Jak "odnaštvat" drahou polovičku

Anonymní
6.11.19 13:48

Jak "odnaštvat" drahou polovičku

Výraz berte s rezervou :lol:
Jak na naštvaného může? Co funguje na ty vaše? Dnes ráno odjel na mě nafrněný a já mu chci napsat nějakou hezkou smsku a nevím co, aby zabralo na jeho mužskou hrdost :D
Ale zase nechci působit vetřele, ale chci aby se za námi domů těšil, vrátí se za 2 dny, tak aby nepřijel pořád naštvaný, je to býk a dokáže být uražený, protivný dlouho :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23993
6.11.19 13:51

Tak záleží, číms ho naštvala, většinou divy dělá jednoduše upřímně míněná omluva :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5019
6.11.19 13:51

Já bych mu napsala,,I když mě s*reš, tak mi strašně chybíš. Pojeď se domů usmířit." Ale na každého platí něco jiného…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
6.11.19 13:54

Na meho plati jeho oblibene jidlo + jeden film co desne nesnasim, ale premuzu se, nastesti neni nafrnenej casto :D a drbani zad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7195
6.11.19 13:55

Hmmm, záleží, jaký je.
Ale myslím, že kobinace omluva, dobré jídlo a ucházející sex dokáe vyřešit nejedno naštvání…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 13:59

@Premek_Orac No jo, ale já ho uvidím až v pátek :lol: a ten sex, no ve 39 tt to jde blbě a bez nálady :lol:
Myslela jsem napsat mu něco, co ho potěší nebo tak. Jasně že když dorazí to si poradím, třeba to drbání zad je pro něj druhý orgasmus :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3271
6.11.19 14:07

Hm, tak jestli je to byk, tak ty jsou fakt tezky, to nebude jen tak. :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
6.11.19 14:07
@Anonymní píše:
@Premek_Orac No jo, ale já ho uvidím až v pátek :lol: a ten sex, no ve 39 tt to jde blbě a bez nálady :lol:
Myslela jsem napsat mu něco, co ho potěší nebo tak. Jasně že když dorazí to si poradím, třeba to drbání zad je pro něj druhý orgasmus :lol:

napis mu ze po sestinedeli chces v posteli vyzkouset to a to, a ze ti desne chybi jeho to a to co mas rada kdyz ti dela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7195
6.11.19 14:08
@Anonymní píše:
Myslela jsem napsat mu něco, co ho potěší nebo tak. Jasně že když dorazí to si poradím, třeba to drbání zad je pro něj druhý orgasmus :lol:

Tak mu napiš něco ve smyslu:,,Mrzí mě, že jsem na tebe vylétla, ale vždyť mě znáš :-). Že ti něco vyčtu neznamená, že nevidím tvé kladné stránky. Mám tě ráda za to, že… "

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.19 14:13

2 dny bude pryč? Co v tom čase udělat něco, co by ocenil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9667
6.11.19 14:34

Neozyvat se mu, až vychladne, ozve se sam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
6.11.19 14:35

@tasa a on bude cekat az spolkne hrdost a napise ona :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
6.11.19 14:45

No, to je těžké :mrgreen:. Na každého funguje něco jiného a záleží jak moc je naštvaný a proč. Já bych poslala nějakou sexy fotku neboj jen textovku s pusinkou :mrgreen: bez textu a počkala bych na reakci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.19 15:11
@Aknelka27 píše:
No, to je těžké :mrgreen:. Na každého funguje něco jiného a záleží jak moc je naštvaný a proč. Já bych poslala nějakou sexy fotku neboj jen textovku s pusinkou :mrgreen: bez textu a počkala bych na reakci.

A na erekci. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
6.11.19 15:19
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu