Jak odstranit skvrny ze svetru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

drti
Nováček 9 příspěvků 30.01.18 21:43
Jak odstranit skvrny ze svetru?

Zdravím, potřebovala bych poradit, čím nejlépe odstranit skvrny ze svetru. Bohužel netuším, od čeho ty skvrny jsou. Dcera totiž přišla už se špinavým svetrem domů a údajně ho umazala, když lezla po stromě. Skvrny jsou žluté, ale není to smůla nebo něco takového. Ale v každém případě to nejde vyprat. Zkoušela jsem běžným práškem, gelem, Vanishem na skvrny, ale bez úspěchu. Nemáte někdo něco odzkoušeného, co by zabralo i na svetr? Nebo nějakou babskou radu? Svetr měla na sobě asi 2× a nebyl úplně nejlevnější, takže je mi líto ho vyhodit. Předem díky za každý tip.

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9794 příspěvků 30.01.18 21:44

Za mě jedině Vanish Gold Powergel :palec: pustí veškeré skvrny.

hofka
Extra třída :D 14954 příspěvků 1 inzerát 30.01.18 21:47

Mýdlo s Jelenem? Navlhčit látku i mýdlo, potřít, promnout, nechat ležet-aby nevyschlo. Druhý den to samé, pak vyprat. Takhle jsem vyprala ze svetru nevypratelný vodovky:-)

rena621
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 30.01.18 23:16
@drti píše:
Zdravím, potřebovala bych poradit, čím nejlépe odstranit skvrny ze svetru. Bohužel netuším, od čeho ty skvrny jsou. Dcera totiž přišla už se špinavým svetrem domů a údajně ho umazala, když lezla po stromě. Skvrny jsou žluté, ale není to smůla nebo něco takového. Ale v každém případě to nejde vyprat. Zkoušela jsem běžným práškem, gelem, Vanishem na skvrny, ale bez úspěchu. Nemáte někdo něco odzkoušeného, co by zabralo i na svetr? Nebo nějakou babskou radu? Svetr měla na sobě asi 2× a nebyl úplně nejlevnější, takže je mi líto ho vyhodit. Předem díky za každý tip.

Ahoj. Me se ted osvecil W5 z lidla.Moje mala je cislo a porad se necil olije nebo uspini. Jadro mydlo je super ale musis hned odmocit a aplikovat a vyprat. Ted ten z lidla mi pustil tyden stare fleky. Milo prekvapil.

hofka
Extra třída :D 14954 příspěvků 1 inzerát 31.01.18 09:08

@rena621 mě právě ten Jelen vypral už zaprané fleky, ale z jinýho trika to samé zas ne, záleží na materiálu

rena621
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 31.01.18 11:51
@hofka píše:
@rena621 mě právě ten Jelen vypral už zaprané fleky, ale z jinýho trika to samé zas ne, záleží na materiálu

Jj material dela hodne a na bile davam savo.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1677 příspěvků 02.02.18 11:53

@drti Ahoj, pokud skrvny nešly vyprat, osvědčilo se mi je nechat odmáčet v čemkoliv na skvrny. Například i v prášku na hodně špinavé prádlo, co jsem si omylem koupila :D pořádně ten prášek vmasíruju do namočeného oděvu a nechám aspoň hodinu ležet. Snad ve všech případech mi to pomohlo. A pokud skrvna byla mastná, pak pomohl stejný postup, ale s jarem nebo obyč tuhým mýdlem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama