Jak odstříkam prso bez odsávačky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NicolCermis
Povídálka 26 příspěvků 26.04.18 13:38
Jak odstříkam prso bez odsávačky?

Zdravím, potřebovala bych prosim poradit jak odstříkat prso bez odsávačky. Zapomněla jsem se v porodnici zeptat. Odsávačku sice mám, ale né teď momentálně u sebe.

Reakce:

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 26.04.18 13:49

@NicolCermis klasicky ručně, prostě prso mačkat v blízkosti bradavky, pro snadnější odstříkání je fajn prsa promasírovat a nahřát…odstříkavala jsem tak každý den ve vaně velké přebytky

NicolCermis
Povídálka 26 příspěvků 26.04.18 13:50

Moc dekuji :-)

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 26.04.18 13:54

@NicolCermis není zač, někdy je třeba zmáčknout trochu nahoře a jakoby stlačovat směrem dolů :)

tulipán
Závislačka 3303 příspěvků 26.04.18 14:00

@NicolCermis Jen mala rada - mleko si k bradavce “nestirej”, nevymackavej. Timto zpusobec se zadelava na zanet, upozornila me na to sestra v porodnici. Aby lepe teklo, tak bodove prsty masiruj, mleko se uvolni.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15334 příspěvků 26.04.18 14:01
@NicolCermis píše:
Zdravím, potřebovala bych prosim poradit jak odstříkat prso bez odsávačky. Zapomněla jsem se v porodnici zeptat. Odsávačku sice mám, ale né teď momentálně u sebe.

Připravit si palec a ukazovák. Palec přiložit vodorovně na horní okraj dvorce, ukazovák na spodní okraj dvorce (tam, kde končí dvorec a začíná kůže). Pak oběma prsty prso stlačíš směrem k sobě, držíš stlačené a současně těma dvěma prstama zatlačíš proti sobě, jako proti bradavce - a mléko by mělo téct. A jak píše brumi, prsa musí být v teple, příp. před odstříkáváním může i pomoci je trochu jakoby „natřást“, proklepat..

Uživatel je onlineTeresa.p
Kecalka 297 příspěvků 26.04.18 14:38

Ja jsme odrstikavala rukou…sla jsem pokud syn spal do sprchy nahrala teplou vodou predklonila se a natrasla jak pise Evulina. odstavacku jsem nepotrebovala. mela jsem cvik protoze jsme por as sedla si k tv a odstrikavala. mrkni urcite bude na youtube nejaky video jak na to. odstikavat pouze do ulevy pokud mas nalita prsa. nemackat bradavku ale na kraji dvorce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >