Jak ochránit mimi před sluncem v nosítku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
giraffe183
Povídálka 12 příspěvků 22.03.19 19:34
Jak ochránit mimi před sluncem v nositku?

Ahoj maminky, mám nosítko Manducu a téměř 5-ti měsíčního synka. Ale nějak nemůžu přijít na to, jak ho uchránit před sluncem.
1/ i když má klobouček, tak mu svítí do ocicek když se natočí směrem ke slunci nebo když si položí hlavičku, tak já pak nemůžu chodit tak aby mu svítilo do tváře.
2/ všude se řeší jak chránit nožičky před sluncem, různými návleky atd. Ale jak chránit ručičky, když mu v létě dám třeba jen body tilko, nebo s krátkým rukávem.
Jak to děláte vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Adelka951
Ukecaná baba ;) 1542 příspěvků 22.03.19 19:35

Slunečník (deštník)

giraffe183
Povídálka 12 příspěvků 22.03.19 19:52

@Adelka951
Taky jsem to četla, ale ještě jsem s ním nikoho neviděla :?

iiiv
Extra třída :D 11412 příspěvků 22.03.19 19:53

namazat opalovákem, uv oblečení :nevim:

Hadumi
Extra třída :D 13747 příspěvků 22.03.19 19:58

Na hlavu jsem dávala klobouček a přes nosítko jsem si dávala plenu (pěknou s obrázky), horní cípy jsem si dala do ramenních popruhů a spodní jsem si zastrkala do toho pásu kolem pasu.

unuděná
Kelišová 7412 příspěvků 22.03.19 20:04

Tak ja v lete v manduce nosila minimalne,protoze to nebylo prijemne me ani miminku (moc jsme se vzajemne zahrivaly a potily),jarni a podzimni slunicko jsem resila maximalne opalovacim kremem na oblicej a rucicky,nozky byly vzdy pod oblecenim.dcera je dubnova.Ze sviti slunko do oci?To i mimino zvladne otocit hlavicku pryc,pokud mu to vadi,v tom neni rozdil oproti kocarku :nevim:

peta81
Ukecaná baba ;) 2260 příspěvků 22.03.19 20:16
@Adelka951 píše:
Slunečník (deštník)

Tak s tim bych chtela chodit :mrgreen:
Ja v lete namazala opalovakem, narazila kloboucek a hotovo. Max prehodit plenķu.

Capretta
Kecalka 495 příspěvků 22.03.19 20:21

Klobouk nebo cepice se ksiltem (i v retezcich typu HM maji edice s UV ochranou). V extremnim vedru plenku

LenaMarry
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 22.03.19 20:58

Já v létě nenosila pořád, prokládala jsem to kočárem, protože jsme s dcerou byly splavené obě. Mazala jsem opalovákem s 50 faktorem a přes ruce a nohy jsem okolo nosítka a sebe uvázala takový lehký letní trojúhelníkový šátek a uvázala si ho vzadu na zádech.

Ou
Kelišová 7405 příspěvků 22.03.19 21:42

Ale ty chceš dítě chránit před případným přehřátím či spálením - to řeší třeba přiměřený opalovací krém, adekvátní oblečení a dostatečné pití.

Nechceš ho zcela odstranit ze slunce - to vede leda k nedostatku vitamínu D. A jo, díky panice z UV to je nevýjimečný klinický problém. Ano, internet je plný toho, jak se děti před sluníčkem musí chránit a jak určitě umřou, jak jen na ně padne paprsek.

A pak máš studii Státního Zdravotnického Ústavu…

http://www.szu.cz/…min-d-u-deti

giraffe183
Povídálka 12 příspěvků 22.03.19 21:54

@Ou
Díky, no právě, že všude píšou, jak na ne do roka nesmí svitnout paprsek. Tak se nebudu tak bát. A co se týče oči, našla jsem klobouček se širokou krempou, co je speciálně široká i na ramena a záda, tak snad to vyřeší to sviteni do ocicek.

giraffe183
Povídálka 12 příspěvků 22.03.19 21:57

@unuděná
Děkuji, on ještě neudrží hlavičku dlouho, takže si ji pokládá me na hrudník nebo někdy nosím na boku a on ji má pak položenou pod ramenem a to kouká jedním smerem, a když je sluníčko nízko, tak mu svítí i přes ten klobouček. Ale našla jsem před chvílí klobouček se širokou krempou, co je speciálně široká i na ramena a záda, tak snad to vyřeší to sviteni do ocicek :wink:

giraffe183
Povídálka 12 příspěvků 22.03.19 21:58

@Hadumi
Super nápad, děkuji :potlesk:

Králičice okatá
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 06.04.19 12:22
@giraffe183 píše:
@unuděná
Děkuji, on ještě neudrží hlavičku dlouho, takže si ji pokládá me na hrudník nebo někdy nosím na boku a on ji má pak položenou pod ramenem a to kouká jedním smerem, a když je sluníčko nízko, tak mu svítí i přes ten klobouček. Ale našla jsem před chvílí klobouček se širokou krempou, co je speciálně široká i na ramena a záda, tak snad to vyřeší to sviteni do ocicek :wink:

Poslala bys mi prosím odkaz na ten klobouček?

giraffe183
Povídálka 12 příspěvků 06.04.19 15:47
**@Králičice @Králičice okatá
Je to
https://www.bellyboo.cz/…anny-d63.htm
Ale je třeba ten kšilt naskrobit.
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama