Jak od sebe rozeznám dámské a pánské džíny?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
křížojc
Kecalka 186 příspěvků 07.11.14 21:18
Jak od sebe rozeznám dámské a pánské džíny?

Krásný večer :-)
Tak jsem včera byla nakupovat v jednom anglickém sekáči džíny pro mě. Když jsem je doma ukazovala manželovi, poznamenal, že jsou dobrý, jen mi jsou trochu větší přes stehna. Tak jsem mu je dala na zkoušku, a ejhle, oni mu byly úplně úžasně, jen trochu kratší. 8o
Proto se ptám: jak od sebe rozeznat dámské a pánské džíny, když to tam není uvedeno a knoflík už se dává na stejnou stranu (co si pamatuju dřív to bylo jinak)? :think:
Byl to takový ten rovný střih, ani slimky, ani zvony…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Deninina
Závislačka 3951 příspěvků 07.11.14 21:22

Radu teda nemám, ale myslím si, že v dnešní době to už je úplně jedno :)

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 07.11.14 21:25

@křížojc Takový teď často bývají unisex.

křížojc
Kecalka 186 příspěvků 07.11.14 21:32

@MaličkáD vidíš, to mě nenapadlo :mrgreen: :palec: hlavně aby časem nebyly unisex i spoďáry :nevim:

Adduše
Ukecaná baba ;) 1114 příspěvků 07.11.14 21:32

Já mám jedny gatě a ty mají zapínání právě to pánský, knoflík naopačnou stranu než všechny ostatní ryfle co mám( a že jich není málo :D)…a jsou 100% dámský :D
ale v dnešní době bych vůbec neřešila co je dámský nebo pánský :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 07.11.14 21:34

@křížojc dřív se to lišilo směrem zipu - pánský byl na jinou stranu než dámský :mrgreen: tedy ten vršek, co zip kryl.. v dnešní době je to fuk :think:

Stevia
Závislačka 3694 příspěvků 07.11.14 21:36

No damske zapinani je vzdy prava pres levou…t. j knoflik na leve strane.. tam jde i konstrukci strihu, aby dobre sedely je nutne aby byly fakt damske…

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 21:42

Tak jedine pokud je na nich vsity a stale citelny listecek s velikosti tak podle toho, panske velikosti se znaci jinak nez damske

Příspěvek upraven 07.11.14 v 21:57

Azeretereza
Závislačka 2643 příspěvků 07.11.14 21:50

Dneska prece frcej boyfriend dziny, maji pansky strih a zenam pry docela sedi taky, hlavne v kombinaci s typicky zenskym vrskem. Poznat to asi jde prave podle cedulky, podle oddeleni, ve kterym jsi to koupila, ale je to asi jedno :-) Ja nosim jen slimky, takze me docela pobavila predstava, ze se pritel cpe do mych kalhot :-))

křížojc
Kecalka 186 příspěvků 07.11.14 21:51

@Stevia to jsem si taky myslela, ale koupila jsem si tam i skinny od Nextu, a ty mají knoflík na pravé straně :?: tak už tomu fakt nerozumím, prostě na to výrobci kašlou :think: no hlavně že sedí, i když je dám asi stejně manželovi, tomu seděly líp ;)

křížojc
Kecalka 186 příspěvků 07.11.14 22:02

@merde jaký je v tom rozdíl?

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 22:06

@křížojc damske velikosti se znaci 8, 10, 12, 14,…24
panske se znaci podle pasu 28,30,32,40,…46

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 22:08

Britska damska 8 je ceska 36, britska 10 je ceska 38 atd.

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 22:11

Jo a pred panskou velikosti by melo byt W pred tim cislem jako waist tedy pas

křížojc
Kecalka 186 příspěvků 07.11.14 22:13

Fakt? Tak to hned zítra zkontroluju :palec: a je to tak opravdu vždy? Není zrovna u těch džínů nějaká výjimka?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >