Jak odejít od hodného chlapa

Anonymní
6.12.19 08:11

Jak odejít od hodného chlapa

Mám 5 let přítele. Byla jsem sama na syna když jsme spolu začínali zrovna koupil barák. Barák jsme si zrekonstruovali sami jak se nám to líbí. Nehadame se a je hodný. Jenže jsme spíš jak nejlepší kamarádi protože fyzicky mezi náma nic není. On je spíš domácí tip nikam nechce jezdit jen být doma tak že jrzdime samy se synem. On chce dítě a já ne. On mě s ničím nepomůže na vše jsem sama a do tohohle by chtěl dítě. Ještě když nebyl 4 roky sex. Říkám si že bude nejlepší odejít ale jak? Malý ho miluje bere ho jako tatu. Vůbec nevím co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

6.12.19 08:16

Tohle je těžký, no…
holt asi prostě narovinu :nevim: jako mít chlapa pět let, z toho čtyři roky nesexovat, dělat doma vše od A do Z, a ještě by chtěl rodinu? Vypadá to, že si chlap pořídil služku, uklízečku, a případnej inkubátor pro dítě, když se teda překonáte a začnete spolu spát, nikoliv manželku a partnerku… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5513
6.12.19 08:25

A teď tu o Karkulce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.19 08:26

Jo jsem spíš jako služka a uklízečka. Já už chtěla odejít kolikrát ale furt jsem neměla odvahu odejít bála jsem se zas být sama. Jenže teď mám práci celkem dobře placenou tak si říkám seber odvahu teď to dáš. Jenže pak sis zas řeknu a co syn tomu bude hodně chybět

• Nahlásit
  • Citovat
1719
6.12.19 08:32

A jses si jista ze neni gay? Ten popis by tomu odpovidal (a ze tak dlouho nebyl sex)…jakoze si Te poridil aby se nejak dostal k diteti, ale sex. potrebu si uspokoji jinde :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9315
6.12.19 08:43
@Anonymní píše:
Mám 5 let přítele. Byla jsem sama na syna když jsme spolu začínali zrovna koupil barák. Barák jsme si zrekonstruovali sami jak se nám to líbí. Nehadame se a je hodný. Jenže jsme spíš jak nejlepší kamarádi protože fyzicky mezi náma nic není. On je spíš domácí tip nikam nechce jezdit jen být doma tak že jrzdime samy se synem. On chce dítě a já ne. On mě s ničím nepomůže na vše jsem sama a do tohohle by chtěl dítě. Ještě když nebyl 4 roky sex. Říkám si že bude nejlepší odejít ale jak? Malý ho miluje bere ho jako tatu. Vůbec nevím co dělat.

Tak je hodnej nebo je to líný flink?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.19 08:46

On je dost chladný doteky pusa nic ma i svoji ložnici. Nevím jestli gay. Jako milenku nemá určitě. Na jednu stranu jsem spokojená ale chybí mě láska doteky.

• Nahlásit
  • Citovat
306
6.12.19 08:56

A proc snim jsi? Skrz syna? Proboha nespite spolu, zadne doteky nic, jak pises a ze ma svoji loznici? No ja uz bych mela pobalene veci a nazdar, ty bys to mela taky udelat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9626
6.12.19 08:58

Co si ptedstavit pod oznacenim s nicim mi nepomuze? :nevim: Pokud zijete v dome se zahradou, tak to je prace habakuk. Takze delas uplne vse? Anebo mate cinnosti rozdelene - ty domacnost a on vse okolo domu?

Zijes v klidnem vztahu. Nekdy si lide klid zamenuji za nudu. Jaky byl tvuj predchozi vztah? V cem byl spatny? A tento? Co zkusit pracovat na zmene? Rict partnerovi, co se ti nelibi, co ti chybi. Zeptat se ho, jestli se s tim da neco delat?
Nebo chces klidne zazemi vymenit za nejistotu? :nevim: Mozna bude odchod spravnym resenim, muze ale byt resenim spatnym. Pokud jste rekonsruovali, coz je docela pracne, pak se mu nedivim, ze chce nejakou chvili klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
6.12.19 08:59

A čím je hodný, když ti nepomáhá, nikam s tebou nejezdí a neprojevuje lásku? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
6.12.19 09:07

Pokud uvažuješ o odchodu, tak bych se snažila z toho nedělat bůh ví jaké drama, prostě si v klidu sednout, popovídat, říct na rovinu jak to cítíš a případně se dohodnout na rozchodu. Ale probrat to, nebouchat dveřmi, prostě bych se snažila to udělat co nejvíc po dobrém… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2478
6.12.19 09:25
@Helca83 píše:
A jses si jista ze neni gay? Ten popis by tomu odpovidal (a ze tak dlouho nebyl sex)…jakoze si Te poridil aby se nejak dostal k diteti, ale sex. potrebu si uspokoji jinde :think:

Bohužel to tak vypadá a není to žádná vzácnost. V populaci jsou 4 % homosexuálů. Já vím možná o 3 lidech z těch stovek, co znám. Touha zapadnout do společnosti s touhou po rodině nutí homosexuály zakládat heterosexuální svazky. Samozřejmě to dopadá na oba partnery. Myslím, že jim rozumím, mají to fakt těžké, ale možná by byli šťastnější (i jejich blízcí), kdyby žili v pravdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1835
6.12.19 09:25

A jak chce zařídit to dítě, když s tebou nespí? Neptala ses? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10424
6.12.19 09:30

Píšeš, že je hodný - to znamená co? Že nechlastá a nemlátí tě nebo co? Hodného chlapa si představuji tak, že doma pomůže, potěší tě, vezme na výlet, obejme když je třeba, postará se. Že třeba není vášnivá bomba, ok, ale absence sexu 4 roky z pětiletého vztahu není normální. Tvůj chlap ti ve své dobrotě jen poskytuje bydlení za služby, které mu poskytuješ. No panejo. Tipuju taky, že je gay. Klidně bych s ním zůstala, pokud vyloží karty na stůl, může to být oboustranně „výhodné“ soužití. Jen nesmíte své milence tahat domů, abyste synovi nezamotali hlavu :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2630
6.12.19 14:37
@eva.pass píše:
A čím je hodný, když ti nepomáhá, nikam s tebou nejezdí a neprojevuje lásku? :)

Dobrý dotaz :think:

A kdy si ho syn oblíbil, když s ním, váma není?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama