Jak odstranit lepidlo z talířů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1198 příspěvků 20.03.18 11:59
Jak odstranit lepidlo z taliru?

Ahojky holky, koupila jsem sadu taliru Luminarc z opaloveho skla, sundala jsem nalepky, ale zustava tam pod nalepkami silna vrstva lepidla. Nepomohlo ani odmaceni ve vode s JAREM po 14 hodin. Poradite prosim??,Dekuji :mrgreen: :kytka:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineAnastazieB
Echt Kelišová 8101 příspěvků 20.03.18 12:01

Lihem.

Uživatel je onlineKikulele
Kecalka 495 příspěvků 20.03.18 12:01

Co odlakovac, nebo trocha technickeho benzinu, nebo aceton na vatove kolecko a dolu to pujde urcite a taliri se nic nestane. :palec:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18518 příspěvků 20.03.18 12:12

Líh a pokud by nepomohlo, tak já podobné odolné věci sundavala pomocí „škrabky“ na sklokeramickou desku.
 https://www.gastromania.cz/…p_piccobello?…

jessikka
Extra třída :D 10434 příspěvků 20.03.18 12:12

Technický benzín, líh lepidlo nerozpustí.

berua13
Ukecaná baba ;) 1657 příspěvků 20.03.18 12:15

Technický benzín a někdy to jde i rostlinným olejem, ale ne vždycky.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1198 příspěvků 20.03.18 12:26

Vsem :kytka:

Horalka62
Nováček 7 příspěvků 20.03.18 13:01

Natřít sádlem, nechat nějakou dobu působit a potom setřít, mám vyzkoušeno a funguje to.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1198 příspěvků 20.03.18 23:40

@Horalka62 :kytka:

blink
Kecalka 233 příspěvků 21.03.18 00:20

Holky a cim sundat lepidlo z taliru, je to stary cibulak. Ze zadu je kapnute neco jako tavka nebo smula nebo ja nevim co to je, je to strasne tvrde, zkousela jsem to projet myckou jestli to nepovoli, ale nic se nestalo :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama