Jak opravit Albi tužku?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1625
2.1.22 20:40

Jak opravit Albi tuzku?

Ahoj, nase 10mesicni nam naslintala do Albi tuzky. Tuzce uz nepomohl ani reset :( Netusite, jestli a jak je mozne ji opravit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1172
2.1.22 20:49

Zkuste nejakeho ajtaka, jestli se do toho pusti… servis Albi pokud vim, tak nemaji :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1625
2.1.22 20:59
@llida píše:
Zkuste nejakeho ajtaka, jestli se do toho pusti… servis Albi pokud vim, tak nemaji :?

Ja i manzel jsme ajtaci :mrgreen: Pokud nedostaneme zadnou radu od nekoho se zkusenostmi, tak ji zkusime rozmontovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.22 21:03

Zkusila bych ji vyměnit přímo v Albi obchodě.
Co jsem tak vyčetla u nich na Facebooku, jsou v tomto ohledu celkem ochotní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
2.1.22 21:03

@Janča6 to je dobryyyy :mrgreen: tak bych se k tomu chovala stejne jako k vylitemu kafi do notebooku :mrgreen: at funguje :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
2.1.22 21:06

Nejdriv vycistit zespoda to cidlo - paratkem okolo a pak vatovou tycinkou.

kdyz nepomuze, rozmontovat, vycistit, nechat vyschnout.

ale pokud je nejak nova, mate ucet, tak zkusit reklamovat-pry ji meni kus za kus.:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18311
2.1.22 21:07

Pri nejhorsim meni kus za kus nebo 50% sleva, zalezi jestli mate starsi model nebo ten novy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29550
2.1.22 21:11
@Janča6 píše:
Ja i manzel jsme ajtaci :mrgreen: Pokud nedostaneme zadnou radu od nekoho se zkusenostmi, tak ji zkusime rozmontovat.

no rozmontovat se bude muset na 100 %, když je vevnitř vlhká a čím dřív, tím líp - to bude jako s mobilem, když to chytneš zavčasu, tak někdy přežije, jak tam ta voda působí dýl, tak je kaput

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2665
2.1.22 21:14
@Janča6 píše:
Ahoj, nase 10mesicni nam naslintala do Albi tuzky. Tuzce uz nepomohl ani reset :( Netusite, jestli a jak je mozne ji opravit?

Ta spodni dirka musi byt uplne pruchozi. Rozsroubovat a zaschly sliny vystourat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1119
2.1.22 21:19

Rozrebrat a zavrela bych do nadoby s ryzi - vytahne vlhkost :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3112
2.1.22 21:23

Taky jsme řešili a dočetla jsem se, že není problém vyměnit za jinou. Někde zdarma, jinde s nějakým poplatkem. Nechápala jsem to, ale chtěli jsme to jít zkusit. Nez se našel čas tam zajít, tužka začala fungovat sama a funguje nadále, jsou to 2 roky.. asi prostě vyschla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1625
2.1.22 21:35

No ona do ni naslintala pred Vanocemi. Vcera jsme prijeli po Vanocich domu a dnes jsem zjistila, ze tuzka nefunguje. Starsi deti mi rekly, ze do ni mala pred Vanocemi naslintala a ze pak ta tuzka tak divne chrcela. Ted nefunguje vubec, nejde zapnout, nabit, proste vubec nesviti. Chtela jsem z ni aspon zkopirovat soubory do pocitace, taky nelze, pocitac ji „nevidi“ :( Zitra ji rozkucham a pripadne zkusim tu vymenu. Moc dekuji za rady, to by me nenapadlo, ze pujde takhle hezky vymenit.

Edit: dodavam, ze tuzku uz mame hezkych par let. Ale urcite zkusim kontaktovat Albi.

Příspěvek upraven 02.01.22 v 21:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
874
2.1.22 21:35

Potvrzuji službu výměny. Je to teda už asi 2 roky, ale přinesla jsem tužku do prodejny Albi bez účtu bez ničeho - ani jsem ji tam nekupovala a bez řeči mi ji vyměnili za novou. Ale teď jsou prý nějaké doplatky podle stáří tužky, to nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
2.1.22 21:36
@Janča6 píše:

Nám se před rokem také porouchala, volala jsem na jejich infolinku a radili mi ji zanést na prodejnu nebo poslat poštou. Takze jsem ji poslala poštou, opravili ji, zaslali zpět a nechtěli ani nic zaplatit.Tak mě to docela překvapilo, že jsou někde ještě služby v ceně při nákupu tohoto zboží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1925
2.1.22 22:56

Nevím jakou to má baterii? Pokud jde vyndat tak šup sní ven. Pokud máš čím rozebrat tak to otevři vnitřek umýt lihem ( stačí i Alpa ) jsou tam cesty na plošném spojí blízko sebe a zrovna sliny jsou ideální vodič a taky způsobí i pěknou korozi na desce. Kontaktol máš?
Líh vyschne během chvilky můžeš to zkusit.

Jinak lze všechny El. Spotřebiče i vykoupat ve vodě ( u PC vyndat CMOS baterii ) jen pak trvá déle sušení.

Čistím tv a další spotřebiče do kuchyně doma cca alespoň jednou ročně. Něco chce promazat třeba převodovka v mixéru atd. O hodně to prodlouži životnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat