Jak originálně oznámit těhotenství?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petaau
Povídálka 13 příspěvků 30.01.09 08:54
Jak originálně oznámit těhotenství?

Ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat zda nemáte nějaké typy jak originálně oznámit těhotenství rodičům.

Vánoce jsme prošvihli a čekat na ty další by neprošlo :lol:

Můj taťka je hrozný suchar a nikdy nedá moc na sobě znát emoce. Tak chci, aby to bylo nějak originálně, abych si pamatovala jak se tvářil…

Tak prosím o typy…

Hezký pátek

Přečtěte si článek: Jak originálně oznámit těhotenství

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
veveruskaa
Neúnavná pisatelka 17010 příspěvků 30.01.09 10:07

ahoj, zkus jako velikonocni vajicko :D - od kinder vajca to umelohmotne valicko a do kazdeho malou ponozku a ve velikonocnim pranicku nejaky vzkaz, jako ze jim to tu nechal velikonocni zajicek :) :) :)

Taz
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 30.01.09 10:07

Ahojky..... Nejdříve bych ráda pogratulovala k těhotenství… :wink:

No, nevím, jestli ti poradím něco originálního, ale my jsme to udělali takhle: Koupili jsme na netu ručníky-jeden s nápisem Babička a druhý s nápisem Dědeček. Zabalili to každýmu do krabice a přidali vzkaz: Tímto si Vás dovolujeme povýšit do nových životních rolí… (Pro případ, že by nápisy na ručníkách nebyly úplně jasný… :roll: )

Mělo to úspěch..... 8)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 30.01.09 10:20

Jako dlouhodobá neplodka upozornuji, ze oznameni tehotenstvi muze byt pro nektere dost bolestivy okamzik. Takze opatrne a citlive u lidi bezdetnych, ikdyz trebas myslis, ze deti jeste nechteji, s neplodnosti se lidi moc nechlubi.

Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 30.01.09 12:05

ahojki, já to sice oznámila jednoduše a obyčejně, ale ten nápad s ručníky se mi moc líbí, pro ten bych hlasovala :)

A samozřejmě také gratuluji. A.

E.lina
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 30.01.09 12:08

Ahoj, ty ručníky se mi taky moc líbí :D

Lucink_a
Kelišová 6471 příspěvků 30.01.09 12:35

Ty ručníky jsou super, taky pro ně hlasuju, škoda, že nás to taky nenapadlo :potlesk:

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 30.01.09 12:46

Ahoj, tak mně to vyšlo zrovna na vánoce, takže manžel dostal jako dáreček fotku z UTZ, ale naši známý nechali udělat hrníčky s nápisy babička a dědeček. Je to podobné jako ty ručníky.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 30.01.09 12:52

Ahoj holky, já to rodičům oznamovala asi normálně, ale v práci tak, že jsem přinesla album ze svatby a na konci byla fotka z UZ. Někteří ale stejně nepochopili :)

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 30.01.09 13:39

A jak oznámit třetího prcka??? Dědeček i babička už jsou několikanásobní, takže z ručníků ani hrnečků by to určitě nepochopili. Nic asi půjde originalita stranou, holt na ně pak vytasím fotku z Ultrazvuku, jako vždy… Tentokrát se na reakce, ale obzvlášť těším 8) 8) 8)

Efa
Kecalka 208 příspěvků 30.01.09 13:48

Nam to vyslo na predminule vanoce a rodice dostali darkovou poukazku na titul babicka a dedecek se splatnosti srpen 2007, ve ktere byla uvnitr fotka z utz. Babicce to doslo hned, dedecek chvili nechapave ziral, nez mu doslo, co ze to na te fotce je :lol: . Uspech to tedy melo.

Petaau
Povídálka 13 příspěvků 30.01.09 13:49
díky

Díky za odpovědi…

No vajíčko velikonoční je opravdu originální. Ale obávám se, že do velikonoc to určitě nevydržím kór když jsem v 6.týdnu a už je to na mě docela vidět 8O

Teď už jen s napětím čekám 9.2. kdy jdu k doktorce na potvrzení srdeční akce. A pak už jim to nějak řeknu…

Pěkný víkend

Amira
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 30.01.09 13:50

My to udělali tak, že jsme vyrobili přáníčko a vlastně prcek to oznámil sám, byl tam text zhruba:
Ahoj,
ještě mě neznáš. Nevím jestli budu holka nebo kluk, je to ale přeci fuk. Jedno je však jisté, Ty budeš moje babička (dědeček, atd.).
Zatím se schovávám u maminky a tatínek na nás dohlíží. Já už se na Tebe moc těším, obzvlášť na Tvé rozmazlování a moře dárečků co od Tebe budu stále dostávat. Když nebudu loudal po tatínkovi, tak se poprvé uvidíme začátkem dubna.
Měj se hezky, tvoje vnoučátko.
No a bylo. :lol:

Taz
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 30.01.09 18:19
lacenka píše:
A jak oznámit třetího prcka??? Dědeček i babička už jsou několikanásobní, takže z ručníků ani hrnečků by to určitě nepochopili. Nic asi půjde originalita stranou, holt na ně pak vytasím fotku z Ultrazvuku, jako vždy… Tentokrát se na reakce, ale obzvlášť těším 8) 8) 8)

No, napadlo mě koupit „řidičák na kočárek“. Prodává se v ptákovinách nebo ho můžeš vyrobit sama… To by bylo originální taky… Ale těžko říct, jestli by to správně pochopili… Taky nevím, jak to budeme oznamovat příště… :wink: Ale líbí se mi nápad od Amira… To by bylo pěkný, originální a určitě snadno k pochopení… :wink:

Kathula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.09 18:31

No tak to my jsme nakoupili malinkate boticky a to zabalili do krabice. Pochopili vsichni, i kdyz budouci babinky to prozivaly vic. Jeste nam to tak hezky vyslo, ze v te dobe mamka mela narozky, tak se ani nedivila, proc ji davame darecek :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >