Jak odličujete řasy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ViolaGrunge
Kecalka 327 příspěvků 1 inzerát 22.02.18 18:47
Jak odličujete řasy?

Ahoj, jdu sem pro rady. Možná blbá otázka, ale myslím, že to netrápí jen mě.
Mám problémy s odličováním řasenky. Kupuji si ted od Loreal a ta jde opravdu blbě dolů. Zkoušela jsem různé odličovače, ale to bylo jen ztráta času i peněz. Jen mě po tom pálili oči. Zajímalo by mě jak se odličujete vy.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
mary.27
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 22.02.18 18:50

Používám lékřskou vazelínu. před pár lety jsem měla Dermatitidu a to jsem mohla používat jen indulonu a lékařskou vazelínu. Po vyléčení jsem u ní zůstala, doporučila mi jí má kožní lékařka…a bez problémů, také používám řasenky Loreal..ty oboustranné:-)

rena621
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 22.02.18 18:51
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu sem pro rady. Možná blbá otázka, ale myslím, že to netrápí jen mě.
Mám problémy s odličováním řasenky. Kupuji si ted od Loreal a ta jde opravdu blbě dolů. Zkoušela jsem různé odličovače, ale to bylo jen ztráta času i peněz. Jen mě po tom pálili oči. Zajímalo by mě jak se odličujete vy.

Ja zboznuji odlicovac oci od Avonu.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 22.02.18 18:54

Mam dvoufazovy odlicovac od Manufaktury (primarne pouzivam na oci, kdyz nekde jsme, vezmu i oblicej)…namocim tamponek nakapu protrepany odlicovac…na chvili pridrzim na ocich - rasach, prijde mi, ze to jak kdyby rozpusti tu rasenku a jde krasne dolu…uz jsem mela asi 3 ruzne a super na vsechny ;) za sebe doporucuju ;)

renduli
Závislačka 3050 příspěvků 22.02.18 18:55

Já odličuji micelární vodou od Biodermy.

pikola
Neúnavná pisatelka 19428 příspěvků 22.02.18 18:58

Nejlepší je nějaký dvoufázový odličovač s olejem, dát na tamponek a na chvíli nechat na oku působít a setřít.

Tableta
Závislačka 4116 příspěvků 22.02.18 18:58

Nijak, protože se nemaluju, ale když se jednou za uherskej rok přece jen přemůžu, tak se odlíčím kokosákem. Ten zvládne odlíčit i neodlíčitelné

Kelliee
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 22.02.18 18:58

Yves Rocher - ta s chrpou.
Když ji zapomenu, tak teplá voda a mýdlo :oops:

dasajur
Kecalka 203 příspěvků 22.02.18 19:00

Olivovým olejem. Pak dočistím a celý obličej umyju ve sprše čistícím gelem na suchou pleť od Alttery.
Nesnesu žádný dvoufázový odličovač, i od Alverde mě pálil, po Dermacolu, Balee apod. mi otekly víčka.

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 22.02.18 19:07

Micelarka a pak umýt vodou. Takové ty různé dvojfazove odlicovace mi taky vyhovuji

chs.jasmin
Echt Kelišová 7886 příspěvků 22.02.18 19:09

Dvoufázový odličovač - na tamponek (taka korát, aby netekl, ale zároven, aby byl nacuclý), přimáčknout na řasy zavřeného oka, a chvilku nechat působit a pak stíravým pohybem dolů :palec:

Kat80
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 1 inzerát 22.02.18 19:10

@mary.27 navlhcim tamponek nanesu vazelinu a setru z oci??

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 22.02.18 19:14
@Kelliee píše:
Yves Rocher - ta s chrpou.
Když ji zapomenu, tak teplá voda a mýdlo :oops:

Také používám už roky Yves rocher. Vezme bez problémů i voděodolnou řasenku.

Moona1984
Kecalka 111 příspěvků 22.02.18 19:15

Micelární vodu od Biodermy. Za dvacet let co se maluji, respektive odlicuji, jsem nic lepšího nenašla.

mary.27
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 22.02.18 19:18
@Kat80 píše:
@mary.27 navlhcim tamponek nanesu vazelinu a setru z oci??

Ona ta vazelína není tekutá, má konzistenci jalo trochu změklé sádlo. Takže vezmu odlič. tamponek naberu trochu vazelíny a párkrát setřu oči včetně celého obličeje. Ještě jednou zopakuji a je to. Ta vazelína není nic chemického a jde to s ní bezvadně odlíčit. Doporučuji…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >