Jak originálně oznámit radostnou novinu?

Anonymni
4.9.08 10:54

Jak originálně oznámit radostnou novinu?

Ahojte holky,
objevila jsem tyhle super stránky a jelikož márně pátrám a hledám inspiraci a toto téma jsem tu bohužel nenašla/pokud tu někde je tak se omlouvám/ a potřebovala bych poradit.Čekáme 2. plánované mimi a já se chystám po včerejším už několikátém // testíku oznámit toto překvápko partnerovi.Chtěla bych to udělat tentokrát nějak originálně a neotřele/ale nehledám adrenalin/,nemáte některá nápad?Třeba jak jste to udělaly vy,uvítám i nápady ostatních, které to teprve čeká,ale narozdíl ode mně mají fantazii.Tak se zatím mějte a budu se těšit na reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7584
4.9.08 11:23

Nevím, jak by to bylo originálně. Ale obdivuju všechny, co si to dokážou nechat na nějakou chvíli a pak to oznámit. Já to pokaždý vykecala příteli úplně hned po testu. On by se i ptal každý den. Věděl, že budu testovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
4.9.08 11:26

Ahojky, tak mě třeba napadlo, ale možná je to hloupý.
Koupíš si dvoje botičky, jedny holčičí, druhý klučičí, ni drahýho. A jak přijde manžel domů a bude sedět, tak za nim přijdeš a úplně na pohodu mu tam ty boty postavíš a v klidu se ho zeptáš. " Co myslíš? Bude to chlapeček nebo holčička?" a vždy ukazuj na jeden pár botiček. On na tebe bude chvilku koukat jak trdlo, pak mu to docvakne a buď se tě zeptá jestli to myslíš vážně, nebo bude mít nehoráznou radost a začne tě objímat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.9.08 11:35

No tak díky za první reakce,to je jasný,když jsem byla těhu poprvé tak jsem z toho byla tak mimo a radostná, že jsem ani nevydržela než dojedu z gyndy domů a sotva jsem vylezla před barák, kde ten dr.má ordinaci,tak jsem poslala přítelovi sms,dost ujetý co?Tentokrát bych si to chtěla víc vychutnat,už jsem klidnější a ne tak hrr.No jak se znám stejně to nevydržím a beztak to vykecám ještě dnes.A to jsem chtěla počkat do jeho svátku 24.9. ,že by to měl jako hlavní překvápko dne,ha,ha.

• Nahlásit
  • Citovat
7584
4.9.08 11:37

Hahaha. Já to vykecala během pár vteřin i u druhýho. Jsem šla tatínka pěkně vzbudit:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20091
4.9.08 11:42

kdysi jsem tu četla v jedné diskusi, že ta holčina vystřihla čápa z papíru a pověsila ho v předsíni … jako že přiletí čáp a taky vyzkoušela pozornost tatínka, jestli si toho vůbec všimne

nebo se jen tak mezi řečí zeptat „už víš jak to zařídíme s (jméno prvního dítěte) až budu rodit?“
nebo něco na ten způsob :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
4.9.08 11:42

No tak uvidíš sama. A nebo na ten jeho svátek, by to bylo taky super. Že by jsi mu dala jako dáreček takový ty malý bílý botičky, co se dávají miminkám na křest. Nevím jak se jim říká. A co by bylo fakt super, kdyby si je dala do malé krabičky, tu pak do vetší a tu vetší zase do vetší no na konec, aby z toho byla fakt velká bedna a tu ještě zabalíš do pěknýho balícího papíru s mašličkou a když to poneseš, tak ještě dělej že je tom strašně moc těžký. Je to možná přehnaný, ale představ si jak rozbaluje jednu krabici za druhou a furt čeká co tam bude a až pak vytáhnou malinkatou a tam budou ty botičky položené na fotečce z ultrazvuku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
4.9.08 11:43

No však já mám nutkání,že si to ani nedovedete představit,přítel má dovču a předělává pracovnu a já mám sto chutí tam jít a vykecat to,no jsme na tom všechny asi tak nějak nápodobně,myslím,že tahle diskuze bude za chvíli pasé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
4.9.08 11:48

Tak to poslední, co jsem vymyslela mě strašně moc nadchlo, takže jestli budu ještě někdy těhotná, tak to tak asi udělám. Teď aby se trefila s těhotenstvím blízsko manželových narozek nebo aspoň svátku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
4.9.08 11:48

ještě mi nedá abych nereagovala na vaše příspěvky,jsou to vážně skvělé nápady,to s tím čápem je super a ty krabice od největších po nejmenší,paráda-možná to zkombinuju,každopádně moc díky,jste zlaté,budu to tu pravidelně sledovat a reagovat,teď musím dodělat oběd bo chlap už hlásí,že by jedl,tak zatím pa,pa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
4.9.08 11:49

Blízko, sorry za tu hrubku :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
4.9.08 11:52

Tak s tím čápem je to taky super. Co by bylo super, tak sehnat nějaký balící papír čápama, to by byla taková těžká provokace. :D
Holky mě toto téma strašně moc nadchlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
4.9.08 12:22
:lol:

Katuša, tak do toho,když tě to nadchlo :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128