Jak odbarvit vlasy na přírodní barvu mých vlasů?

5
3.2.21 13:36

Jak odbarvit vlasy na přírodní barvu mých vlasů?

Ahojte. Prosím vás chtěla bych vás poprosit o pomoc. Nevím jestli mi tu někdo pomůže ale byla bych ráda za každou radu. Měla jsem přírodní vlasy, v barvě blond až do zrzava taková karamelová a měla jsem konečky blonďaté. Jednoho dne jsem si řekla že bych chtěla skusit hnědou ale né dlouhotrvající jenom třeba na pár dní. Tak Jak u těch krabiček bývá 1,2 a 3 zvojila jsem 2 že se to po 20 dne začne vymývat. Já myslela, že jako po 20 dnech to bude pryč ale ono my to začalo odrůstat a vypadalo to hrozně jelikož jsem měla celou hlavu hnědou a u hlavy blonďatou. No tak jsem si to znovu nabarvila aby to nevypadalo příšerně, ale teď bych chtěla zpátky svou přírodní barvu. Hledala jsem na internetu spoustu rad a nic mi nepomohlo. Za kadeřníkem nechci. Zkoušela jsem šampon s jednou sodou pak s vitamínem c, ocet a horká voda, ale nic nefunguje. Říkala jsem si, že si objednám z internetu odbarvovač barvy na vlasy, ale bojím se, že mi to za prví zničí vlasy a za 2 že mě to odbarví na blond a to nechci takže nevím, co dělat prosím pomozte mi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25651
3.2.21 13:39

To sama nedáš. Odbarvit určitě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
3.2.21 13:43

A co tedy mám dělat. A proč odbarvit ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15445
3.2.21 13:48

Potřebuješ počkat až skončí lockdown - mezi tím hledej ve svém okolí dobrého kadeřníka/ci - takového, co má fotky své práce, kde nejsou divoké barvy a příliš radikální střihy ale co umí udělat přirozeznou barvu vlasů, ale lepší.

Aby prezentace se blížila více tomuhle

https://www.instagram.com/mareksyriste/

než tomuhle

https://www.instagram.com/longha15/

No a pak se objednej a nech si to opravit. Čím víc do toho teď budeš sahat, tím složitěhjší to bude srovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15445
3.2.21 13:49
@Lucka3762 píše:
A co tedy mám dělat. A proč odbarvit ne.

protože nevíš jak fungují vlasy, jak fungují barvy na vlasy, nevíš jak silné činidlo zvolit, nevíš jak dlouho to tam nechat (ne, jen to co je v návodu nestačí), protože si to 100% neuděláš rovnoměré a bude to pak flekaté. V lepším případě- taky si to můžeš spálit nebo mít takovou tu fakt hnusnou žlutou, nebo ještě lépe flekatou mrkvovou.

Protože i kdyby se ti tu barvu co tam máš podařio stáhnout rovnoměrně, tak po odbarvení netrefíš správný odstín který pak chceš.

fakt to nedělej - zničíš si ty vlasy.

Příspěvek upraven 03.02.21 v 13:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
3.2.21 13:50

Ach jo já nechci ke kadeřníkovy já chci svoji barvu prirodni a ne to obarvit na přírodní odstin a nemám taky miliony

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3369
3.2.21 13:53

To opětovné nabarvení byl teda v tvé situaci fakt chytrý krok.

To sama nedáš. Vrátit vlasy do původního stavu je v podstatě nemožné. Kadeřnice ti podle odrostů odbarví zbytek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3140
3.2.21 13:54

Vůbec bych doma se stahováním odstínu neexperimentovala a nechala to na kadeřnici. Domácím zesvětlením si můžeš zničit vlasy, nikdy navíc nevíš, do jakého odstínu ti to chytne. Skončíš s oranžovou hlavou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15445
3.2.21 13:55
@Lucka3762 píše:
Ach jo já nechci ke kadeřníkovy já chci svoji barvu prirodni a ne to obarvit na přírodní odstin a nemám taky miliony

no tak sis na to neměla napatlat tu barvu. jinak tu druhou barvu sis měla dát jen na odrosty, ne na celou hlavu… Což zrovna teda je i v návodech v drogerkových barvách, že?

bylo to špatné rozhodnutí, způsobené tím že úplně nevíš jak barvení vlasů funguje a že to fakt není triviální.

Stahování špatné barvy a nabarvení vlasů na tvou původní přírodní je daleko složitější než plácnout na hlavu hnědou drogerkovou semipermantní barvu a můžeš si přitom ty vlasy zničit daleko víc.

Takže holt vydrž, najdi si kadeřníka a začni šetřit.

Příspěvek upraven 03.02.21 v 13:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
3.2.21 13:56

Zkus si koupit Subrina eliminátor stahovač barvy. Smyje ti to tu barvu a zůstane ti přírodní, odzkoušeno :D

https://www.hair-cosmetics.cz/…-261276.html?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3140
3.2.21 13:56
@Lucka3762 píše:

Ty už ale svoji přírodní barvu nemáš. Maximálně tak na odrostech. Teď musíš nanést barvu nejpodobnější tvé přírodní barvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
3.2.21 14:12
@Darkandeep píše:
Zkus si koupit Subrina eliminátor stahovač barvy. Smyje ti to tu barvu a zůstane ti přírodní, odzkoušeno :Dhttps://www.hair-cosmetics.cz/…-261276.html?…

Nebo, možná nebude úplně stejná jako přírodní, ale bude dost podobná.
Dlouho jsem si barvila vlasy na černo a po požití byla hnědá se zrzavými odstíny, moje přírodní barva je hnědá. Ale s tím už se dá něco dělat a je to rozhodně lepší než zesvětlování odbarvovačem.
A ještě nějaké rady, jestli se pro tohle rozhodneš- bylo by lepší kdyby ti s tím někdo pomohl, musí se to na vlasy nanést rychle. A hlavně, jestli pak budeš chtít ještě barvit, nějak doladit tu barvu, tak počkej aspoň tři dny!
Doufám že jsem pomohla :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
3.2.21 14:12

Jsem v podobne situaci, spinava blond, v zime tmavsi, uz to bylo az moc tak jsem si doma napatlala jakysi domaci melir - ne vsechny vlasy.. chytlo to do oranzova. Tez jsem nechtela utracet za holicku. Ted pouzivam silver sampon a kupodivu se ta oranzova asi vymyva a uz to vypada dobre i bez navstevy kadernice.. v tvem pripade bych si casto myla hlavu at se to vymyje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1699
3.2.21 14:51
@Lucka3762 píše:

vydržet a nechat odrůst jediná a nejlepší možnost jak mít svoji přírodní barvu. Taky jsem měla od kadeřnice fajný melír, pak jsem se rozhodla, že chci mít vlasy celé blond. Barvila kadeřnice mě se to nelíbílo, tak jsem si to doma obarvila znova, vypadalo to šíleně :-D
Takže jsem se rozhodla neexperimentovat a nechat to odrůst, upřímně nic lepšího jsem pro vlasy nemohla udělat. Trvalo to, vypadalo to šíleně, ale mám zpět svou barvu vlasů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
3.2.21 14:54

@Lucka3762 Ahoj, já měla vlasy naopak odbarvene z hnědé na blond a teda musím říct, že odbarvovat si vlasy rozhodně není ideál :lol: nechytala mi na to pak žádná barva, tak jsem čekala cca 2 roky, než mi ta blond komplet odrostla a už nikdy více :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat