Jak originálně poděkovat personálu porodnice

393
22.7.13 18:32

Jak originálně poděkovat personálu porodnice

Zdravím :)
Potřebovala bych poradit. Před par dny jsem porodila císařem a jestě jsme s prckama v nemocnici. Pri odchodu bych tu chtěla personálu něco nechat jako poděkovani. Ale ne treba chlebicky nebi tak. Spise neco originalniho. Neco pri cem by se dali jmenovite vypichnout ti, kteri se k nam chovali opravdu nadstandartne.
Poradìte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23848
22.7.13 18:39

Klidně buď neoriginální s chlebíčkama a jmenovitě pochval dopisem řiditeli nemocnice event. náměstkyni pro ošetřovatelskou péči (sestry). Jinak třeba poukaz na pizzu, do restaurace, záleží, kolik chceš věnovat peněz. Třeba kafe je klasika, ale když k tomu dodáš karton mlíka, originální budeš. Nebo třeba velké pytlíky s cappuccinem, horkou čokoládou. Prostě trvanlivá věc, která se dá podělit, protože z chlebíčků a zákasků má potěšení jen jedna směna. V létě není špatný např. melou, broskve, hrozno, ovoce jakékoliv, nanuky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4108
22.7.13 18:45

Dort s miminkem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4626
22.7.13 18:47

Příjemným zpestřením běžné klasiky typu kafe a čokoláda bylo domácí uzený, dort, oříšky v čokoládě, slané dobroty či čerstvé ovoce, ale i ty chlebíčky. A jmenovitě je dobré napsat ten dopis jak říkala @danyk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1604
22.7.13 18:50

Zrovna mě napadlo to samý… klidně občerstvení (taky jsem dávala v létě meloun a broskve) a pak bych klidně poslala dopis řediteli nemocnice a konkrétně vypíchla jména. Taková pochvala myslím potěší vždycky, a co víš, třeba jim i pomůže.
Já jsem ještě po porodu, když jsem jela poprvé s malým na kyčle, donesla dort na anesteziologii (přímo tomu doktorovi). Protože byl úžasnej, trpělivej a úplně mě zbavil strachu. Myslím, že to se jim ještě nestalo, jelikož lidi většinou nosí jen do porodnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3Lu
10607
22.7.13 18:50

My ted budeme kupovat 4 digitalni teplomery, ty, ktere se daji jen na celo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3Lu
10607
22.7.13 18:51

Ale mozna bych koupila tem, co se chovali nejlepe, vino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
866
22.7.13 18:58

Do porodnice, kde jsem rodila já, bych jim poslala max prostředníček se vzkazem „už mě tady neuvidíte“ :/ Ale kdybych bývala byla spokojená, za chlebíčky bych se nestyděla, přidala bych třeba nějaké dobré kafe (to se jim na nočních asi hodí). Mám nějaké kamarádky sestřičky v nemocnicích a jsou vděčné prý vždycky za všechno, některé mají radši bonboniery, některé kafíčka, některé různé oříšky, sušené ovoce atd. Víno bych nekupovala, to si tam stejně nemají jak vypít a maximálně si to domů odnese domů ta sestra, která zrovna bude mít to štěstí a bude u předání :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
22.7.13 19:09

Dekuju moc za reakce :) tak se mi docela libi ten dort s napisem a miminama :) a jeste me napadl meloun a na nem vyrezany napis dekujeme a dva ksichtiky. Vite co myslim, jako umelecky vyrezajy, ne ze to tam naskrabu ja :D myslela jsem treba i na whisky ale je fakt, ze tu asi v pracovni dobe popijet nebudou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4785
22.7.13 19:23

Ja jsem nechavala velikou bombosku. Je to klasika a doufam, ze neurazila. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.13 19:35

Presne tak. Jako zdravotni sestra sem nikdy nepohrdla chlebickem, pro ten ma snad kazda slabost ;-) My byly vychovany, tak sme se delily i s dalsi sluzbou. Popripade i dalsi den, kdyz to nepodlehlo rychle zkaze :-D Jinak kdyz byl nekdo spokojeny s konkretnim personalem dostal treba navic cokoladu. Nebo nam dal nejaky pan takovy ty lecive kameny, nejaky truhlar vedrda (pekna dekorace). Vzdy vse potesi at je to malickost. Ono uz jen slyset tu pochvalu je pro personal velice pekne a urcite to udela radost kazdymu, ze je pochvaleny za jeho praci. A dopis na reditelstvi, vzdy nam to precetla stanicni, nalepila do knihy prani a stiznosti. Ze by nam nekdo za to pridal se nestalo, ale stat se muze cokoliv ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.13 19:40

Já jim tam bez uzardění zanechala peprně vyplněný dotazník „spokojenosti pacientů“, jenže to ti asi nepomůže. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4913
22.7.13 20:03

MY jsme dávali jeden balíček na novorozenecké, bylo tam kafe, čaj, něco sladkého a nápis s poděkováním a to stejné šlo na gynekologické

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2834
22.7.13 20:16

Ja jednou dostala celej bochnik syra :) JInak vdecni jsme byli vzdycky spis za neco slanyho nebo ovoce a kafe k tomu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17001
22.7.13 20:17

Manžel dovezl chlebíčky a kafe hned druhý den a pro porodní asistentku, která tam se mnou byla pak ještě bonboniéru Merci.
No a já jsem po návratu z porodnice poslala přímo na oddělení děkovný dopis s fotkou dcerky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama