Jak odnaučit 11 měsíční dítě od nočního kojení

50
21.3.16 00:03

Jak odnaucit 11 mesicni dite od nocniho kojeni

Ahoj :) Jak mam prosim odnaucit 11 mesacne mimino od nocniho kojeni? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3712
21.3.16 01:03

Ja nejdriv naucila 15mesicni samo ulehat do postele pres den a u nocniho uspavam a ted kdyz se v noci probudil, ho chytnu za ruku, reknu haji a on si lehne a spi. Kdyz place, tak jen chvili. Ze dne na den jsem utla spani se mnou v posteli a nocni kojeni a absolutne bez problemu. Sama cucim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
21.3.16 01:12

Ja sa prave pokusam uspavat po kazdem probuzeni a placu, malu v kocarku, zatim to zabera, uvidim ci to zvladneme calu no az do rana, sa vobec nevyspim ale to nevadi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
21.3.16 06:09

U nás zabralo až to, že jsem si šla lehnout do obýváku a v ložnici uspával manžel pouze s flaškou vody. Kupodivu po dvou dnech spal syn celou noc, předtím se budil na kojení až 6×. V obýváku jsem pro jistotu vydržela týden, pak jsme ho přesunuli do vlastního pokoje (bylo mu 14 m) a krásně spí doteď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10545
21.3.16 06:45

@vanesska15 A můžu se zeptat, jaký máš důvod? Mně přijde, že v tomhle věku se ještě dítě klidně kojit může - a protože mu rostou (a ještě porostou) zuby, bylo by možná to kojení utnout až později…

Jinak teda já dceru odstavovala tak, že jsem se odstěhovala (spaly jsme původně spolu v jejím pokojíčku) a byla jsem jen na chůvičce. Neslyšela jsem každé kníknutí, a když se mrcasila víc, tak jsme jí já nebo muž donesli lahvičku s pitím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22803
21.3.16 06:58

Tak u nás byl důvod se konečně vyspat. Počkala jsem až bude zdravý, bude usínat přes den bez kojení a večer až po něm. staršího jsem dala k babičce a obrnila se. Druhou noc se vzbudil až po půlnoci, dostal vodu a spal do rána. Třetí noc se snad ani nevzbudil už. Od té doby spal celou noc nebo max.1× na pití. Kojila jsem pak ještě 3 týdny ráno a večer. V 15 měs. jsem odstavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
21.3.16 07:40

No odnaučíš ho jedině tak, že mu prostě v noci nedáš :lol: připrav se, že to první třeba 2-3 noci může být se řeve, ale většinou to zabere…já jsem sice holku takhle velkou už nekojila, ale byli jsme na umělým mlíčku a budila se mi v noci jednou na mlíko skoro do roka a třičtvrtě, přes den moc nepila, tak jsem byla ráda že vyzunkla mlíko před spaním a v noci, ale už jsem se taky chtěla vyspat konečně celou noc, takže když jsme jednou dopili krabici, tak jsme prostě další nekoupili a nedostala mlíčko ani večer před spaním ani v noci, naštěstí nám stačila jedna noc na pochopení, hned druhou noc už se nevzbudila a spí celou noc…po tom večerním mlíčku se ještě chvíli vyptávala, ale bez scén…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
21.3.16 07:53

Doporucuju přečíst článek viz nize a az potom vymýšlet jak odstavit kojence :roll: :kytka: mne mooooc pomohl
http://www.mamila.sk/…ne-dojcenie/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5358
21.3.16 08:01

My jsme zrovna na 11 měsících malou přestěhovali vedle do pokojíčku, protože v ložnici dělala v noci scény že chce k nám i po půl hodině a nevyspal se nikdo. Takže jsem asi týden chodila dál kojit po 2-3 hodinách a pak jak když utne a max 1-2× za noc a pohoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58735
21.3.16 08:09

@vanesska15 nabízej místo prsa flašku s vodou :think: a připrav se na to, že se mu to nejdřív nebude moc líbit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1243
21.3.16 13:46

Já jsem se taky odstěhovala z ložnice na cca týden. Malá spala jen s manželem, když se vzbudila, tak říkal, že maminka není. Když jsem se po týdnu vrátila, tak to na mě v noci asi 2× zkusila, ale prso jsem nedala. Od té doby spí celou noc. A to jsem k ní stávala co 20 minut! :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
21.3.16 15:54

U nás byl důvod moje těhotenství, v 1. trimestru jsem často zvracela a usínala vestoje, noční kojení mě doráželo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama