

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
31.3.16 21:07

Malá má 4m, dneska měla body s dlouhým, punčocháče, šatičky, jarní kabátek a bavlněnou čapku (foukalo, jinak bych ji ani nedala). Mám jarní fusak, přijde mi praktičtější než deka, ale horní půlku těla měla venku. Na kočáru dekl, ale zase jen kvůli větru..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida

A v zimě jsi ho oblékala do čeho? 8o Jo, o onemocnění si koleduješ. A to o přehřátí a následně o to, že až ho ofoukne (protože vítr teda ještě fouká slušný), tak jak bude zpocený, tak bude obratem slušně prochladlý.

• Nahlásit
  • Citovat
17714

Chudak dite!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047

A co jsi měla na sobě ty? Běhala jsi jen v tričku a divila se, že je dítě zpocené? Když jen leží, tak se nezahřeje jako by běhal, ale zase stačí přehodit deku a ne ho cpát do zimní bundy a fusaku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama