Jak odstranit z PVC skvrny od vodových barev?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terezeuska
Kecalka 147 příspěvků 02.12.18 11:24
Jak odstranit z PVC skvrny od vodovych barev

Ahojky nevite cim odstranit z lina vodovky? zkousela sem CIF a nic. Mame lino se vzorem plovouci podlahy. dekuji za rady

Reakce:
Ornwen
Závislačka 4662 příspěvků 02.12.18 17:38

@Terezeuska mame lino a normalka houbickou. I jen vodou. Cif je imho blbej napad.
Jo a vlhcehy ubrousky

Terezeuska
Kecalka 147 příspěvků 02.12.18 21:35
@Ornwen píše:
@Terezeuska mame lino a normalka houbickou. I jen vodou. Cif je imho blbej napad.
Jo a vlhcehy ubrousky

děkuji za radu, houbičkou s vodou jsem to zkoušela a to nejde, zůstává to tam dál. vlhčený sem nezkoušela, tak uvidíme. ale když to nedal dolu cif, tak tomu moc nevěřím

Ornwen
Závislačka 4662 příspěvků 02.12.18 21:42

@Terezeuska jenže cif je písek, tím to nejspíš zabrousíš víc dovnitř.
Kartáček? Jako vodovky musí jít v pohodě. Kluci už zvládli na podlahu fixy včetně zvýrazňovače, teď akrylovou barvu (ředitelnou vodou, teda) a na všechno stačí houbička/ubrousek.
Leda by vaše mělo fakt nějaké rýhy jako prkna. Pak ten kartáček a víc vody (tam zas pozor na spáry, jestli nemáte lepený)

Terezeuska
Kecalka 147 příspěvků 03.12.18 11:13
@Ornwen píše:
@Terezeuska jenže cif je písek, tím to nejspíš zabrousíš víc dovnitř.
Kartáček? Jako vodovky musí jít v pohodě. Kluci už zvládli na podlahu fixy včetně zvýrazňovače, teď akrylovou barvu (ředitelnou vodou, teda) a na všechno stačí houbička/ubrousek.
Leda by vaše mělo fakt nějaké rýhy jako prkna. Pak ten kartáček a víc vody (tam zas pozor na spáry, jestli nemáte lepený)

Moc ti děkuji za tvé tipy, kartáček určitě vyzkouším, ano, přesně jak píšeš, ono to má strukturu jako parkety prostě, takové ty rýhy tam sou :( se to do toho asi líp vsákne, já nevím no, ale fakt to nejde dolů. děkuji zkusím tedy mýdlovou vodu a ten kartáček na zuby a zaberu. ten CIF to me nenapadlo, že by to vtlačilo ještě dovnitř. no mně to právě taky překvapilo, vodovky že by nešly dolů, koukala jsem na to jako puk

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >