Jak odstříkam prso bez odsávačky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NicolCermis
Nováček 10 příspěvků 26.04.18 13:38
Jak odstříkam prso bez odsávačky?

Zdravím, potřebovala bych prosim poradit jak odstříkat prso bez odsávačky. Zapomněla jsem se v porodnici zeptat. Odsávačku sice mám, ale né teď momentálně u sebe.

Reklama

Reakce:

brumi
Kelišová 6047 příspěvků 26.04.18 13:49

@NicolCermis klasicky ručně, prostě prso mačkat v blízkosti bradavky, pro snadnější odstříkání je fajn prsa promasírovat a nahřát…odstříkavala jsem tak každý den ve vaně velké přebytky

NicolCermis
Nováček 10 příspěvků 26.04.18 13:50

Moc dekuji :-)

brumi
Kelišová 6047 příspěvků 26.04.18 13:54

@NicolCermis není zač, někdy je třeba zmáčknout trochu nahoře a jakoby stlačovat směrem dolů :)

tulipán
Ukecaná baba ;) 2227 příspěvků 26.04.18 14:00

@NicolCermis Jen mala rada - mleko si k bradavce “nestirej”, nevymackavej. Timto zpusobec se zadelava na zanet, upozornila me na to sestra v porodnici. Aby lepe teklo, tak bodove prsty masiruj, mleko se uvolni.

Evulina
Extra třída :D 14300 příspěvků 26.04.18 14:01
@NicolCermis píše:
Zdravím, potřebovala bych prosim poradit jak odstříkat prso bez odsávačky. Zapomněla jsem se v porodnici zeptat. Odsávačku sice mám, ale né teď momentálně u sebe.

Připravit si palec a ukazovák. Palec přiložit vodorovně na horní okraj dvorce, ukazovák na spodní okraj dvorce (tam, kde končí dvorec a začíná kůže). Pak oběma prsty prso stlačíš směrem k sobě, držíš stlačené a současně těma dvěma prstama zatlačíš proti sobě, jako proti bradavce - a mléko by mělo téct. A jak píše brumi, prsa musí být v teple, příp. před odstříkáváním může i pomoci je trochu jakoby „natřást“, proklepat..

Teresa.p
Kecalka 187 příspěvků 26.04.18 14:38

Ja jsme odrstikavala rukou…sla jsem pokud syn spal do sprchy nahrala teplou vodou predklonila se a natrasla jak pise Evulina. odstavacku jsem nepotrebovala. mela jsem cvik protoze jsme por as sedla si k tv a odstrikavala. mrkni urcite bude na youtube nejaky video jak na to. odstikavat pouze do ulevy pokud mas nalita prsa. nemackat bradavku ale na kraji dvorce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Meghan už má svůj královský erb! Co znamená a jak vypadají ostatní?

Z Meghan Markle (36) se stala vévodkyně Sussexu a nyní už má i svůj... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama