Jak odnaučit 8měsíčního usínat u lahve?

14
19.7.13 16:33

Jak odnaucit 8 mesicni miminko usinat u lahve?

Ahoj,
mam takovy maly problem. Mam 8 mesicniho chlapecka a temer od narozeni je zvykly usinat u lahve se sunarem. Nevim jak ho to odnaucit, zkousela jsem ho proste nechat rvat ale postupne proste zacne zesilovat az jeci..dudlik nikdy nechtel :-( Poradite mi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5502
19.7.13 16:43

@Katulka007 a ty mu chceš odbourat večerní mlíko nebo čemu to vadí? (nemyslím to nijak zle, jen nechápu, moje skoro tříletá taky má před spaním mlíko…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
19.7.13 16:45

A proc to chces delat??? Moje to dela i ted 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2659
19.7.13 16:49

Syn se to odnaučil sám, vždycky usínal u prsa, ale nějak kolem toho osmého nebo devátého měsíce už prso k usnutí přestal potřebovat a usíná dobře bez něj - teda když ho nebolí zuby :roll: Proč ho to chceš odnaučit? Budí se často v noci? Jestli Ti jinak spí hezky, tak bych mu tu lahev nechala, někdo uspává dítě třeba i dvě hodiny houpáním v náručí, tak mi usínání u lahve přijde v pohodě. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
19.7.13 16:56

V noci spi v kuse 12 hodin, ale pres den je to problem, kdyz je treba unaveny a ja potrebuju nekam jet tak v kocarku proste odmita usnout, jen rve, krouti se tam a mne si oci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
19.7.13 17:09

@Katulka007 a co to vypovida o flasce vecer??? Moje usina s plenkou. To zkus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
19.7.13 17:11

@Katulka007 a když mu dáš přes den mlíko, tak by usnul?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2659
19.7.13 17:14

Jestli by Ti v kočárku usla s mlíkem, tak bych jí dala flašku a měla klid…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
19.7.13 17:16

Vzdyt i v tom kocarku na to mimco ma jeste narok ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
19.7.13 17:18

S flaskou usne bez problemu pres den, ale spi tak max. pul hodky..a vecer taky usina s flaskou s mlikem a jako bonus u me v naruci a moje zada uz zacinaji protestovat, ma pres 10kg :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
19.7.13 17:20

Prdni ho na gauc, dej mu flasku a pak ho prenes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1307
19.7.13 17:23

Známá vzala flašku před spaním svému synovi v 5 letech, vysvětlila mu, že už brzo půjde do školy a že už je čas si najít jiný usínací rituálek…a co, neříkám, že už to není trochu extrém, ale v ničem to malému neuškodilo…můj malý má 22 měsíců a zatím neřeším, však si k tomu dospěje sám a s večerním mlíkem se rozloučí až k tomu dospěje :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
19.7.13 17:32

Dej ji do postele nebo na gauč, dej jí flašku, ať se sama napije a pak ji přenes. Pokud neusne a neusne jinak, než v náručí, tak s touhle váhou už taky nehojdáme, prostě dítě pomuchlám v náručí a když už je hodně vláčené, šupnu ho do postýlky. Pokud se nezadaří, tak jedeme nanovo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
622
19.7.13 17:36

Moje triletacka také usíná nejlépe s flaškou a látkovou plenou v ruce navíc. Jediné co jsem změnila, tak pokud mlíko, tak před vycistenim zubů a do postýlky flašku vody. I když ječí, že chce ještě stavicku, tak má smůlu kvůli zubum.
Každý zubař potvrdí ze sladké a mlíko z flašky na noc je na zuby to nejhorší a nehodlám mít prcka v 5 letech se shnilyma zubama. Samozřejmě někdy to neovlivnim, ale pomáhat tomu nechci.

Ale váš prcek je ještě malý, to bych neresila a ještě mu ten „luxus“ doprala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4087
19.7.13 17:38
@Kashmire píše:
Moje triletacka také usíná nejlépe s flaškou a látkovou plenou v ruce navíc. Jediné co jsem změnila, tak pokud mlíko, tak před vycistenim zubů a do postýlky flašku vody. I když ječí, že chce ještě stavicku, tak má smůlu kvůli zubum.
Každý zubař potvrdí ze sladké a mlíko z flašky na noc je na zuby to nejhorší a nehodlám mít prcka v 5 letech se shnilyma zubama. Samozřejmě někdy to neovlivnim, ale pomáhat tomu nechci.Ale váš prcek je ještě malý, to bych neresila a ještě mu ten „luxus“ doprala.

to jsem prave chtela napsat-ze ja to chci odnaucit prave k vuli zubum, mala bude mit 14m a usina s faskou mleka :roll:…ale prave k vuli zubum tohle chci odbourat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama