Jak odstranit lepidlo z talířů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 20.03.18 11:59
Jak odstranit lepidlo z taliru?

Ahojky holky, koupila jsem sadu taliru Luminarc z opaloveho skla, sundala jsem nalepky, ale zustava tam pod nalepkami silna vrstva lepidla. Nepomohlo ani odmaceni ve vode s JAREM po 14 hodin. Poradite prosim??,Dekuji :mrgreen: :kytka:

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8163 příspěvků 20.03.18 12:01

Lihem.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 20.03.18 12:01

Co odlakovac, nebo trocha technickeho benzinu, nebo aceton na vatove kolecko a dolu to pujde urcite a taliri se nic nestane. :palec:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18874 příspěvků 20.03.18 12:12

Líh a pokud by nepomohlo, tak já podobné odolné věci sundavala pomocí „škrabky“ na sklokeramickou desku.
 https://www.gastromania.cz/…p_piccobello?…

jessikka
Extra třída :D 10515 příspěvků 20.03.18 12:12

Technický benzín, líh lepidlo nerozpustí.

berua13
Ukecaná baba ;) 1670 příspěvků 20.03.18 12:15

Technický benzín a někdy to jde i rostlinným olejem, ale ne vždycky.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 20.03.18 12:26

Vsem :kytka:

Horalka62
Nováček 7 příspěvků 20.03.18 13:01

Natřít sádlem, nechat nějakou dobu působit a potom setřít, mám vyzkoušeno a funguje to.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 20.03.18 23:40

@Horalka62 :kytka:

blink
Kecalka 297 příspěvků 21.03.18 00:20

Holky a cim sundat lepidlo z taliru, je to stary cibulak. Ze zadu je kapnute neco jako tavka nebo smula nebo ja nevim co to je, je to strasne tvrde, zkousela jsem to projet myckou jestli to nepovoli, ale nic se nestalo :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Spolek Šalamoun: Slámová lhala! Je to lidský odpad adorující vraha, otáčí právnička

Spolek Šalamoun se už delší dobu snaží obnovit proces Petra Kramného, který... číst dále >

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama