Jak odlákat svého muže zpět

39
1.2.20 14:10

Jak odlákat svého muže zpět

Ahoj vespolek. Mám na vás dotaz. Před rokem mě po 14 letém vztahu opustil náhle manžel. Bylo mu padesát a prostě zblbnul. Náš vztah byl do té doby bezproblémový. Nyní žije u té druhé, už zjistil, že si nepomohl, ale asi se stydí přiznat chybu. Vyhýbá se mě, ale taky vím od kamarádů, že jeho nový vztah není OK. O mě mluví před kamarády moc pěkně. Chci ho zpět, ale nevím jak to udělat. On se mě prostě vyhýbá a jeho ego mu nedovolí přiznat chybu...….Co mám dělat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1648
1.2.20 14:11

No nevím nevím asi jen čekat na vhodnou příležitost být mu oporou. Pak si možná uvědomí co ve vás ztratil. Ale jestli má smysl na něj čekat víte jen vy. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11368
1.2.20 14:13

Prostě mu to řekni a nebo napiš.

Jedinné co riskuješ je, že tě odmítne, což ale není žádný rozdíl od současného stavu, takže tobě žádná velká škoda ani na emocích nevznikne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12516
1.2.20 14:15

Našla bych důvod ke kontaktu. Popřát sms k narozeninám, svátku apod a pozvat ho na kafe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22104
1.2.20 14:18
@amrta píše:
Ahoj vespolek. Mám na vás dotaz. Před rokem mě po 14 letém vztahu opustil náhle manžel. Bylo mu padesát a prostě zblbnul. Náš vztah byl do té doby bezproblémový. Nyní žije u té druhé, už zjistil, že si nepomohl, ale asi se stydí přiznat chybu. Vyhýbá se mě, ale taky vím od kamarádů, že jeho nový vztah není OK. O mě mluví před kamarády moc pěkně. Chci ho zpět, ale nevím jak to udělat. On se mě prostě vyhýbá a jeho ego mu nedovolí přiznat chybu...….Co mám dělat…

Jestli máte spolu děti, tak se příležitost najde, ne? Pozvat na kávu za účelem probrání něčeho o dětech. Ramínko, fůra pochopení, žádné výčitky a přeletavý kanár se chytí. Otázka je, na jak dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
1.2.20 14:19
@mayecka píše:
No nevím nevím asi jen čekat na vhodnou příležitost být mu oporou. Pak si možná uvědomí co ve vás ztratil. Ale jestli má smysl na něj čekat víte jen vy.

ON se mě vyhýbá, když se náhodou potkáme zčervená. Stydí se. Smysl to má. Máme za sebou toho hodně a on není žádný sukničkář. Prostě ho odlákala jedna svině, která šla po jeho penězích. Jen si neuvědomila, že ty peníze jsem vydělávala já a ne on ( on taky normálně dělá, ale má normální malý plat)…...

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.20 14:20

@amrta řeším něco podobného, s tím, že my se rozesli po dohodě cca před 5 měsíci po4 letech. Byli jsme pořád v kontaktu. Cca před 14 dny se náš kontakt zintenzivnil. Ex mi rekl, že mu chybim a začal mě líbat. Včera byl u mě, přespal, proběhl dokonalý sex, ostatně jako býval vždy. Pak mi řekl, že se sešel s nějakou, ale že to na vzrah nevypadá, že je z daleka a celkově to není ono. Tak ted mě to čeká taky, teď budu bojovat víc než on.
Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
39
1.2.20 14:20
@Ou píše:
Prostě mu to řekni a nebo napiš.Jedinné co riskuješ je, že tě odmítne, což ale není žádný rozdíl od současného stavu, takže tobě žádná velká škoda ani na emocích nevznikne.

Nechci se ho doprošovat. To nikdy neudělám. Chci aby přišel sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
1.2.20 14:21
@Russet píše:
Jestli máte spolu děti, tak se příležitost najde, ne? Pozvat na kávu za účelem probrání něčeho o dětech. Ramínko, fůra pochopení, žádné výčitky a přeletavý kanár se chytí. Otázka je, na jak dlouho.

Nemáme děti (on nemohl)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22104
1.2.20 14:22
@amrta píše:
@mayecka píše:
No nevím nevím asi jen čekat na vhodnou příležitost být mu oporou. Pak si možná uvědomí co ve vás ztratil. Ale jestli má smysl na něj čekat víte jen vy.ON se mě vyhýbá, když se náhodou potkáme zčervená. Stydí se. Smysl to má. Máme za sebou toho hodně a on není žádný sukničkář. Prostě ho odlákala jedna svině, která šla po jeho penězích. Jen si neuvědomila, že ty peníze jsem vydělávala já a ne on ( on taky normálně dělá, ale má normální malý plat)…...

Slza mi ukápla. On je v tom nevinně, to ta svi. ně! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.20 14:23

Tak to, ze mu nefunguje soucasny vztah jeste automaticky neznamena, ze se chce vratit do toho predchoziho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11368
1.2.20 14:25
@amrta píše:
Nechci se ho doprošovat. To nikdy neudělám. Chci aby přišel sám.

No tak on zjevně nechce dělat to samé.

Takže zůstanete tam kde jste.

Tak jako tak, pokud byste se k sobě vrátili na víc, než jen tradiční sex s ex, tak budete muset začít komunikovat a řešit věci jinak, než jak jste to dělali do té doby, než odešel.

On nezblblnul jen tak - váš vztah byl tak dlouho nefunčkní (z 50% z tvé viny), že prostě umřel a on odešel. A milenka v tom je nevinně - je jedno jestli by to byla tahle, nebo nějaké jiná.

Pokud máš pocit, že všechno bylo v pořádku a on jen zblb a teď se vrátí a všechno bude jako dřív, jen lepší, protože on tě bude strašně chtít a bdue strašně zkroušenej a ty si nebudeš muset odpraovat svoji půlku, tak tě čeká ještě mnoho hodně hořkých pilulek.

Příspěvek upraven 01.02.20 v 14:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
1.2.20 14:26
@Russet píše:
Slza mi ukápla. On je v tom nevinně, to ta svi. ně! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ON samozřejmě je také vinen a proto se ho nechci doprošovat, ale máme za sebou toho hodně pěkného a ona ho doopravdy uháněla...……..Myslím, že ji skočil na těhotenství i když má skoro mrtvé spermie a on to ví, ale nejsou mrtvé všechny…samozřejmě dítě nemají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.20 14:26

@Russet velmi dobrá poznámka.. NA JAK DLOUHO :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2007
1.2.20 14:27

Takže jeho ego mu nedovolí přiznat chybu a ty zase čekáš až prileze, no to jste docela v prd…teda v patové situaci. Někdo bude muset ustoupit jinak se nehnete z místa. Píšeš že vám je 50, ale chovate se jak 15ti letí pubertaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama