Jak odnaučit usínat při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Annysek234
Povídálka 34 příspěvků 10.08.19 21:27
Jak odnaučit usínat při kojeni

Ahojky chci se zeptat, jak naučit usínat skoro 8mi měsíční princeznu bez prsa. Už z porodnice se to naučila a jinak než při kojeni neusne, občas, když je hodně vyřízena a ubrecena, tak se ji to povede, nebo v kočárku… doma nebo v noci ne, jen při kojeni… někdy usíná i půl hodiny a déle, než poradne zabere.. zkouším se i odlepit, ale hned začne strašný řev, pokud nespí tvrdě.. zkoušela jsem i dudlik ji dát, když už skoro spí, ale hned ho začne kousat a vzbudí se… :oops:

Reakce:
sediza
Závislačka 2730 příspěvků 10.08.19 21:31

Já jsem děkovala Bohu za usínaní u kojení. Vlastne jsem kvůli tomu syna kojila 2 a čtvrt roku. Pak nastalo to pravé peklo a uspáváni hodinu a půl. Dnes je synovi skoro pět a usíná od 15min do hodiny.

Aduska10
Stálice 53 příspěvků 10.08.19 21:39

Taky dcera usinala u prsu, a jeste jsem s ni musela spat jinak byla hned vzhuru. :zed: Bylo to hrozne. V roce a pul jsem prestala kojit a spanek se zlepsil. A ted bude mit dva a pres den uz spat nechce. Rve a brani se tomu, usne jedine kdyz nekam jedeme autem. :mrgreen:

Annysek234
Povídálka 34 příspěvků 10.08.19 21:46

V autě také spíme krásné, ale jakmile zastavíme jsme vzhůru :lol: :lol: :lol: ja jsem ráda, že semnou spinká, ale já mám tak 20cm postele.. :D a jakmile se pohnu tak se začne cukat a knourat, takže nemá takový kvalitní spánek. :,(

Janli
Echt Kelišová 9877 příspěvků 10.08.19 21:57

Mě se osvědčilo dávat dítě spát opravdu unavený, nakojit a ještě bdělý uložit do postýlky. Pak zhasnout a oznámit, že se jde spát. Pár dní jsem snášela řev, ale ležela jsem vedle a pořád jsem opakovala -hají a spinkat. Po pár dnech si zvykla, že se neusíná u prsu a bylo na půl vyhráno. Teď ji ukládám unavenou tak, aby usnula dřív, než si na kojení vzpomene. Za pár dní přestávám kojit úplně.

Sluníčko1511
Kecalka 253 příspěvků 10.08.19 22:30

Já nekojim „už" 6 den… Prso jsem nahradila lahví… Malý si na prso vzpomněl až dnes… Začal mě kousat, štípat a dožadoval se kojení… Řekla jsem, že mu ho nedám ( bolí, bebí, au, není, ztratilo, atd… Měla jsem rozkousanou bradavku do krve a velké praskliny) malý 17 měsíců :)

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 4527 příspěvků 11.08.19 00:15

Co uspat v satku/nositku?

Jana206
Nadpozemská drbna 28316 příspěvků 11.08.19 06:23

Moje starší děti se odnaucily usínat při kojení samy od sebe, ale pozdeji, kolem prvních narozenin, rozhodně bych to nechtěla násilím ani ne v 8 měsících. Až nejmladší dcera tak stále usíná, má 22 měsíců, ale nevadí mi to a neřeším to. Usíná rychle, můžu ji predelat do postýlky a odejít, spí celou noc. Problém nevidím. Proč Ti to vadí? Ze není schopná usnout s někým jiným?
U nás se vsechny situace vždy resily, až ta situace nastala. Rozhodně jsem si nevytvarela strachy, „coby kdyby“, a žije se tak lépe. Kdyby ji musel uspavat nekdo jiný, použije kočárek. Tam vzdy usnula a usne i beze mě.

Annysek234
Povídálka 34 příspěvků 11.08.19 17:14

Také nechci násilím, klidně ji budu uspavat dal u prsa, jen jsem myslela, zda není nějaký trik na snadné uspání :D jen aby měla ona kvalitnější spánek. :)

Váš příspěvek
Reklama