Jak oddálit menstruaci? Potřebuji radu holky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 12:26
Jak oddálit menstruaci? Potřebuji radu holky

Ahojte holky, je tu toho mnoho ale potřebovala bych radu..Jedeme na dovolenou a mám to dostat ????neberu HA ale mám ji teď předepsanou, zítra to mám dostat myslíte že když si dnes dám první prášek že se mě to oddálí? Děkuju holky za každou radu

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 47024 příspěvků 18.06.19 12:31

Akorát si teď naděláš bordel v těle, tos měla řešit dřív…

phedr
Kecalka 162 příspěvků 18.06.19 12:32
@Anonymní píše:
Ahojte holky, je tu toho mnoho ale potřebovala bych radu..Jedeme na dovolenou a mám to dostat ????neberu HA ale mám ji teď předepsanou, zítra to mám dostat myslíte že když si dnes dám první prášek že se mě to oddálí? Děkuju holky za každou radu

No pokud jedeš příští týden tak neoddálí, ale pokud si jí potřebuješ posunout v červenci nebo srpnu, tak tam si to budeš braním HA moct posunout.

unuděná
Echt Kelišová 8144 příspěvků 18.06.19 12:34
@Anonymní píše:
Ahojte holky, je tu toho mnoho ale potřebovala bych radu..Jedeme na dovolenou a mám to dostat ????neberu HA ale mám ji teď předepsanou, zítra to mám dostat myslíte že když si dnes dám první prášek že se mě to oddálí? Děkuju holky za každou radu

Ne, to bohužel už nepomůže, maximálně to budeš mít slabší. Kdybys to řešila včas, nejlépe před 14ti dny (před ovulací), tak by s tím šlo něco dělat. Začni raději tu novou HA brát dle návodu, první den MS.

dog.s
Stálice 58 příspěvků 18.06.19 12:34

Tohle ti udělá (oddálí) gynekoložka, tuším za pár stovek

unuděná
Echt Kelišová 8144 příspěvků 18.06.19 12:35

@dog.s Když to má zítra dostat? Pochybuju.

veria
Nadpozemská drbna 25808 příspěvků 18.06.19 12:44

Je na to jeden lék ale ten se musí začít brát týden předem. Den předem to nestaci, ani ta antikoncepce.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 18.06.19 12:47

To mas uz nejspis smulu a dostanes to, i kdyz si dnes vezmes prvni prasek a navic riskujes treba i to, ze budes mit MS delsi, budes cele prvni platicko spinit apod :nevim:

dog.s
Stálice 58 příspěvků 18.06.19 12:48

@unuděná to netuším, ale dělá se to, injekce zabere skoro hned, třeba by to šlo, nevím. Já to nikdy nedělala kvůli ničemu, prostě to mám tak to mám, aspoň vím, že je vše v pořádku. Jednou jsem to naopak nedostala a byla jsem na vyvolávačce a jako fakt nic moc kor když jsem to ani po injekci 14dní nedostala. Jako osobně pokud nemá v plánu nějaký románek, volila by jsem raději přežít to s MS a příště plánovat lépe.
Ostatně může se stát že když si vezme HA rozhází se hormony a dostane to později.

unuděná
Echt Kelišová 8144 příspěvků 18.06.19 12:50

@dog.s Tak čistě logicky pokud už je vajíčko někde v dolních vejcovodech nebo níž, tak to nezastaví ani kombajn :mrgreen: Já taky nechápu ženy, které plaší kvůli MS na dovolené. Jo, není to žádné terno, ale tampony nebo kalíšky to jistí a navíc na dovču obvykle člověk jede na déle, než těch 4-5 dní.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15081 příspěvků 18.06.19 12:56

Už je pozdě. Neoddálí ani to nebude slabší

LilyJane
Kecalka 231 příspěvků 18.06.19 13:18

Já to nechápu… to opravdu ženy nezjišťují jak funguje jejich tělo? Celé e-mimino plné podobných dotazů, které by nebyly nutné, kdyby holky věděly jak funguje cyklus.
Nic proti zakladatelce - takovýchhle případů jsou mraky úplně všude.

Takhle pozdě už se logicky nezastaví vůbec nic. Možná tak za cenu totálního rozhození hormonů a riskování toho, že budeš špinit klidně další měsíc v kuse. Příště to řeš podstatně dřív než den předem.

unuděná
Echt Kelišová 8144 příspěvků 18.06.19 13:21

@LilyJane Chceš pobavit? Kolegyně v práci (25let) dnes prohlásila, že by jí nebavilo vyndavat menstruační kalíšek při každém čůrání. Tak jsme po sobě koukli s ostatníma a z ní fakt vylezlo, že si tampon mění před každým čůráním, protože jinak by to nešlo :zed: Tvl, i moje 4letá dcera ví, že tam má dírku na čůrání a jinou na rození miminek :lol:

LilyJane
Kecalka 231 příspěvků 18.06.19 14:27

@unuděná Pane bože… Já fakt nestačím zírat :D
Kdyby jí bylo 15… tak si ještě řeknu že je mladá, ale takhle… Přitom na školách se sexuální výchova učí a minimálně přehled o vnitřních trubkách by člověk měl mít :D

unuděná
Echt Kelišová 8144 příspěvků 18.06.19 15:30

@LilyJane Nejhorsi je, ze ona ma zdravotni skolu, to fakt nepochopim..

Váš příspěvek
Reklama