Reklama

Jak odstavit 18měsíčního syna od prsa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nevimsirady12
Nováček 9 příspěvků 07.03.18 09:16
Jak odstavit 18.mesnicniho syna od prsa?

Jak odstavit 18.měsíčního syna od prsa?

Přečtěte si článek: Jak přestat kojit: Odstavujte pozvolna

Reklama

Reakce:

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 07.03.18 09:28

A kojíš už jen na noc? Nebo i přes den?

Nevimsirady12
Nováček 9 příspěvků 07.03.18 09:34

Přes noc Hodně a přes den jak kdy kdyz jsme doma tak se ozve ale když jsme někde na návštěvě tak nechce

Basha3
Závislačka 4193 příspěvků 07.03.18 09:50

Ja som to urobila naraz. Take to znizovanie u nas neslo. Ona mala prso aj ako uklidneni. Vysvetlila som jej, ze je velka holka a tie piju mlicko z flasy a ja musim jist leky a mliecko nebude dobre (vymyslene). Prvu noc poplakavala asi 45 min., druhu 20 a tretiu spala celu noc. Dovtedy sa v noci budila aj 7× a cez den som tiez kojila casto. U nas to uz bola zavislost. Odstavovanie sme odkladali, lebo sme sa bali tej noci. Inak ani cez den nechodila na prso. Priste to nejako pobrala. Mala 20m.

Nevimsirady12
Nováček 9 příspěvků 07.03.18 10:14

@Basha3 když jsme doma tak si chodi k prsu a jenom cucne a odejde a to je celý den nevydrží u toho dlouho a přitom pije caj, vodu, a me už od mala nechce flašku tak sem neuspěla ani s UM :)

Nevimsirady12
Nováček 9 příspěvků 07.03.18 10:17

@megy.misa
Přes noc Hodně a přes den jak kdy kdyz jsme doma tak se ozve ale když jsme někde na návštěvě tak nechce

Almatka
Kelišová 6757 příspěvků 07.03.18 10:25

@Nevimsirady12 já jsem musela na týden pryč, když byl prostřednímu rok - byl s babičkou, vůbec se po mě nesháněl a po návratu prostě prso nechtěl. Starší syn se nechal kojit klidně i po 14ti dnech a kojila jsem ho až do 3 let :roll: Teď nejmladší se kojí 9 měsíců a já mám nutkání to utnout…a jen pro upřesnění, mléko se mi spouští snad pohledem na miminka, takže, když byl starší s babičkou 14dní pryč, tak jsem musela mléko odsávat…jsem trochu mimo, tak nevím, jestli už 1,5roku staré dítě dokáže pochpit, ale známá mi vyprávěla, že své dceři říkala, že mlíčko už vypila kočička a není, jiná zase v noci dávala napít vody. A poslední poznatek, moje děti nikdy nechtěli dudlík, ale syn po odstavení dudlík vyhrabal - měl ho v postýlce na takovém medvíkovi a začal dudat a zbavil se toho až asi ve 3 letech :zed:

Basha3
Závislačka 4193 příspěvků 07.03.18 10:40

@Nevimsirady12 Dcéra dovtedy tiež nechcela fľašu, ale jak nemala inú možnosť, tak pila, ale zaviedli sme iba ráno a pred spaním. Pije ho doteraz - 4 roky. Ja som sa nakoniec ani neodšťahovala z ložnice. Dcéra je na mne závislá, tak mi to prišlo ako dvojitý trest. Ak by to nešlo, tak som bola pripravená ísť do inej miestnosti. Ale ako som písala, kupodivu to pobrala skvelo. A fakt, okrem tej noci sa možno na prso zeptala 1-2× a inak ako by sa ani nikdy nekojila :-O Mám pocit, že niekedy je to skôr strach rodičov.

Nevimsirady12
Nováček 9 příspěvků 07.03.18 11:00

@Basha3 a myslíte že když mu dam v noci flašku tak si ji třeba po nějaký době veme aniž bych mu dala to prso :)

Nevimsirady12
Nováček 9 příspěvků 07.03.18 11:02

@Almatka kdyyz ja mam babičku hned za rohem a vím že kdyby se mi stýskalo tak bych tam šla ☺ a týden bez něj je pro me dlouho

Basha3
Závislačka 4193 příspěvků 07.03.18 11:04

@Nevimsirady12 my sme davali flasku pred spanim ako ritual. V noci spala a ked nahodou vstala, tak vodu a tulili sme. Ona teda spala u nas v posteli

nozu
Extra třída :D 11479 příspěvků 07.03.18 11:07

A proc chces misto kojeni davat lahev? ja bych to uz utnula uplne. takhle to budes mit jeste horsi. dite se bude v noci budit a ty budes pripravovat UM misto nakojeni. proste rekni ze mlicko neni a at v noci chvilku vstava k diteti tatinek. ale pokud se rozhodnes, ze to tak chces, urcite neustup. jo, mozna bych dala v noci napit vody z lahvicky s brckem…

Nevimsirady12
Nováček 9 příspěvků 07.03.18 11:13

@nozu tak jestli staci jenom když mu dam napít aniž bych mu musela dát flašku tak budu jedine rada :) no budu to skouset

Nevimsirady12
Nováček 9 příspěvků 07.03.18 11:15

@Basha3 my máme postýlku u postele a boční stranu sundanou takže si k nám prileze jinak od půl roka spi náma :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama