Jak oddálit menstruaci, když neberu antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 21:31
Jak oddálit menstruaci ,když neberu antikoncepci

Ahoj holky, jak se dá oddálit menstruace? Neberu ale žádnou antikoncepci. mám to dostat zrovna na dovolené, tak bych si to ráda o pár dní oddalila. dekuji

Přečtěte si článek: Jak oddálit menstruaci?

Reakce:
Safrik
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 29.07.19 21:39

Tak to takhle nefunguje ze si to oddalis jen tak ze chces bez chemie :lol: zajdi na gyndu at ti pichne injekci na oddaleni..

Cullenova
Kecalka 370 příspěvků 34 inzerátů 29.07.19 21:41

Jsou i prášky na oddálení. Běž na gyndu, tam ti napíší recept. Dělala jsem to tak několik let :)

truelly
Závislačka 3458 příspěvků 29.07.19 21:44

Noresistheron, tabletky ráno a večer

Kristýna 526
Kecalka 453 příspěvků 29.07.19 22:04

Ano Noresistheron když jsem nebrala antikoncepci a potřebovala oddálit, tohle zabírá stoprocentně :palec:

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 29.07.19 22:16

Norethisteron, ale taky ti může bejt pěkně zle, vlastní zkušenost. Podruhý to raději přežiju na dovolený s menstruací.

luckaa85
Ukecaná baba ;) 1305 příspěvků 29.07.19 22:24

Četla jsem ze týden před MS pít stavu z citronu. Určitě ne žádný léky, to je zbytečný

truelly
Závislačka 3458 příspěvků 29.07.19 22:56
@luckaa85 píše: Četla jsem ze týden před MS pít stavu z citronu. Určitě ne žádný léky, to je zbytečný

Máš to vyzkoušeno??? O kolik se ti podařilo menstruaci oddálit? Nevím o ničem kromě toho léku, co by na 100% oddálilo :think:

nozu
Extra třída :D 12701 příspěvků 29.07.19 22:57
@luckaa85 píše: Četla jsem ze týden před MS pít stavu z citronu. Určitě ne žádný léky, to je zbytečný

Citron absolutně nezabírá. Léky jsou jistota. Já to zkoušela posunout vysokými dávkami vitamínů C (brala jsem Ascorutin) a stejně to bylo k ničemu. A v těch dovážených citronech moc céčka nenajdeš

klamonožka
Závislačka 2552 příspěvků 29.07.19 23:00

Záleží, jak moc máš MS silnou. Já celkem slabou a spolehlivě zabírá nasadit vitamin C.

klamonožka
Závislačka 2552 příspěvků 29.07.19 23:01
@nozu píše:
Citron absolutně nezabírá. Léky jsou jistota. Já to zkoušela posunout vysokými dávkami vitamínů C (brala jsem Ascorutin) a stejně to bylo k ničemu. A v těch dovážených citronech moc céčka nenajdeš

Mně to funguje. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 23:11

Citron, případně kvalitní citronka. Nám s kamarádkami to zabíralo, posunuly jsme si menses o pár dnů. Rozhodně lepší než prášky - ty jsem měla taky, a když jsem to pak dostala, měla jsem tak šílené křeče, že jsem ani nemohla chodit. Ucucávaly jsme citronku průběžně, když jsme šly kolem ledničky. Jedna kamarádka ji ucucávala možná až moc intenzivně, protože se jí stalo, že vynechala jednu menses (nebo si tu menses posunula o tolik dní).
Prosím anonym kvůli informaci o kamarádce. Je tím mezi námi nejbližšími dost známá a nerada bych, aby mě tu někdo poznal. Děkuji.

luckaa85
Ukecaná baba ;) 1305 příspěvků 30.07.19 20:27

@truelly vyzkoušeno nemám, ale léky bych kvůli tomu nebrala, zase tak mě to nestve když budu mít MS. Ale jak píše paní vyse tak ji to funguje, takze asi na každého to zabírá jinak.

Váš příspěvek
Reklama