Jak odstranit jebáky

I am_anonym
16.4.20 21:06

Jak odstranit jebáky

Ahoj ženy chci se zeptat od puberty mám jebáky které nejdou ani zapudrovat ale je to pořád vidět tak se chci zeptat jak je odstranit už jsem skoušela citronovou šťávu a nešlo to tak se chci zeptat :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1094
16.4.20 21:52
@I am_anonym píše:
Ahoj ženy chci se zeptat od puberty mám jebáky které nejdou ani zapudrovat ale je to pořád vidět tak se chci zeptat jak je odstranit už jsem skoušela citronovou šťávu a nešlo to tak se chci zeptat :dance:

Na moje pupínky nepomohlo nic. Vždy byly vidět nerovnosti a aplikace další vrstvy (ať už korektoru nebo make upu nebo pudru) způsobila růst dalších pupínků.

S akné jsem bojovala od 14 do 23 let a ještě dnes mívám po menstruaci nárůst pupínků, ale už to není tak šílený. Nemohlo mi nic. Citronovou šťávou si pupínky akorát podráždíš a zhoršíš jejich hojení. jestli máš dlouhodobé problémy, může to být způsobeno hormonální nerovnováhou. Pokud máš dlouhodobě pupínky na některých místech a nechtějí se hojit, pomohl by nějaký gel od dermatologa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
17.4.20 07:58

Zaleží v jakém to máš stavu. Většinou před MS se to zhoršuje. Z domácích procedur mi nepomohlo nic, začala jsem chodit ke kosmetičce, mám zvlášť ručníky na obličej, povlečení na polštář (točím každý den), čistím ráno večer + tonikum. Přes den make up, který pleť chrání před špínou v ovzduší. Víkendy masky. NEVYMAČKÁVAT! Důležitý je taky typ pleti, já třeba na mastnou a dehydratovanou pokožku nemůžu dávat oleje, které ucpou pory a pak z nich mám akné.
Spíš než citronku zkus tee tree, přímo a jenom na tem pupínek, jinak kožní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
17.4.20 08:14

Máš-li závažné onemocnění akné, mela bys na kožní, berou se atb, mohly by ti zustat jizvy. Kožní by te asi měl videt tak jako tak. Ja jsem měla normální akné, pupínky se mi delaly snad do triceti, vzdy nejakej velkej na bradě, no na to nic moc nikdy nepomahalo. Taky je důležitá strava, zhoršuje to cukr, pálivé jidlo, alkohol, nikotin.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat