Jak oblikate do školky ve vedrech?

Anonymní
28.5.17 20:23

Jak oblikate do školky ve vedrech?

Učitelka mi už jednou naznačila, že dceru ve vedrech moc navlikam :( chci se zeptat, když pujde dcera rano z domu v tričku a leginkach nebo kratasech, muže v tom jit pak na procházku nebo na tu procházku se ma převléct? diky. Stydim se za stupidní dotaz :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23421
28.5.17 20:28

Triko nebo šaty a kratší legíny nebo kraťasy a otevřené boty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
28.5.17 20:29

Ja v lete nedavam zvlast veci na ven, ve tride je v tom samem, v cem jde pak ven. Pokud tedy neprsi. No a ve skrince ma akorat nahradni teplacky/kratasy, kdyby se venku umazal. Ale pokud je to jen trochu prachu, tak je ucitelky nechavaji v tom samem cely den, jen polite nebo zablacene veci prevlikaji. Zitra je to uz na kratasky a tricko, kloboucek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2078
28.5.17 20:33

Zitra saty na raminka, nizke ponozky a sandaly, na ven sortky a triko s kratkym rukavem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47809
28.5.17 20:35

Dcera si na rano nachystala po kolena leginy a sukni, triko. Leginy pak sunda necha jen sukni, triko, ksiltovku.
Syn triko a kratasy, ksiltovku.
Proste letni veci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
28.5.17 20:38

U nás se děti musí na ven převlékat, ne vršek, ale spodek jo. Takže do školky ji vedu v tom, v čem jde do třídy a k tomu má holt druhé leginy nebo tepláky ve skříňce na převleknuti. No ony se ty děcka dost zamažou pokaždé. Zítra už dostane sandály.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49147
28.5.17 20:41

Tak kdyz vedu rano, byva podstatne chladneji nez pozdeji nebo dokonce odpoledne. Tudiz rano klidne leginy, sukni a pres triko mikinu, s sebou kratasy. Na hlavu klobouk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 20:55
@Anonymní píše:
Učitelka mi už jednou naznačila, že dceru ve vedrech moc navlikam :( chci se zeptat, když pujde dcera rano z domu v tričku a leginkach nebo kratasech, muže v tom jit pak na procházku nebo na tu procházku se ma převléct? diky. Stydim se za stupidní dotaz :oops:

Dávám kraťasy, ponožky, botasky, triko a ráno mikču. Ve školce má tepláky, takže kdyby se ochladilo, tak ho převlíknou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47809
28.5.17 21:03

No kolem 7h.rano uz to bylo vcera i dneska na kr. rukav, kratasy. Ale mi vcera decka blazni moji mali skocili do cerstve napousteneho bazenu, voda mela 16-17° a pry dobre mamko akorat, mi byla zima za ne a to nejsem zimomriva. Takze ti uz ani rano ted mikinu nepotrebuji, asi je ted nic neprekvapi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
28.5.17 21:08

U nás se teda taky musí na ven převlíkat, aby nebyli v tom samém, v čem jsou ve třídě. Jinak minulý týden jsem ráno vodila v kalhotech a tričku nebo mikině. Odpoledne pak byl jen v tričku. Zítra asi půjde v kraťasech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57535
28.5.17 21:17

Sukni, tílko, přes to triko s dlouhým sandále

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
28.5.17 21:20

Taky nevim jestli dat rano tenke kalhoty nebo rovnou kratasy. Vodim ho na pul 7.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
28.5.17 21:22

Ve tride bude mit kratasy a triko s kratkym.Na ven prevlikne kratasy na ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9421
28.5.17 22:27
@jednažena píše:
Ve tride bude mit kratasy a triko s kratkym.Na ven prevlikne kratasy na ven.

Souhlas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12800
29.5.17 00:26

Do čeho ji navlíkáš?
V horku dávám kraťasy a triko, jde v tom do školky, je v tom ve školce, jde v tom ze školky. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama