Jak odnaučit 14ti denní dceru spát s námi v posteli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RED2018
Nováček 5 příspěvků 05.12.18 06:04
Jak odnaucit 14ti denni dceru spat s nami v posteli?

Zdravim Vas maminky, jdu si k Vam pro radu.. Mam 14ti denni dceru bohuzel uz jedeme na UM protoze nemam mleko ale z porodnice se naucila spat se mnou v posteli a protoze byl pritel na sluzebce a me bylo smutno a malou sem chtela mit u sebe pokracovalo to i doma spani se mnou v posteli.. a aby toho nebylo malo zacala vyzadovat houpani na kolenou(co ji naucil pritel)vcera sem byla na nakupu a hlidala babicka s dedou kdyz jsem se vratila tak mi tekli ze mala je ubdedy na kolenou dve hodiny v kuse ze jak ji chtel polozit do postylky protoze zaspala tak byla hned vzhuru. Jak mam tuto chybu co nejrychleji napravit? Moc prosim o rady.. Svou princeznu samozrejme miluji ale nechci dopadnout tak ze jeste ve skolce bude spat s nami a vyzadovat houpani.. :nevim:

Přečtěte si článek: Spánek a nespavost kojenců - jak na klidné spaní?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

mission84
Kecalka 445 příspěvků 05.12.18 06:14

To spaní bYch vůbec neresila ano dávala bYch ji k ni do postylky ale když by chtěla vzala bYch si ji k sobě.Můj syn 2,5 vždy ma obdobi kdy u nás spi a ja jsem ráda.Za pár let to určitě dělat nebude a ja bych pak jen litovala ze sem se sním nemazlila když sem mohla.U toho houpani si nepsala ze když děda přestal houpat a dal ji do postýlky ze by řvala jen se probudila.Nechala bYch ji tedy ležet v klidu v postylce dokud sama neusne.

cell
Echt Kelišová 8063 příspěvků 05.12.18 06:41

má 14 dnů 8o byla s Tebou 9 měsíců a chce být pořád, vždyť je malušenká. Nech ji u sebe, potřebuje to :hug:

Rive
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 05.12.18 06:43

Má 14 dní, miminko malé, to není o tom, že s váma 14 dní spí v posteli, ale o tom, že jsi ji 9 měsíců nosila a huštala a teď ji to chceš odnaučit.
Přečti si něco o 4. Trimestru.

Jana206
Nadpozemská drbna 26539 příspěvků 05.12.18 06:46

A hlavně ji tak malickou zvykej na hlídání celeho pribuzenstva a poslouchej nevyzadane rady,co a jak děláš špatně…

Je malicka a je to normální. Uz jsi neco cetla o 4.trimestru? Kdy se dítě adaptuje na vnější prostředí? Ten nákup si nech donést pritelem a pokud je na sluzebce,tak snad toho tolik nepotrebujes.Muzes si nakoupit v malych kramcich cestou s kocarkem. Nepotřebuješ dvouhodinove hlídání,ze ktereho budes odchazet špatná :mrgreen:

chaela
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 2 inzeráty 05.12.18 06:47

V tomto věku bych nějaké spaní nebo chyby ve „vychove“ fakt neřešila. Náš mladší celé sestinedeli spal s námi, jinak řval. Potom jako mávnutím kouzelného proutku začal spát v košíku a po pár týdnech v postýlce. Vše v pohodě a vždycky jsem ho zkusila někam položit a buď to šlo nebo ne.
Se starším to bylo ještě zábavnější, ten spal pouze na klíně několik měsíců. A odnaucila jsem ho to taky postupně, napřed jsem ho na tom klíně přestala koupat, potom jsem ho položila těsně vedle sebe a celyma rukama jakoby oblikala, postupně povolovala až spal vedle mě bez dotyku. Z toho byl už jen krůček ke spaní v postýlce.
Ale na to vše je u dcoutydenniho novorozence opravdu brzy.

beruska9
Extra třída :D 10742 příspěvků 05.12.18 06:49

Ja mam u sebe I triletaka, ale chapu, ze to neni pro kazdeho. Zkus Karpa (zaklady najdes I na netu, jestli nechces cist celou knizku), pevne zavinuti, bily sum…Presne jk uz tady je, to neni o tom, ze se neco naucila, dite je biologicky nastavene tak, ze patri k matce, potrebuje pocity podobne tomu, co melo v deloze, takze tvym cilem je je co nejvic napodobnit.

Lopenana
Povídálka 34 příspěvků 05.12.18 07:01

Malou měj v posteli, nic se nestane a do školy tam spat nebude. Chce mazlit, houpat. Porid si šátek. Kdyby si kojila byly byste tělo na tělo většínu dne, to potřebuje, tak ji dobrej alespoň ten kontakt s tebou. Sama píšeš, ze sis ji vzala k sobě když ti bylo smutno, teď už mas doma manžela, tak ji chceš vrátit do postýlky. Ale ji je pořad smutno, chápeš? Vždyť je malinka. A nechávat hlídat není nic dobrého pro tak malý mimi. Jediné co teď potřebuje jsi Ty. :hug: :srdce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32844 příspěvků 05.12.18 07:06

Promiň ale ty jsi koza, když si odejdeš od takhle malickyho miminka na nákupy :zed:

eva valoi
Extra třída :D 11402 příspěvků 05.12.18 07:14

Já bych potřebovala vykopat z postele tříleťáka. Kdyby se mnou jen spal. On mě obtáčí jak liána. Je to prostě mládě, no.

mrazik6
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 1 inzerát 05.12.18 07:24

Já původně četla „čtrnáctiletou dceru“ a říkala si, že asi ještě není v pubertě, ale za čas ji to přejde. Ale čtrnáctidenní? Ještě neví co se smí a co ne. Jedná pudově, reaguje na to, co se jí líbí a co ne. Nechce být sama v prostoru a chladu. V břiše bylo teplo, prostoru minimum a stálé zvuky a pohyb, jak jsi chodila - proto to houpání.

krukynka
Kecalka 163 příspěvků 05.12.18 07:34

14ti denní? Takový drobek malinký. Pořiď jí hnizdecko, zavinovacku, nebo jí zavinuj ruce (to jsem dělala já, velkou plenou), když jí to evidentně dělá dobře, pak jí bude fajn i v postýlce. Ale u maminky v teploucku, hezky jako v bříšku je to samozřejmě top.

krukynka
Kecalka 163 příspěvků 05.12.18 07:34
@eva valoi píše:
Já bych potřebovala vykopat z postele tříleťáka. Kdyby se mnou jen spal. On mě obtáčí jak liána. Je to prostě mládě, no.

Přesně

karkarka
Závislačka 2803 příspěvků 05.12.18 07:40

Jak mas tuto chybu napravit? Necourej se 2 hodiny po nakupech.mas 14 denni miminko.nekojis a mala chce citit tvoji přítomnost. A jeste uvazujes jak ji vypakovat z postele.chu­dak dite.

TMana
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 05.12.18 07:40

Prostě ji nechat v postýlce, není to žádný problém.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >