Reklama

Jak odstranit skvrny ze svetru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

drti
Nováček 9 příspěvků 30.01.18 21:43
Jak odstranit skvrny ze svetru?

Zdravím, potřebovala bych poradit, čím nejlépe odstranit skvrny ze svetru. Bohužel netuším, od čeho ty skvrny jsou. Dcera totiž přišla už se špinavým svetrem domů a údajně ho umazala, když lezla po stromě. Skvrny jsou žluté, ale není to smůla nebo něco takového. Ale v každém případě to nejde vyprat. Zkoušela jsem běžným práškem, gelem, Vanishem na skvrny, ale bez úspěchu. Nemáte někdo něco odzkoušeného, co by zabralo i na svetr? Nebo nějakou babskou radu? Svetr měla na sobě asi 2× a nebyl úplně nejlevnější, takže je mi líto ho vyhodit. Předem díky za každý tip.

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 30.01.18 21:44

Za mě jedině Vanish Gold Powergel :palec: pustí veškeré skvrny.

hofka
Extra třída :D 14976 příspěvků 30.01.18 21:47

Mýdlo s Jelenem? Navlhčit látku i mýdlo, potřít, promnout, nechat ležet-aby nevyschlo. Druhý den to samé, pak vyprat. Takhle jsem vyprala ze svetru nevypratelný vodovky:-)

rena621
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 30.01.18 23:16
@drti píše:
Zdravím, potřebovala bych poradit, čím nejlépe odstranit skvrny ze svetru. Bohužel netuším, od čeho ty skvrny jsou. Dcera totiž přišla už se špinavým svetrem domů a údajně ho umazala, když lezla po stromě. Skvrny jsou žluté, ale není to smůla nebo něco takového. Ale v každém případě to nejde vyprat. Zkoušela jsem běžným práškem, gelem, Vanishem na skvrny, ale bez úspěchu. Nemáte někdo něco odzkoušeného, co by zabralo i na svetr? Nebo nějakou babskou radu? Svetr měla na sobě asi 2× a nebyl úplně nejlevnější, takže je mi líto ho vyhodit. Předem díky za každý tip.

Ahoj. Me se ted osvecil W5 z lidla.Moje mala je cislo a porad se necil olije nebo uspini. Jadro mydlo je super ale musis hned odmocit a aplikovat a vyprat. Ted ten z lidla mi pustil tyden stare fleky. Milo prekvapil.

hofka
Extra třída :D 14976 příspěvků 31.01.18 09:08

@rena621 mě právě ten Jelen vypral už zaprané fleky, ale z jinýho trika to samé zas ne, záleží na materiálu

rena621
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 31.01.18 11:51
@hofka píše:
@rena621 mě právě ten Jelen vypral už zaprané fleky, ale z jinýho trika to samé zas ne, záleží na materiálu

Jj material dela hodne a na bile davam savo.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 02.02.18 11:53

@drti Ahoj, pokud skrvny nešly vyprat, osvědčilo se mi je nechat odmáčet v čemkoliv na skvrny. Například i v prášku na hodně špinavé prádlo, co jsem si omylem koupila :D pořádně ten prášek vmasíruju do namočeného oděvu a nechám aspoň hodinu ležet. Snad ve všech případech mi to pomohlo. A pokud skrvna byla mastná, pak pomohl stejný postup, ale s jarem nebo obyč tuhým mýdlem.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >