Jak odbarvit černé vlasy

Anonymní
24.2.21 22:34

Jak odbarvit černé vlasy

Potřebuju pomoct, mám nabarvené vlasy na černo ale přestalo se mi to líbit, zkoušela jsem to vymýt přírodní cestou ale to nepomohlo, tak jsem si koupila odbarvovač z drogerie a stejně to nepomohlo ani chemií. Co mám dělat? Kadeřnice ke které jsem chodila zkončila a nevím prostě co mám dělat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10537
24.2.21 22:54

Nechat odrůst, než to doděláš tak, že stejně budeš muset jít na ježka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
24.2.21 23:03

Najdi jinou kadeřnici. To sama doma neuděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5336
24.2.21 23:33

To sama neuděláš. Já tohle podstupuji už více jak rok. O vlasy jsem stejně nakonec bohužel přišla, byť se kadeřnice snažila. Vstoupil do té transformace stres a ty vlasy to prostě nezvládly. Měla jsem černé vlasy do půl zad. Teď jsem blondýna s mikádem a vlasy, které bohužel stále nejsou v kondici. Stres totiž trvá, poněvadž kombinovaně studuji VŠ. Kvality i délky je mi nesmírně líto, ale musela jsem skrz téměř celou šedivou hlavu a na do barvení odrostu jsem musela co 14 dnu, jako blondýně mi zatím nevadí, ze jsem u kadeřnice nebyla od srpna. Ale jak říkám, nedělej to znovu bez odborného dohledu. Dej si teď už nějaký sjednocující přeliv a vydrž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
25.2.21 22:44

Barvím si vlasy už více jak 4 roky. Jednou černá, odbarvím dám neonově růžovou, odbarvím dám blond, odrosty naštvu se dám černou a takhle je to pořád dokola. Vždycky jsem používala různé drahé odbarvovače až jsem v Dm našla od jejich značky odbarvovač asi za 49 Kč. Samozřejmě si řeknete žádná kvalita, ale pokud víte jak se o vlasy dále starat tak tomu nijak neublížíte. Černou odbarví úplně na jedničku s hvězdičkou:) Pak po barvení stačí vlasy pořádně vyživit jak maskama na vlasy nebo olejíčkama a bomba:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3513
25.2.21 22:50
@Ladenape píše:
Barvím si vlasy už více jak 4 roky. Jednou černá, odbarvím dám neonově růžovou, odbarvím dám blond, odrosty naštvu se dám černou a takhle je to pořád dokola. Vždycky jsem používala různé drahé odbarvovače až jsem v Dm našla od jejich značky odbarvovač asi za 49 Kč. Samozřejmě si řeknete žádná kvalita, ale pokud víte jak se o vlasy dále starat tak tomu nijak neublížíte. Černou odbarví úplně na jedničku s hvězdičkou:) Pak po barvení stačí vlasy pořádně vyživit jak maskama na vlasy nebo olejíčkama a bomba:)

Vlasy „nevyživíš“, protože jsou mrtvý. Žádnou „výživu“ nepřijímají. A dodrbanej vlas musíš pak už nafurt uhlazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
25.2.21 22:55

@MrsNorris To já teda vlas neuhlazuju. Po všech barveních nejsou ani suché a jsou hlavně lesklé žádný krepatiny. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2976
26.2.21 08:08
@Ladenape píše:

Tak to tě chci vidět za deset let. 🥺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2976
26.2.21 08:08
@Ladenape píše:
@MrsNorris To já teda vlas neuhlazuju. Po všech barveních nejsou ani suché a jsou hlavně lesklé žádný krepatiny. :palec:

Foto, prosím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
1.3.21 08:29

Vymýt vlasy do maxima, což je taková divnohnědá, pak vzít odbarvovač(doporučuju si tu fakt připlatit a koupit přímo od kadeřnictví, než z drogerky) a postupně, jemně stahovat. Většinou mi to trvá tak 3 měsíce. Jinak si vlasy odpálíš. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
1.3.21 08:46

Hodim sem moji zkušenost. Taky jsem šla z cerný na blond. Přes všechny kecy, ze to doma nepujde, ze mi vlasy vypadaj atd atd atd :D jsem si to stejně doma udělala sama, koupila jsem u Vietnamců levnej nejsilnější odbarvovač od Syosu. Prvně jeden, změna moc vidět nebyla, pak jsem koupila 3 balení, hned další den napatlala a byla jsem blond :D moje vlasy to zvládly docela dobře, moc dlouho se mi to ale nelibilo, tak jsem už asi po tydnu přebarvovala na modročernou :D od té doby si je nechávám přírodně a vymyla se mi na konečkách ta světlá, odbarvená barva (mám vlasy až na prdel), ale jinak jsou v pohodě. Kazdopadne znova bych do toho nešla. Černá je černá. Držim palce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3804
2.3.21 06:29

Já šla z velmi velmi tmavě hnědé na blond a zvládla jsem to i doma. Bylo to postupné a vlasy mám nezničené. Ale nedělala jsem to klasickým odbarvovačem, ale jakýmsi olejovým od L' orealu (Colorista Bleach). A asi po třech použitích ze mě byla blondýna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
13.3.21 20:46
@Ladenape píše:

Paní má víc štěstí než rozumu, že vůbec ještě nějaké vlasy má. Dávám tomu rok až dva, než půjde na ježka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
13.3.21 21:47
@Quertizop píše:
Paní má víc štěstí než rozumu, že vůbec ještě nějaké vlasy má. Dávám tomu rok až dva, než půjde na ježka.

Jste mě rozesmála vážně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
13.3.21 21:51
@Ladenape píše:
Jste mě rozesmála vážně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

V pohodě, zanedlouho mě na oplátku rozesměje váš účes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat