Jak opět dostat chuť na sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 11:19
Jak opět dostat chuť na sex?

Jsem už zoufalá. Od té doby, co jsem porodila druhé dítě nemám vůbec chuť na sex :( Dříve to bylo v pohodě. S manželem se máme rádi, jsme spokojení. Až na tuto podstatnou část partnerství. Máme dva syny, 6 let a 2 roky. Starší má Aspergerův syndrom, mladší je v pořádku. Oba jsou ale děsně akční. Nároční na pozornost. Večer už jsem tak vyfluslá, že na sex nemám vůbec pomyšlení. Trápí mě to. Manžela samozřejmě taky. Už má takové řeči, že mi říká “kamarádko”. Já se mu nedivím, ale vůbec netuším, kde mám brát energii. Starší asperger je hoooodně živý, hlučný!!! Mladší se po něm opičí. A já mám večer totálně vyřvanou hlavu a chci po jejich uložení jen klid. Je mi manžela líto. Ženy, maminky, pokud jste někdy řešily takovou situaci, jak jste to nakonec překonaly a opět je váš sexuální život v pohodě? Manžel chodí z práce až večer, klasika. O víkendy jsme často bez něj, jezdí za prací. Moje mamka už má taky svá léta a nechci jí zatěžovat častějším hlídáním. Má svůj život. Ale vnuky miluje a vždy hlídání uvítá. Tam to funguje. Tchýně bydlí daleko. Hrozně ráda bych byla opět náruživá jako před tím :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

kve-tinka
Závislačka 4392 příspěvků 7 inzerátů 10.04.18 11:42

:hug: já se prostě kolikrát fakt přemůžu.
Co takhle někam na víkend a vzít s sebou třeba nějakou svou kamarádku, či jiný pár, nejlépe hotel/penzion s dětským koutkem. Oni pohlídají a vy budete mít chvilku pro sebe.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 10.04.18 11:42

To neznám. Děti jsou dost velké, aby si pohrály samy. 6 a 2 nejsou žádná mimina. Není problém na to vlítnout, když jim pustíš pohádku a pozvat si manžela do koupelny na rychlovku…prostě improvizovat za provozu. Pokud opravdu chceš, najdeš způsob. Jestli pak děcka rozlejou mezi tím vázu nebo vyhážou skříň s oblečením…to je nepodstatné. Důležití jste vy dva. Kdybyste nebyly vy dva, nejsou ani ty děti. Pěstujte si blízkost a pracujte na intimitě kdykoliv je příležitost. A příležitosti si dělejte sami. :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 11:50

@kve-tinka Víkend s kamarádkami plánujeme. Ale všechny mé kamarádky, se kterými se víc bavím mají teď miminka. Takže až povyrostou ratolesti, určitě něco podnikneme. Kolikrát si taky říkám, že se přemůžu. Ale jsem úplně vyřvaná do mrtě. Myslím tím z toho poslouchání dětí jak na sebe ječí. Opravdu klobouk dolů před ženskýma co mají více dětí.

KalamityJohn
Kelišová 6291 příspěvků 10.04.18 12:00

Blbej komentář, co zkusit špunty do uší? Slyšet budeš pořád, jen to odřízne tu nejhorší hlukovou hladinu.

Na dlouhý cesty na motorce si uši špuntuju a v důsledku toho pak nejsem tak unavenej. Stálý hluk tě skutečně může za celý den vyšťavit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 12:07

@kontramatka Tak tady jsem ten “kazišuk” fakt já. Jak sakra zvýšit libido, nevím. S manželem je mi dobře, mám ho ráda. Ale na sex chuť nemám. Vidíme se až kolem 7. To už ukládám děti a pak jsem prostě unavená. Mám to až co máme 2 děti. Dříve jsem měla sex ráda. Teď mě manžel láká na, právě rychlovky jak píšete. Pak je zklamaný. Už jsem se chtěla i zeptat doktorky, zda existují nějaké podpůrné přípravky na zvýšení chuti na sex.

Lenka_Hal
Kelišová 5321 příspěvků 10.04.18 12:23

Libido jak znamo zvysuje sport. Chapu, ze je tezke se donutit k nejakemu pohybu, kdyz je clovek unaveny, ale on ten sport v konecnem dusledku pomaha i s unavou. Kdyz tak babicka rada hlida, tak bych ji to proste umoznila, je to prece jeji rozhodnuti, jestli se na to citi. Ty spunty do usi bych teda taky zvazila, ja na ne nedam dopustit. Doktorka by ti mohla zkontrolovat hormony, ale to ze se libido ztraci pri unave, je asi normalni…

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 10.04.18 12:27
@Anonymní píše:
@kontramatka Tak tady jsem ten “kazišuk” fakt já. Jak sakra zvýšit libido, nevím. S manželem je mi dobře, mám ho ráda. Ale na sex chuť nemám. Vidíme se až kolem 7. To už ukládám děti a pak jsem prostě unavená. Mám to až co máme 2 děti. Dříve jsem měla sex ráda. Teď mě manžel láká na, právě rychlovky jak píšete. Pak je zklamaný. Už jsem se chtěla i zeptat doktorky, zda existují nějaké podpůrné přípravky na zvýšení chuti na sex.

Tak je to prostě období. Nauč se na to natěšit sama. Sama se hoď do nálady. Máš na to celý den. Je to v tvojí hlavě. Jsi naprogramovaná na funkci matka, ale musíš si naistalovat nebo resetovat funkci žena. Ne kvůli chlapovi, ale kvůli sobě. dej si za úkol, že zítra se třeba namaluješ nebo vyfoukáš vlasy nebo oholíš srst…ty víš kde máš rezervy…a buď ženská nejen fyzicky ale prostě vnitřně. Pošli chlapovi fotku…provokuj, hrej si…bav se…není to nucená práce v kamenolomu. Je to přece zábava, odreagování, relaxace… :mavam: :srdce: :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 12:27

@KalamityJohn No vidíte, to mě nenapadlo. Za zkoušku nic nedám. Teď plánujeme s manželem víkend jen sami bez dětí. Strašně se na to těším a doufám, že nevylezeme z pokoje :) Bude to božský klid. Jak jsem psala, syn je autista (aspergerův syndrom) a je hoooodně náročný na pozornost. Je velmi hlučný, je to jeho povaha. Psycholožka mě vysloveně varovala, ať toto nenarušuju, nesnažím se ho to odnaučit. Nemůže za to, není to nevychovanost. Mohl by z toho být úzkostný a několikrát si i sám ubližoval :( No a ten dvouletý prcek ho napodobuje. Takže je to u nás často jak v pavilonu opic. Špunty by mohly pomoci :) hihi

KalamityJohn
Kelišová 6291 příspěvků 10.04.18 12:32
@Lenka_Hal píše:
Ty spunty do usi bych teda taky zvazila, ja na ne nedam dopustit.

Známej je používal skoro furt, říkal jim marriage savers :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 12:46

A jak jsi na tom s manzelem rano? Neslo by to nez decka vstanou? Me by to krasne nakoplo na cely den :dance:
 K.

Venetia
Hvězda diskuse 36697 příspěvků 10.04.18 12:54
@Anonymní píše:
Jsem už zoufalá. Od té doby, co jsem porodila druhé dítě nemám vůbec chuť na sex :( Dříve to bylo v pohodě. S manželem se máme rádi, jsme spokojení. Až na tuto podstatnou část partnerství. Máme dva syny, 6 let a 2 roky. Starší má Aspergerův syndrom, mladší je v pořádku. Oba jsou ale děsně akční. Nároční na pozornost. Večer už jsem tak vyfluslá, že na sex nemám vůbec pomyšlení. Trápí mě to. Manžela samozřejmě taky. Už má takové řeči, že mi říká “kamarádko”. Já se mu nedivím, ale vůbec netuším, kde mám brát energii. Starší asperger je hoooodně živý, hlučný!!! Mladší se po něm opičí. A já mám večer totálně vyřvanou hlavu a chci po jejich uložení jen klid. Je mi manžela líto. Ženy, maminky, pokud jste někdy řešily takovou situaci, jak jste to nakonec překonaly a opět je váš sexuální život v pohodě? Manžel chodí z práce až večer, klasika. O víkendy jsme často bez něj, jezdí za prací. Moje mamka už má taky svá léta a nechci jí zatěžovat častějším hlídáním. Má svůj život. Ale vnuky miluje a vždy hlídání uvítá. Tam to funguje. Tchýně bydlí daleko. Hrozně ráda bych byla opět náruživá jako před tím :,(

Pokud vztah jinak. funguje a manžel nepatří mezi náročné, tak mu občas podržet moc času nevezme…pokud vyžaduje hodinové a více hrátky tak to bude problém…jediné to hlídání a dát si oraz

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 12:55

@kontramatka krásné řádky, děkuji ;) Jistě máš pravdu. To načinčání se snažím dělat, jak pro svůj dobrý pocit, tak pro manžela. Kolikrát mě mile pochválí jak mi to sluší. Je to hodný chlap. Musím si to v hlavě srovnat, umět se odreagovat, žít zase i v rovině ženské, ne jen maminky. Největší problém mám s tím hlukem. Jsem z něj fakt vyšťavená. Syn přijde ze školky a je jak papiňák, který vypustí páru. Psycholožka mi zdůraznila, ať ho nechám. Kde jinde může být více sám sebou než-li doma. A já si moc přeju, aby byl spokojený. Jak je ve stresu, jsou to šílené afekty. Fujtajbl :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 12:57
@KalamityJohn píše:
Známej je používal skoro furt, říkal jim marriage savers :mrgreen:
:P :P :P :P :P teď jsem se fakt pobavila. Marriage savers, to musím večer říct manželovi :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 13:00
@Anonymní píše:
A jak jsi na tom s manzelem rano? Neslo by to nez decka vstanou? Me by to krasne nakoplo na cely den :dance:
K.

Mně asi taky, ale mladší se budí v půl 7. A to zase nehnu v tuhle hodinu s manželem…,i když kdo ví. Opravdu doufám, že nám vyjde společný víkend bez dětí. Za celých 6 let co je máme jsme to neudělali. Je na čase.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >