Jak opět nastartovat sexuální touhu ve vztahu?

Anonymní
29.11.19 23:51

Jak opět nastartovat sexuální touhu ve vztahu?

Ahoj, s přítelem jsme 4 roky, je nám 24 a 26 let. V poslední době spolu moc nespíme :,( Přítel je často unavený, bolí ho hlava, je mu špatně, na sex prostě nemá náladu :( Když se sexem začnu já, většinou mě neodmitne, ale mě nebaví se pořád „prosit“. Sam začne tak 1× za měsíc. Už mě i chuť na sex přechází, když k něčemu dojde, tak se ani neumím pořádně vzrusit, radši si to udělám sama, když mám chuť :oops:
S přítelem jsem o tom mluvila, prý se mu pořád líbim, má mě rád, vzrusuju ho, ale nemá na to sílu :roll: Je pravda, že se mi to snazi vynahradit tim, ze mi nekolikrat denně přijde dát pusu, před spaním se chce mazlit, to dřív moc nedelaval.
Nenapadá vás, jak zase nastartovat tu sexuální touhu v něm a i ve mně? Neco, co by nazhavilo nas oba?

Prosím o zachování anonymu z důvodu intimního tématu :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29227
30.11.19 00:40
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem jsme 4 roky, je nám 24 a 26 let. V poslední době spolu moc nespíme :,( Přítel je často unavený, bolí ho hlava, je mu špatně, na sex prostě nemá náladu :( Když se sexem začnu já, většinou mě neodmitne, ale mě nebaví se pořád „prosit“. Sam začne tak 1× za měsíc. Už mě i chuť na sex přechází, když k něčemu dojde, tak se ani neumím pořádně vzrusit, radši si to udělám sama, když mám chuť :oops:
S přítelem jsem o tom mluvila, prý se mu pořád líbim, má mě rád, vzrusuju ho, ale nemá na to sílu :roll: Je pravda, že se mi to snazi vynahradit tim, ze mi nekolikrat denně přijde dát pusu, před spaním se chce mazlit, to dřív moc nedelaval.
Nenapadá vás, jak zase nastartovat tu sexuální touhu v něm a i ve mně? Neco, co by nazhavilo nas oba?Prosím o zachování anonymu z důvodu intimního tématu :oops:

Asi jen nová partnerka. Fakt chlapa bolí před sexem hlava? 8o Není na kluky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
30.11.19 00:51
@Anonymní píše:
Nenapadá vás, jak zase nastartovat tu sexuální touhu v něm a i ve mně? Neco, co by nazhavilo nas oba?Prosím o zachování anonymu z důvodu intimního tématu :oops:

Já se bohužel přidávám k Russetovi. Nemá někoho jiného? :( Taky je možné, že už jsi ho prostě přestala přitahovat, i když ti to neřekne… Podobný story znám a většinou blbě končí :( Jak se chlap začne vymlouvat, tak je tam většinou někdo další…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29227
30.11.19 00:54
@VVVZ píše:
Já se bohužel přidávám k Russetovi. Nemá někoho jiného? :( Taky je možné, že už jsi ho prostě přestala přitahovat, i když ti to neřekne… Podobný story znám a většinou blbě končí :( Jak se chlap začne vymlouvat, tak je tam většinou někdo další…

Já jsem ženská. A fakt nechápu, že 26 letý chlap má v posteli povolnou partnerku a bolí ho hlavinka. Jestli nemá extrémně náročnou práci nebo nějakou nemoc, není to teda obvyklé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
30.11.19 05:59

Pokud je po 4 letech vztahu a ve vašem věku potřeba něčím vytvářet touhu, tak za mě bych dala na @růžový achát

Možná nějaký společný výlet někam mimo všední starosti, dovolená? Ale jak jsem řekla, není to úplně skvělý, tohle tak za 20 let možná, a to ještě v těch horších případech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.19 10:32

Noo takhle, do práce vstává po 4. ráno, domu jezdí kolem 5. odpoledne. Ještě často musí dodělávat něco na druhý den, aby měl vše v pořádku. Tu nevolnost a bolest hlavy přisuzuje tomu, že se mu změnily dioptrie, je objednaný na oční. Prý už to takhle jednou měl před pár lety. Samozřejmě to může být pravda a taky nemusí, zejo :roll: Když jsme byli 14 dni na dovolené, tak chtěl každý den, někdy i 2× :oops:, proto si myslím, že to ještě není ztracený :(

• Citovat
  • Nahlásit
235
30.11.19 10:44

Tak ho trochu znejisti, ať musí zase zabojovat, řekl bych že normální rutina a pohodlnost. Co se tady člověk docte za názory a jednoznačně soudy, že má někoho jineho. Ženské vy jste fakt z jiné planety 😂 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.19 11:04
@AloisR píše:
Tak ho trochu znejisti, ať musí zase zabojovat, řekl bych že normální rutina a pohodlnost. Co se tady člověk docte za názory a jednoznačně soudy, že má někoho jineho. Ženské vy jste fakt z jiné planety 😂 😁

A jak to udělat, aby to zabralo, nemám s tím zkušenosti a nevím, jak ho zajistit, aby to zase nepochopil třeba nějak špatně :D to, že nikoho nemá, vím, takže na to ani nijak nereaguju :)

• Citovat
  • Nahlásit
1931
30.11.19 17:55
@Anonymní píše:
A jak to udělat, aby to zabralo, nemám s tím zkušenosti a nevím, jak ho zajistit, aby to zase nepochopil třeba nějak špatně :D to, že nikoho nemá, vím, takže na to ani nijak nereaguju :)

Na tohle bacha. Ať do vztahu nezasadíš semínko nedůvěry. Jak se říká, kdo seje vítr, sklízí bouři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
30.11.19 19:36
@Anonymní píše:
Noo takhle, do práce vstává po 4. ráno, domu jezdí kolem 5. odpoledne. Ještě často musí dodělávat něco na druhý den, aby měl vše v pořádku. Tu nevolnost a bolest hlavy přisuzuje tomu, že se mu změnily dioptrie, je objednaný na oční. Prý už to takhle jednou měl před pár lety. Samozřejmě to může být pravda a taky nemusí, zejo :roll: Když jsme byli 14 dni na dovolené, tak chtěl každý den, někdy i 2× :oops:, proto si myslím, že to ještě není ztracený :(

Hele, tak tohle bych docela pochopila. Někdo prostě může být z práce víc k. o… Tak ho zkus třeba něčím překvapit. Něčím, co má rád a nečeká to. Nechci psát trapný a ohraný prádélko a vanu, ale prostě něco, o čem víš, že měl dřív hodně rád :srdce:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
881
30.11.19 19:49

Já nosím brýle jen občas, ale když jsem je začala nosit, tak jsem měla neuvěřitelné migrény asi měsíc. Bolestí jsem zvracela, tekla mi krev z nosu, humus. Takže tohle mu i věřím. Jestli jezdí do práce ve 4 a vrací se v 5, tka chápu, že je unavený. Podle mě je to fakt ta únava+ možná i ty brýle. Nemyslím si, že má jinou ani že je gay. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
30.11.19 20:26
@Anonymní píše:
Noo takhle, do práce vstává po 4. ráno, domu jezdí kolem 5. odpoledne. Ještě často musí dodělávat něco na druhý den, aby měl vše v pořádku. Tu nevolnost a bolest hlavy přisuzuje tomu, že se mu změnily dioptrie, je objednaný na oční. Prý už to takhle jednou měl před pár lety. Samozřejmě to může být pravda a taky nemusí, zejo :roll: Když jsme byli 14 dni na dovolené, tak chtěl každý den, někdy i 2× :oops:, proto si myslím, že to ještě není ztracený :(

Já vstávat ve čtyři ráno do rachoty, vracet se z ní večer a ještě dělat přípravy na další den, tak bych se na nějaký kukání mohl akorát tak vykašlat :? Jestli říkáš, že na dovolené je jak připuštěný bejček, tak u vás evidentně chemie pořád funguje, což je krásná práce, když se říká, že opadá tak po roce max dvou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
30.11.19 20:50

Já si taky myslím, že na vině je spíš únava z práce - a na to by si měl dát bacha, nebo za pár let (spíš dřív než později) budete řešit totální vyhoření, a to je teprve mazec. Místo znejišťování (a podobných blbých rad) raději přemýšlej, jestli se mu v tom zápřahu nedá nějak ulevit (změna zaměstnání? převzetí nějakých povinností doma?) nebo alespoň vymyslet nějaké aktivity na odreagování. Když bude odpočatej, tak do budeš mít i doma v ložnici jako o dovolené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.19 22:17

Děkuju za uklidnění :) Já chápu tu únavu a že je rád, že může spát a tomu, že mu je špatně z těch brýlí taky, protože třeba dřív by chtěl vždycky za každé situace řídit, protože ho to baví a je to pro něj odreagovani, pri posledních pár delších cestách mě ale poprosil, jestli bych nemohla řídit, že ho bolí ta hlava a hned jak jsme vyjeli, tak vytuhnul a spal celou cestu. Je totoho na nej proste moc a snazim se mu kazdy den aspon nachystat jidlo po práci, svačinu do prace, pripadne mu pomoci i s tou praci, kdyz to nejak jsem schopna zvládnout.

Na tý dovolený jsem ho snad ani nepoznavala a když si na sebe najdeme chvíli a tak nějak to naplánujme (Jo, zní to hrozne), tak je to pak taky super, ale pořád se mu pripominat, mě nebaví :(

Napadlo mě příští víkend, kdy bychom snad meli mít společně volno, přichystat dobrou večeři, nějaký zákusek, film, vanu a snad to nějak klapne :oops: Napadlo mě i nějaké to prádlo, ale on vždycky říká, že je radši, když jsem bez něj než s ním :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
394
30.11.19 22:21
@Anonymní píše:
Děkuju za uklidnění :) Já chápu tu únavu a že je rád, že může spát a tomu, že mu je špatně z těch brýlí taky, protože třeba dřív by chtěl vždycky za každé situace řídit, protože ho to baví a je to pro něj odreagovani, pri posledních pár delších cestách mě ale poprosil, jestli bych nemohla řídit, že ho bolí ta hlava a hned jak jsme vyjeli, tak vytuhnul a spal celou cestu. Je totoho na nej proste moc a snazim se mu kazdy den aspon nachystat jidlo po práci, svačinu do prace, pripadne mu pomoci i s tou praci, kdyz to nejak jsem schopna zvládnout.

Na tý dovolený jsem ho snad ani nepoznavala a když si na sebe najdeme chvíli a tak nějak to naplánujme (Jo, zní to hrozne), tak je to pak taky super, ale pořád se mu pripominat, mě nebaví :(

Napadlo mě příští víkend, kdy bychom snad meli mít společně volno, přichystat dobrou večeři, nějaký zákusek, film, vanu a snad to nějak klapne :oops: Napadlo mě i nějaké to prádlo, ale on vždycky říká, že je radši, když jsem bez něj než s ním :lol:

Tak jde taky o zbavování toho prádla, no ne? :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat